NarutoFAN Forum

Fan Arty - Rysunki (i inne dziwne twory) Nenki

Nen Yim - 2009-01-03, 18:57
Temat postu: Rysunki (i inne dziwne twory) Nenki
Miało wczoraj miejsce zdarzenie epokowe, tzn stworzyłam swój pierwszy, samodzielny, nieodgapiany z niczego fanart. xD Dotychczas intensywnie odrysowywałam postacie z mang, ale zauważyłam, że tutaj się raczej czegoś takiego nie uznaje :P

http://img161.imageshack....anie0007kg5.jpg

oceńcie, skrytykujcie, napiszcie, co poprawić...... ;)

Cielaq - 2009-01-03, 19:26

jak dla mnie rysunek swietny, Temari swietnie sie prezentuje, zwlaszcza mi sie podobaja jej nogi (:]), shikamaru tez dobrze wyglada, chociaz nie podoba mi sie jego twarz, te brwi dziwnie sie schodza w srodek ;] ale procz tego szczegolu to calosc jak dla mnie jest dobra (oczywiscie ja sie nie znam)
myszka - 2009-01-03, 19:30

O ja się chętnie wypowiem :D Co prawda kiepska jestem w ocenianiu bo mi sie kazdy rys podoba XD ale mimo to sie postaram :) Jak dla mnie to masz talent plastyczny a jak bedziesz wiecej trenowala to naprawde spod Twojej reki beda wychodzic arcydzieła. Jak na pierwszy raz jest bdb :) Podoba mi się mina Shikamaru XD Chociaż jego twarz troszeczke niepodobna przynajmniej wg mnie ale moge sie mylić. Ładnie narysowałaś Temari :) Zastosowałaś cienie i wogóle mi sie podoba :) Ja do obrazka nic nie mam :) Jesteś lepsza niż ja :D Mam nadzieję, ze dodasz więcej swoich prac :)
sancz - 2009-01-03, 20:27

Jak dla mnie rysunek jest świetny, każdy kto rysował z mang, anime, wie jak ciężko przerzucić się na samodzielne rysowanie, aczkolwiek tamto, też nie idzie na marne... naprawdę podoba mi się twoja praca, a w szczególności ułożenie postaci... Co do temari to jest doskonała, u Shikamaru jak wiadomo twarz jest lekko nie taka jak być powinna, ale to jest szczegół... a jako że to twoja pierwsza samodzielna praca jestem pełna podziwu ^^... ćwicz dalej, bo to uczyni z ciebie mistrza... <clap>
Pepe Pan Dziobak - 2009-01-03, 20:32

Super rysunek. Kolejna osoba z talentem plastycznym na naszym forum xD niedługo dojdzie do tego, że tylko ja na tym forum nie umiem rysować ;(
temari wygląda super, sexi, tak jak w mandze Kishimoto :) to samo można powiedzieć o Shikamaru.
Zgadzam się z <mouse> że Shikamaru ma fajną minkę ;)
Oczywiście 5

kira - 2009-01-03, 20:35

Mi osobiście się rysunek bardzo podoba ;] Temari świetnie narysowana jej ubranie to jest dla mnie bardzo ważne aby na rysunkach było pięknie stworzone,ciało też nie zauważyłem,żadnych błędów dla mnie bomba no i te jej piękne nogi sexi xP Co do shikamaru nie za bardzo podchodzi mi jego twarz taka nie shikamarowata ,ale to szczegół xD ,bo wygląd kamizelka,włosy są świetne xP czekam niecierpliwie na kolejne prace xD
fan_Hinaty - 2009-01-03, 20:35

nen_yim napisał/a:
Dotychczas intensywnie odrysowywałam postacie z mang, ale zauważyłam, że tutaj się raczej czegoś takiego nie uznaje :P

<Chowa swoje stare rysunki do kartonu>

Jestem gotowy wiec mogę zaczynać ^^ Pierwsza samodzielna praca? Więc zobaczmy...

Shikamaru i Temari? Ciekawe dla kogo to rysowałaś <zerka na pewnego admina>
Na początek wspomnę ze ładnie estetycznie wykonana praca. Nawet ciekawy sposób "przedstawienia" postaci, Shikamaru taki amant. Myślę ze bardzo dobrze przedstawiłaś "sytuacje" którą sobie zamierzyłaś.
Pisałaś abym podał błędy abyś wiedziała na co poprawić. Pierwszą rzeczą która mi się rzuca w oczy jest jakieś dziwne ułożenie nóg Shikamaru, szczególnie jego lewej nogi. Wydają się jakieś powykręcane. Następnie dziwny prawy łokieć Shikamaru. Najwyraźniej "straciłaś wątek" pod ręką Temari i ręka wyszła jakoś grubo. Do tego też prawa słoń Shikamaru wyszła jakoś sztucznie. Co do głowy Shikamaru to myślę ze brwi są nawet dobre. Tylko ta jego mina jakaś dziwna, ale t może być tylko moje wrażenie. Na koniec dodam jeszcze że na głowie Shikamaru (we włosach) jest malutkie "wcięcie" trochę zniekształcające głowę.
Teraz pora na Temari... jej dolny "kucyk" wydaje się jakiś taki mizerny. To tyle ^^ Chociaż wydaje mi się ze jej spódniczka zbyt dużo zasłania od wcięcia w dół :P

Na koniec dodam ze pomimo wytykania tych wszystkich niby błędów jestem naprawdę pod wrażeniem. Twoje cieniowanie mnie powaliło. Do tego ładnie narysowałaś dłonie i stopy co niektórym sprawia duże problemy (zazdroszczę ci!). Jak na twój pierwszy w pełni samodzielny art to naprawdę ładnie ^^ Rysuj dalej bo masz talent (w przeciwieństwie do mnie...)

btw. narysuj mi Hinatke :3 <pierwszy!>

Pritemps - 2009-01-03, 22:42

Raczej nic nowego nie napiszę ale to jest po prostu śliczne! Szczególnie jak na pierwszą samodzielną pace :P Wymiękam. Bardzo mi się podoba jak narysowałaś dłonie (co mi wcale nie wychodzi :D ) Temari jest bardzo ładnie narysowana. I (znowu się powtórzę :P ) wydaje mi się, że Shikamaru ma jakąś taką dziwną twarz.. Ale rysunek i tak cudo :)
Relena - 2009-01-04, 10:45

Necro- wwo ..spory komętarz ....
-Rysunek mi się podoba , ogólnie to poprawiła bym jeszcze stopy bo są trochę za krótkie.

Rysuj tak dalej;-)
a ja chciała bym Saia -a cio XD ;-)

Nen Yim - 2009-01-04, 22:31

Necro02 napisał/a:
nen_yim napisał/a:
Dotychczas intensywnie odrysowywałam postacie z mang, ale zauważyłam, że tutaj się raczej czegoś takiego nie uznaje :P

<Chowa swoje stare rysunki do kartonu>

Ja tam nie wiem, jak Ty to zrozumiałeś, Necro....chodziło mi po prostu o to, że na ile się tu porozglądałam i poszperałam, nikt tu kopii nie wklejał, nie znaczy to chyba, że są złe.... :P

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zechcieli tu wejść i skomentować moje wypociny. :)
Cieszę się, że Wam się podoba, ale dobrze, że krytykujecie też, bo w końcu trudno oczekiwać, żeby niewiadomoco powstało za pierwszym razem. ;)

KnoLLeK - 2009-01-05, 22:17

myszka napisał/a:
O ja się chętnie wypowiem :D Co prawda kiepska jestem w ocenianiu bo mi sie kazdy rys podoba XD

hehe tak jak mi xD sam jestem totalnym lamerem jesli chodzi o takie plastyczne zdolnosci dlatego nawet te slabsze mi sie podobaja xD tutaj jestem zaskoczony ze pierwszy raz rysujac wyszlo ci to tak dobrze O.o to co juz wypomnieli twarz Shikamaru jest troche odmienna od oryginalu ale za to swietnie wyszedl ci jego stroj. a Temari to po prostu bosko ^^
Cielaq napisał/a:
zwlaszcza mi sie podobaja jej nogi (:])

8-)

pako123 - 2009-01-09, 17:20

Rysunek bardzo dobry, bardzo mi się podoba. Nie mam prawie nic do zarzucenia. Jedna mi się nie podoba, czyli twarz Shikamaru, dokładnie jego oczy i brwi. Jeszcze stopy mogłyby być trochę dłuższe jak to napisała RelenaXX, ale ja się nie znam. Jak na pierwszy raz praca świetna, zazdroszczę Ci i każdemu kto ma talent plastyczny.
kicu8 - 2009-01-09, 21:11

Praca bardzo ładna twarz Shikamaru jest trochę mało wymiarowa ale rekompensuje to bardzo dobra dbałość o detale jeśli chodzi o ubiór.A jeśli chodzi o Temari to tak seksownych nóg już dawno nie widziałem:D praca ogólnie bardzo ładna.
Fimi - 2009-01-12, 17:05

OK, to teraz ja się wypowiem xD Jak na pierwszy samodzielny rysunek jest całkiem dobry. Jest jednak dużo niedociągnięć. Zacznę od Temari :) Zdecydowanie za małe stopy, palce ledwo widoczne, źle podkreślona łydka. Temari ma węższe oczy, ma zdecydowanie za krótkie czoło, tył głowy lekko zniekształcony.
Teraz Shikamaru: Jego lewa noga jest dobra, ale powinna być trochę niżej. Najgorzej Ci wyszła jego prawa ręka. Jest zupełnie zdeformowana i ogólnie nie pasuje na pierwszym planie. Powinna się raczej skryć za Temari. Kołnierz kamizelki z prawej strony powinien być mniej widoczny, bardziej pod kątem. Twarz Shikamaru z bólem stwierdzam, że w ogóle nie jest podobna do jego i ma brzydką minę. Włosy nie są takie złe, ale jeden kosmyk włosów wystaje poza linie gumki. Nie powinno tak być.
To wszystko, pracuj dalej ;) 8-) Nie zbliżaj się do mojej galerii >.>

Chi - 2009-02-02, 12:54

Ja nigdy zwykle surowo nie oceniam (bo zawsze się okazuje, że nie mam co ;pp ;) ) Tak więc pierwsze wrażenie: Jak na pierwszą samodzielną pracę to UUUUOOOOO z pamięci tyle szczegółów narysować, mnie by takie coś zajęło wieki O.O Poza tym bardzo lubię pairing ShikaxTema :D I scenka jak razem siedzą jest bardzo ładna ^^ A tam proporcje proporcjami, perspektywy perspektywami- wszystko to jest bardzo trudne i wychodzi w praniu, ja ćwiczę rysunek od drugiego roku życia i nadal mi wszyscy zarzucają, że robię to źle :PP
co mi się podoba:
- ładne linie włosów
- fajne ustawienie (robią coś, a nie pusto stoją jak jakieś manekiny ;pp)
- fajnie narysowane pofałdowanie ubrań (wielu ludzi rysuje ubrania prostymi pustymi liniami- nie lubię tego. Za ubrania i mnogość szczegółów masz u mnie dużego plusa xD )
- nie wiem jak Wam, ale mi się stópki podobają- są takie delikatne :PP

Co mi się nie podoba:
- wszystko to, co po prostu trzeba wyćwiczyć. Moi poprzednicy zwracali uwagę np. na źle pociągniętą linię łydki i tym podobne bzdety (z poważaniem dla znawców aczkolwiek założę się, że niektórzy sami nie umieliby narysować lepiej niż Ty ;pp) ;p To wszystko wiąże się z tym jak bardzo przywiążesz wagę do danego rysunku, w jaki sposób ,,poczujesz" tą kartkę i jej relację z ołówkiem, ale to wszystko idzie z czasem, więc czekam z niecierpliwością oczywiście na twoje kolejne rysunki, chcę zobaczyć jak się wyćwiczasz, masz wielki talent i jeszcze większy potencjał na mistrza :D

Nen Yim - 2009-02-05, 22:29

Ferie mam, czasu dużo, a więc i mojej "tfurczości" przybyło....

http://img6.imageshack.us...anie0016sl1.jpg <- Hinatka z dedykacją dla Necro :) Troszkę ją odmłodziłam ^^"

http://img27.imageshack.u...anie0015mo2.jpg <- Sai odkrywający swoją Ciemną Stronę ;) specjalnie dla Releny

http://img156.imageshack....anie0018ar5.jpg <- a to już taki spontan nabazgrany po dwugodzinnym szaleństwie na śniegu z braciszkiem xD

http://img9.imageshack.us...anie0012gi7.jpg <- przyznaję się, że konika rysowałam z natury, tj. ze zdjęcia, bo ostatnio konie tworzyłam chyba w gimnazjum, i musiałam się czymś powspierać... ^^" A i mordka Shikamaru wciąż nie taka, jakbym chciała :/

I to chyba tyle na dziś. Have fun. xD

swietej-pamieci - 2009-02-06, 08:18

Pierwsza Hinatka faktycznie taka odmłodzona xD ale kolorki fajnie dobrane ;) ja bym sie bala uzywac kolorow w swoich rysunkach, dlatego zawsze robie to tylko olowkiem
Sai wyszedl swietnie :) powiedziałabym ze jak zywy gdyby miał kolory xD
a Shika na koniku swietny pomosł! usmiałam sie, ale na prawde udane xD Gratuluje !

Nen Yim - 2009-02-13, 22:12

Dawno mnie tu nie było xD .
swietej-pamieci napisał/a:
ale kolorki fajnie dobrane ;) ja bym sie bala uzywac kolorow w swoich rysunkach, dlatego zawsze robie to tylko olowkiem

Pokolorowałam ją głównie po to, żeby móc motylka pomalować na żółto, żeby było widać, że to taki pseudo-pairing naru&hina ^^"
A teraz kolejna porcja mojej grafomańskiej działalności:

http://img222.imageshack....anie0020ki0.jpg - narysowałam ją sama z siebie, zauroczona babcinym krzesłem xD , ale i tak wiem, kto się będzie cieszył. xD

http://img26.imageshack.u...anie0022cu5.jpg - tak, wiem, straszne maziadło, i jeszcze w pewnym momencie gumka do mazania mi się zamoczyła i o mało co nie zrobiłam dziury w kartce ^^" , w ogóle się wahałam, czy to wklejać, ale raz kurze śmierć.... ;) Dla mojego Potworka. ;)

Teraz zapowiada się dłuższa przerwa w twórczości i powrót do szarej rzeczywistości akademikowej...

swietej-pamieci - 2009-02-16, 00:04

Wow genialne! O.o Tenari jaka sympatyczna i milusia, jakby nie ona xD ale usadowilas ja bardzo wygodnie na tym slicznym krzeselku (podziekowac babci za jego wybor xd)
hahahaha z Kakashia sie usmiałam... ^^" swietny pomysł i b. dobre wykonanie xD ten wytrysk.... :x hahaha xD Pogratulować jeszcze raz!
Ja rowniez wracam do rzeczywistosci akademickiej ^^"

fan_Hinaty - 2009-02-28, 18:29

Widzę że nen w końcu dodała jakieś nowe prace. Niestety trochę się spóźniłem z komentarzem...

Hinatka dla nijakiego Necra
Faktycznie trochę odmłodzona. Normalnie słodkie dzieciątko ^^ Naprawdę fajnie pokolorowana, może i proste tło ale świetnie się komponuje. Do tego ten motylek :3 Jedynie mógłbym się przyczepić do pnia, trochę zbyt taki krzywy.

Mroczny Sai
A to co? Bleachruto? Nie no naprawdę fajny pomysł połaczenia maski hollowa i anbu :D Sai jak Sai, nie mam się do czego przyczepić. Chyba tylko maska trochę za mała...

Śniegowe zabawy Hinatki
Jejku kolejna Hinatka! Co za szczodrość *_* Prześliczna czapeczka, ogólnie ta Hinatka też się wydaje taka odmłodzona.

Shikamaru i shougi
Normalnie genialnie ^^ Świetnie wygląda, do tego ten napis... chociaż lepiej byłoby napisać ze pionkami do szachów, te do shougi wyglądają inaczej.

Temari i babcine krzesło
Prezentuje się świetnie ^^ Jedynie mógłbym się przeczepić do palców, dłonie są chyba zbyt blisko siebie, ale to tylko taki szczegół. Jak zauważyła śp Temari taka sympatyczna i milusia :3

Kakashinowy komiks
Hehe niezłe, Kakashi naprawdę kocha czytać książki :P Skoro potrafi czytać przy Naruto to już chyba dla niego nie ma żadnego wyzwania. Tylko dlaczego ten wieloryb trochę taki powykrzywiany...

Na koniec wspomnę że czekam na więcej prac, rysuj dalej! ^^ No i dziękuje za kolejną Hinatke do mojej hinatkowej kolekcji.

Nen Yim - 2009-02-28, 22:52

Co do pomysłu na Kakasza, to zawdzięczam go kumpeli, która na pytanie, co jej narysować na pocieszenie, napisała "Kaszaloootaaa" xD Toteż pomyka on sobie na kaszalociku, a one właśnie takie chropowate sa ;) , sprawdzałam xD .
Necro02 napisał/a:
Shikamaru i shougi
Normalnie genialnie ^^ Świetnie wygląda, do tego ten napis... chociaż lepiej byłoby napisać ze pionkami do szachów, te do shougi wyglądają inaczej.

No wiem, że inaczej ^^" .... ale jak miałam go narysować na tym kwadraciku :P W dodatku figura nazywa się tak samo....a cytat zostawiłam oryginalny z tłumaczenia. Konik zainspirowany "Harrym Potterem" (tam też taki jeden za skoczka robił xD )

Dzięki Wszystkim za komentarze. :*

lolek - 2009-04-09, 02:48

Szczerze to nie lubię komentować w tym dziale bo się nie znam na rysowaniu od strony technicznej a ile można pisać, że rysunek mi się podoba :P Fachowe komentarze naszych utalentowanych userów chyba mnie trochę odstraszają ^^" No ale zaszła taka potrzeba, żeby tu skrobnąć, więc specjalnie dla nen ^^

nen napisał/a:
Dotychczas intensywnie odrysowywałam postacie z mang, ale zauważyłam, że tutaj się raczej czegoś takiego nie uznaje

Znaczy, że patrzysz na fanart i rysujesz tak samo samemu? Oj tam :P Każdy od czegoś zaczyna kiedyś XD To są chyba takie początki, każdy najpierw tak robi z tego co tam pisała kiedyś Chi a potem już samemu rysuje, ale to jest już pro level, narysować coś nowego tak, żeby to było ładne i przedstawiało postać z mangi, tak mi się wydaje, bo Chi pisała, że ten etap się u niej już skończył dawno, więc po tym wnioskuje, że to jest ten high level :PP No ale tyle o Chi :P

Hmm samodzielny rysunek, no Temari ładna jest, bardziej mi się podoba niż Shika, który ma faktycznie jakby dziwną minę. Kolejne rysunki - Łiiii Hinatka XD Fajnie wyszła, fajne kolorki :) Sai bardzo udany i Shika na koniu wymiata. Temari na krześle również bardzo fajnie wyszła, chyba właśnie prócz tych palców, jakieś takie pokrzywione mi się wydają u tej jednej ręki. Generalnie samemu bardzo dobrze narysowane, kolejna osoba z talentem do rysowania na forum :)

Nen Yim - 2009-04-09, 16:02

No, to przyjechałam do domku, dorwałam się do skanera (dzięki, Max <cute2> ), po licznych perypetiach udało mi się wreszcie moje pomazańce jakoś zauploadować (dzięki, KnoLLeK <cute2> ), i oto są. xD

Nienarutowo dziś będzie, bo rysowane li i jedynie dla relaksu pomiędzy nauką (moje pierwsze lubelskie arty - speszalowe dzięksy za mobilizację dla Necro <cute2> )

Konia z rzędem dla tego, kto pamięta to anime xD

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2h3y8hd&s=5

I moja własna wizja tematu ;)

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=725euo&s=5

Mam przerwę świąteczną, postaram się sklecić coś bardziej na miarę tego Forum ^^"

Ah, no i oczywiście baaardzo dziękuję Lolkowi <cute2>

Normalnie zginęłabym bez Was ^^"

Chi - 2009-04-09, 17:02

1. Kotek na bańce O.O Jaki on słitaśny! Jaki on kjutaśny <cute2> A jak ja kocham kotki <serce> A ten ma takie fajne kształty i staranne kolorowanie, aż miło patrzeć xD
2. Koteeeeek!!!! Jakie ma fajne futerko <cute2> A jaki fajny kształt łapek (przednia, zgięta łapka za długa ^^" ) Chcę przytulic inwalidę! <cute2>

swietej-pamieci - 2009-04-09, 17:36

1. Woooooooooooooow Mikan- pomaranczowy kot !! XDDD kurcze pamietam to anime jak dzis!! nawet mam kilka odcinkow nagranych na VHS XD Mikan jak z TV na p0rawde :D Az wspomnienia wracaja <cute2>
2. Ten drugi niewiele rozniacy sie, bo nawet gdybys nie wstawila pierwszego to pewnie doszukalabym sieb tam Mikana :PP aczkolwiek kompozycja tworcza wlasna, ciekawa, bardziej sierc widoczna, no i slodki pyszczek <cute>

Nen Yim - 2009-04-14, 19:35

Hehe, zawsze wolałam rysować zwierzaki niż ludzi i zawsze mi to lepiej wychodziło.... xD (co z resztą widać). Za człekopodobne się wzięłam całkiem niedawno. ^^"

Dzięki Chi za inwalidę, rozwalił mnie <clap>
I ogólnie fajnie, że chciało się Wam tu zajrzeć :)

Co do dnia dzisiejszego.... Jakaś niemoc twórcza mnie na tych Świętach dopadła, rysowałam, fakt, ale to co powstało, jakieś takie niemicyjne.... ^^" Sama nie wiem, co o tym myśleć, jak na nie patrzę.... Oceńcie sami:

http://img222.imageshack....nowanie0034.jpg - ostanę żywcem pożarta przez Itaczofanów za zbezczeszczenie ich idola :/

http://img7.imageshack.us...nowanie0023.jpg - kolejna Hinatka do kolekcji.

Cytat by EśPe: "nie bijcie za mocno" ^^"

swietej-pamieci - 2009-04-14, 20:08

Nen kochana ja Ciebie pierwsza uderze :PP za to ze głupotki gadasz! i tak malo nam swoich dzieł pokazujesz!! ]:->
W Itachim bardzo spodobał mi sie pomysl fioletowego kolorku, wyglada to tak niezwykle i magicznie ze przyciaga moje oczka. I dorownujesz mi cieniowaniem :P o ile nie przewyzszasz bo wszedzie moge sie dopatrzec pojedynczych kreseczek i dokladnosci! :) Jedyne czego moglabym sie przyczepic gdybym bardzo chciala, to oczka, ale nie sa zle, po prostu troche za wysokie :P albo jak kto woli za szeroko rozwarte w gore :PP ale ogolnie ryś fajniutki ^^
I nasza kolejna Hinatka!! Poza słodka!! taka jednoczesnie niewinna i rozbrajajaco swobodna, beztroska!! :D Nie będę się czepiała bo nie potrafię :PP Ale szkic przepełniony pozotywną energią :D Czekamy na kolejne rysie :*

juUnior - 2009-04-14, 20:11

Nom, zgadzam się z sp ^^

Itachi - mi się podoba *x* Jako wielki fan Itachi'ego mogę Cię uspokoić: pięknie Ci wyszedł *x*

Hinata - to już w ogóle kosmos, i te boobies tak ładnie zakreślone - strasznie mi się podoba, z pewnością lepszy rys niż Itachi'ego, ale tutaj w sumie jest cała postać, a tam tak jakby tylko portret twarzy :PP Nie no, piękna ta Hinatka, poważnie <cute2>

Nen Yim - 2009-05-03, 19:47

Najsampierw - wielkie dzięki EśPe i Juuni. <cute2>

"Człowiek zwany Saskiem" ze specjalną dedykacją dla Myszastej. ;) :*

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=33a44e0&s=5

Początkowo miał miec zupełnie inną minę, ale zauwazyłam, że moje nastroje bardzo się odbijają na moich bazgrołkach, a wtedy byłam jakaś nie w humorze... i wyszedł taki jakiś zafochany. ;)

W sumie, jedyne co mi się w nim podoba to włosy i kołnierz, no i fakt, że w ogóle go skończyłam, bo parę razy miałam ochote rzucić nim w czorty... Może dlatego efekt taki niemicyjny.... ^^"

Nie żałujcie sobie i jeździjcie po nim do woli ;)
Have fun. ;)

myszka - 2009-05-03, 19:51

Wg mnie ma mine, jakby coś podsłuchiwał i czekal na ciąg dalszy rozmowy xD taksłucha z zaciekawieniem a jednocześnie z wielkim zainteresowaniem xD

Dziękuje Ci bardzo Nen :* Sasek w nowej odmianie i jedyny w swoim rodzaju xD Mnie się podoba :) W sumie nie mam się czego czepiać więc pozostane na pozytywnej ocenie ^^ Mam nadzieje , że wkrótce dodasz coś więcej :)

Chi - 2009-05-03, 19:53

Sasuuuś!! Jaka naburmuszona mina, normalnie on XDD (sorki Mysiu ^^" ) Jest taki chibi jak gdyby miał 8 lat w ciuszkach w tych, które miał mając 12 :P ... Ale wygląda super XD Taki Cosplay małego Saska w dużego Saska XDD Bardzo mi się pracka podoba, ładnie, starannie wykonana <ok>
KnoLLeK - 2009-05-03, 22:09

"- Jeden zjazd po Sasku poprosze!
- Na wynos?
- Nie, na miejscu.
- Zaraz sie zrobi"

A wiec na zamowienie.... Te usta sa jakies dziwne i w ogole mi do Saska nie pasuja! A potem .... eeee.... kurcze.... <wpatruje sie w rys> wybacz ale zadnej nawet minimalnej wady nie znajduje ^^" A wiec na tym zakoncze moj pojazd ^^"

swietej-pamieci - 2009-05-04, 11:27

Nen-ka... sama tego chciałaś :PP !!
Muszę, ale to muszę zacząć od tego... <spogląda jeszcze raz na rysunek> że strasznie podoba mi to się, jak pocieniowałaś jego ubranko <cute2> ... No normalnie, aż ej... ja tez tak chce :/ Bo mi się wydaje że wy wszyscy jak tak płynnie szkicujecie, że nie widać kresek tylko fajny cały materiał i włoski to moje przy tym jest prostackie :/ Ale te rękawy jego z klamrami pięknie wyszły *__* jak prawdziwe!! Też sobie takie sprawię, zobaczycie! :PP albo Nen-ka mi uszyje... ;> hie hie... Ładnie uszko Ci wyszło ;) ja zawsze mam z tym kłopoty, dlatego podziwiam tych, którym to wychodzi bardzo dobrze :)
Podobnie jak KnoLLkowi, troiche nie podobają mi sie usta, są takie ee.. dziwne? ^^" Jakoś śmiesznie je wygięłaś XD tym samym Sasek ma nową minkę, bo takiej jeszcze u niego nie widziałam ;) Oczka za to ładnie zrobiłaś ;) Niby takie zdziwko, a jednak mi sie podobają ;) I cienie.... ;) nie waż mi się mówic, że nie umiesz cieniować, że ktos cieniuje lepiej, bo robisz to świetnie! i mi sie podobają :P
Rysunek jak najbardziej na plus! xD Czekam na swoją niespodziankę ! <cute2>

Arlin - 2009-05-04, 20:11

Uff chyba tu ani razu nie byłam a błąd >.< Więc zabieram się za robote :D Wybacz jak nie bedzie po kolei :X

1. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=33a44e0&s=5
Nie no jak narazie się zapowiada ciekawie ]:-> Bardzo dobrze wykonany Sasuke. Chyba ma juz z kilka lat ale te cieniowanie i rysy. Cudownie! nawet dłoń ci wyszła a to skubaństwo jest trudne :) Włoski tez perfekcyjnie ułożone nie ma się czego doczepić albo mi sie nie chce >.> No może do tej drugiej ręki a raczej jej wchodzenia pod pachę, tzn nie umiem sobie wyobrazić jak to miałoby wyglądac i najprawdopodobniej sie mylę ale to nie miało wyjśc nieco inaczej? :X

2. http://img6.imageshack.us...anie0016sl1.jpg
Uh nie lubię Hinaty >.< Ta wszyła ci w stylu słodkowatym jak cała ona =.= Owszem bardzo dobrze narysowana choć prawa dłon jest zbyt gruba ale ogółem obraz Utopijny ^.^ Jakbym oglądała Narutową wersję Kubusia Puchatka ^.^

3. http://img27.imageshack.u...anie0015mo2.jpg
Szczerze? Przez chwilę myślałam że to Chi narysowała ... taki podobny styl albo tylko takie głupie wrażenie odczułam :P Tutaj naprawde świetna kreska i wypełnienie dla mnie bomba :D Aż się ma ochote powiedzieć "Byś albo nie być o to jest pytanie.. " wybacz to przez ta maskę ^^" wygląda jak czaszka :P

4. http://img156.imageshack....anie0018ar5.jpg
Słodkie! Mimo iż to Hincia! XD Takie świąteczne *.* I nie trzeba się aż tak bardzo napracowac nad ciałem bo jest wielka kula śniegu :D Fajny pomysł podoba mi się <dance2>

5. http://img9.imageshack.us...anie0012gi7.jpg
Wiesz co nie wiem czy to przerysowujesz ale jak wszystko wyszło ci z głowy to oklaski za pomysły :) Osobiście nienawidie rysować koni bo już mi to zbrzydło ale ten, tzn nie zwróciłabym na niego szczególniej uwagi gdyby nie podpis i Shika na nim jednak ... naprawdę jestem pod wrażeniem :D Aż żałuję że mnie tu wczesniej nie było :D

6. http://img222.imageshack....anie0020ki0.jpg
HOOO @.@ Tori to widział? O.O Bo mnie słów brakuje .. no bez przesady XD Ale jak narazie z tego co opisałam ta praca jest najlepsza! Bo taka dziewczęca i z klasa a raczej nutką seksapilu mrrr xD

7. http://img26.imageshack.u...anie0022cu5.jpg
Hehehe komiks przedstawia naszego prawdziwego Kakasia XD Nie będe oceniać stylu itd bo chodzi o humor :P

8. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2h3y8hd&s=5
Boże niech tego tylko ta Rzeszowska kanalia nie widzi >.< Tam jest bańka! XD Albo to piłka... nie .. bańka! Słodki obrazek ale nie na twój styl. Tzn marnujesz się rysując kotki XD Chodź trzeba przyznać że słodziachny ci wyszedł *.*

9. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=725euo&s=5
Poprzedni kotek był słodszy ten jest taki smutaśny ... czy ty masz rudego kotka ala Garfield? @.@ No jakoś musisz czerpać inspirację :]

10. http://img222.imageshack....nowanie0034.jpg
AAAAAAAAA! Itachi <cute2> Boskość w całej okazałości ale jako jego wielka fanka doczepie się twarzy a dokładniej nosa i oczu <lewe w złym ustawieniu> Cała postawa cieniowanie boskie! Widac ze ty maczałaś w tym palce xD Jednak minusem jest jedynie <lub aż zalezy jak kto patrzy> TWARZ :x Gomen :X

11. http://img7.imageshack.us...nowanie0023.jpg
Sexy Sexy Sexy i cycki mimo iż jestem babą to dla mnie jest seksowne xD Te cycki mi wpadły w oko od razu są takiej wielkosći <to dobrze nie że krytykuje> XD Ogólnie zmeczyłam sie komentowaniem więc nie bedę wchodzić w szczegóły :P
Jeśli cię uraziłam przepraszam jeśli nie to Dzieki Bogu XD

Nen Yim - 2009-05-04, 21:31

<blink>
<pośpiesznie zbiera szczęke z podłogi>
Arlin.
U mnie w temacie.
Mein Gott.
....
Juppi!!! <dance2> Fajnie, że wpadłaś! xD

Na początek wkleje może nieco lepszą wersję Saska (zeskanowaną) , choć wydaje mi się, że zdjęcie też ma swój klimacik. ;)

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=mikuqh&s=5

No a co do Waszych komentarzy:

Chi napisał/a:
Jest taki chibi jak gdyby miał 8 lat w ciuszkach w tych, które miał mając 12

Arlin napisał/a:
Chyba ma juz z kilka lat

Tak po prawdzie to on w zamierzeniu MIAŁ mieć 12.... ^^" Tylko jakoś tak samo wyszło.... ^^" Pisałam już gdzieś o tym, że nie panuję nad tym, co wychodzi spod mojej ręki, moje rysunki żyja własnym życiem xD

KnoLLeK napisał/a:
- Zaraz sie zrobi

Na Ciebie KnoLLek zawsze moge liczyć <cute2>
KnoLLeK napisał/a:
Te usta sa jakies dziwne i w ogole mi do Saska nie pasuja!

EśPe napisał/a:
Sasek ma nową minkę, bo takiej jeszcze u niego nie widziałam

Usta to foch wzorowany na Edwardzie Erlicku xD .... A tak w ogóle to mi usta nigdy nie wychodzą jak nalezy ^^" (to była nieudolna próba niezrobienia przecinka w miejscu ust ;) )

Co do starszych artów:
Sai
Arlin napisał/a:
to przez ta maskę ^^" wygląda jak czaszka :P

Tak ma wyglądać, to taki misz-masz maski anbu z maską Hollowa z "Bleacha" ;) I jeszcze element Gwiezdnowojenny w tytule... chyba miałam wtedy okres na skojarzenia xD

Shika
Arlin napisał/a:
Wiesz co nie wiem czy to przerysowujesz ale jak wszystko wyszło ci z głowy to oklaski za pomysły

Pomysł był całkowicie mój. :) Ale pisałam, że przy koniku wspierałam się zdjęciem. ;)

Arlin napisał/a:
Boże niech tego tylko ta Rzeszowska kanalia nie widzi >.<

<blink> W sensie że kto? <blink>

Arlin napisał/a:
czy ty masz rudego kotka ala Garfield? @.@ No jakoś musisz czerpać inspirację :]

A, nie, koteczek jest z takiego anime, co to leciało na TVN lata temu, jak jeszcze mała byłam, pt "Mikan- pomarańczowy kot" , i tak mnie ostatnio na wspominki wzięło xD

I jeszcze raz dzięki Arlin <cute2>

No i oczywiście dziękuję wszystkim pozostałym, którzy zechcieli sie wypowiedzieć :*

------------------------------------------------------------

A teraz nie chce mi się czekać na JuUniora, bo to w sumie dla niego dedykacja jest, ale myślę, że oceni jak przyjdzie. ;)

Gaara dla swojego truuu fana xD (w ramach niespodzianki :PP )

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2zf1mix&s=5

I "klimatyczne" zdjęcie, jak kto woli xD

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2m7ardc&s=5

Kurcze, dłuugi mi ten post wyszedł xD

Have fun. :*

Arlin - 2009-05-04, 21:38

nen_yim napisał/a:
<pośpiesznie zbiera szczęke z podłogi>
Arlin.
U mnie w temacie.
Mein Gott.
....
Juppi!!! <dance2> Fajnie, że wpadłaś! xD

Muahaha kochana to nie jest aż takie zdziwienie prędzej czy później każdego galerię się oceni ]:-> Zostaje mi jeszcze śp ]:->

Cytat:
Tak po prawdzie to on w zamierzeniu MIAŁ mieć 12.... ^^" Tylko jakoś tak samo wyszło.... ^^" Pisałam już gdzieś o tym, że nie panuję nad tym, co wychodzi spod mojej ręki, moje rysunki żyja własnym życiem xD

Miałam na myśli kartkę ale sama postać też jest jakaś odmłodzona :X ale nie zauważyłam ojj XD

Cytat:
Tak ma wyglądać, to taki misz-masz maski anbu z maską Hollowa z "Bleacha" ;) I jeszcze element Gwiezdnowojenny w tytule... chyba miałam wtedy okres na skojarzenia xD

Chyba na kombinatoryke @.@ Akurat maska rzuca się w oczy bo najczęsciej nie zwracam na nie uwagę , zaliczam to do stroju jednak tym razem się zrobiło wyjątek :D

nen_yim napisał/a:
Pomysł był całkowicie mój. :) Ale pisałam, że przy koniku wspierałam się zdjęciem. ;)

A ja pisałam ze mi się czytać nie chciało :P Tam wspirać zdjęciem >.< Sztuka jest to przerysować dokłądnie XD

nen_yim napisał/a:
<blink> W sensie że kto? <blink>

Nie chcesz wiedzieć :P Ma nick z piekła rodem XD Nie no nie obgadywać ... CielaQ! XD <tak jestem wredna>

nen_yim napisał/a:
A, nie, koteczek jest z takiego anime, co to leciało na TVN lata temu, jak jeszcze mała byłam, pt "Mikan- pomarańczowy kot" , i tak mnie ostatnio na wspominki wzięło xD

Myślałam ze to Garfield>< Dolina! XD Albo to coś filemon czy coś.. ale on nie był pomarańczowy.. hmm tak czy siak anime! nie kotki XD

nen_yim napisał/a:

I jeszcze raz dzięki Arlin <cute2>

NMZC NEN <cute2>

Gaarusia skomentuje jutro bo mi się teraz nie chcieć xD <Spokojnie Tori najwyżej dopisze do tego nie bedzie spamu>

juUnior - 2009-05-04, 22:01

nen_yim napisał/a:
A teraz nie chce mi się czekać na JuUniora, bo to w sumie dla niego dedykacja jest, ale myślę, że oceni jak przyjdzie. ;)

Bardzo dziękuję!

Ale najpierw Saskacz, bo miałem go skomentować xd A więc: bardzo ładny Saskacz, nie wiem czego się doczepić a co pochwalić, bo reszta już to zrobiła. W każdym razie faktycznie coś w tym jest, że "masz swój styl" - ta twarz taka jest.. no taka jest.. no taka jest dziwna.. w sensie, że nie, że nieładnie narysowana, tylko po prostu.. nie wiem, ale podejrzaną ma minę :PP

A teraz.. tadadam.. Gaaruś <cute2>
Piękniusiiii *x* Dalej "Twój styl" xD
Co mogę powiedzieć: bardzo mi się praca podoba, bo rzeczywiście jest robiona "Twoim stylem" <powtarzam się? xD >. Gaara Gaarą, ale naprawdę jest to rifresz jego imedżu, hyhy xDXD Włosy należycie rozczochrane, piękne proporcje ciała, fajnie narysowana ręka z "przesiewanym" piachem, no i... dobra, jeden minus: gurda <tak, ponoć to nie jest gurda, ale nie czepiać się xd> jest narysowana nieproporcjonalnie do tego, co widzimy w mandze. Mianowicie górna część powinna być węższa i mniejsza niż dolna część, tak odrobinkę. Tutaj sprawia wrażenie <wiem, reszty nie widać xd>, jakby jednak górna część gurdy była większa od dolnej <ale to żaden minus!>
Jeszcze raz dzięki za dedication - więcej tego nie próbuj robić w domu, bo ludzie przestaną komentować Twoje pracki, a nie chciałbym tego ^^

myszka - 2009-05-04, 22:13

Nen Słońce Ty Moje <cute2> Cały Gaara mi się podoba ale hmm... jest jedno co jakoś rzuca mi się w twarz.... Oczka Gaary... Nie wiem, może ja coś źle widzę.... Nie jestem specem od oceniania prac ale wydaje mi się , że jego slepka są takie niepodobne ... Tak jakby z innej postaci... Wybacz... ^^" Mam takie wrażenie jakby nie były jego... Natomiast reszta jak najbardziej przypadła mi do gustu :) Ciało, cienie i proporcje :) Tylko tych oczek się muszę czepnąć.. Gomen...
fan_Hinaty - 2009-05-04, 23:16

Cóż mam drobne zaległości tak więc biorę się do komentowania... Z góry przepraszam bo tak naprawdę się nie znam :P

Kotek 1

Nie wiem co to za kocur ale jak dla mnie bomba ^^ Bardzo fajnie pokolorowany, szczególnie ta bańka na której leży. Bardzo staranna praca, nie mam do czego się przeczepić...

Kotek2
Wow jeszcze fajniejszy kotek. Taka twoja własna wizja *_* Jak dla mnie w zajefajny sposób zrobiłaś futerko. Do tego te wąsy, oczka... ta poza. Kolejna bardzo dobra praca. Niemniej jednak wydaje mi się że przy samych łapach poszłać trochę na łatwizne.

Itasi
Szczerze trochę dziwny ten Itasi, jakiś taki trochę krzywy się wydaje... to chyba przez te oczy. Jak już wcześniej inni wspomnieli bardzo dobre cieniowanie. Fioletowy odcień wcale mi nie przeszkadza, ba obrazek nawet ma jakiś taki swój urok... Cóż byłaby to bardzo dobra praca gdyby nie te oczy (wybacz) ^^"

Hinatka
Kyaaaa *_* Nie wiem jak ty to robisz ale twoje Hinatki są prześliczne. Jak dla mnie w genialny sposób zrobione włosy :3 Do tego te twoje charakterystyczne hinatkowe oczka. Trudno mi się do czegoś przeczepić, no chociaż nie wiem czemu biust wydaje mi się trochę obwisły... ale to chyba tylko takie wrażenie wywołane przez "krój" jej kurtko-bluzy.Arlin coś marudziła o dłoni ale ja nic nie widzę ^^ Naprawdę uroczy rysunek :3

"Saske zwany człowiekiem"
To jest po prostu świetne... chyba najlepsza z twoich ostatnich prac (szkoda ze to musi być Saske) :] Niby taki "prosty" a jednocześnie bardzo staranny i dokładny. Rysunek po prostu ma to coś w sobie. Nawet ta Sasukowa mina rządzi :D

Garnek
Kolejny Gaara dla juUniora, do tego fajniejszy od mojego. juUnior musi być w siódmym niebie ^^ No cóż... jak już pisał nasz Garnkowy specjalista rysunek wykonany twoich unikatowych stylem. Niby wszystko dobrze, ale jednak trochę mi twarz nie pasuje... to chyba przez te oczy. Włosy właściwie rozczochrane. Poza i ubranko (w tym cieniowanie) pierwsza klasa. Mi się tam podoba jego guarda, chociaż nie będę polemizował z specjalistą...
Bardzo dobra praca :)

Tak więc... rysuj dalej bo twoje prace są świetne ^^ Niestety nie mogę prosić o Hinatke bo jak na razie wśród wszystkich najbardziej zaspakajasz potrzeby jej fanów :P

swietej-pamieci - 2009-05-05, 09:47

nen_yim napisał/a:
Na początek wkleje może nieco lepszą wersję Saska (zeskanowaną) , choć wydaje mi się, że zdjęcie też ma swój klimacik. ;)

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=mikuqh&s=5

Podoba mi się wersja ta zeskanowana... Może i zdjęcie ma klimacik, nie zaprzeczę, ale on bardzie pasuje do piaskowego GAARY :PP
<zerka na arta klimatycznego> yhym... zdecydowanie Gaara prezentuje się na nim o wiele lepiej :PP być może dlatego, że jest z Piasku i to zdjęcie ma taki fajny ciemno-piskowy odcień i dlatego ze sobą współgrają ;)
Nie da się zaprzeczyć, że jest to Gaara. Jeżeli nie po oczkach, o których już chyba wcześniej wspominały osóbki, to na pewno po włosach, idealnym znaczku na czoli oraz świetnie wykonanym wdzianku ^__^ Widzę, że chyba stroje to Twoja mocna strona, tak samo jak płynne cieniowanie. A ta jego klepsydra na plecach i piasek przesypujacy się z dłoni wyszły znakomicie! Ja chcę teraz dla mnie niespodzianke <cute2>
Czekamy na więcej :*

Nen Yim - 2009-07-02, 21:41

<otwiera temat przy wtórze potwornie skrzypiących drzwi i wśród kłebów kurzu> Łoj.... Ktos tu jeszcze zagląda? ^^" <zakasuje rękawy> Tak dalej być nie może! :PP Zaczęły mi się wakacje, co oznacza całe mnóstwo czasu na to, co Nenki lubią najbardziej, czyli bazgranko. <dance2>

A więc na sam początek wersja ostateczna Temari narysowanej dla Toriego. Jakość pozostawia wiele do życzenia, bo zdjęcie z komórki (nic innego nie miałam pod ręką ^^" ), a oryginał jest teraz u Torisia, który skanera nie posiada. I przy okazji powinno się dostać wyzej wspomnianemu po uszach ]:-> , który nie doceniając fali napływajcych do niego z wszech stron Temariów najpierw twiedził, że wcale nie napływają, a potem sam nie wiedział od kogo ^^" Oj, Ty sklerozo chodząca.... ^^" (foch w imieniu moim i Sam-Wiesz-Kogo <foch> <foch> )

http://img198.imageshack....zdjcie0019g.jpg

A do kolejnego rysunku krótka notka ;) :
Był czas, że na róznych ubraniach (bluzach, koszulkach) można było spotkać nadruk z trzema małpkami http://www.mojeciuchy.pl/.../med_238863.jpg
Tak mi się jakoś ostatnio ten motyw przypomniał i zainspirował do narysowania takiego oto bazgradełka:

http://img233.imageshack....nowanie0050.jpg

Potraktujcie to trochę z przymrużeniem oka. ;) Ma duzo niedociągnięć pod kątem technicznym ^^" , ale raz, że rysowałam to przede wszystkim dla samej przyjemności zabawy z kartką :PP , a dwa, że trochę juz wyszlam z wprawy (miałam długą sesyjna przerwę :/ )

I jeszcze taki mały gratisik na koniec... W sumie ni hu hu nie da się tego zakwalifikować jako rysunku, jakby wynikało z tematu... ^^" Ale co tam. Zrobiłam to juz dawno, na Świetach Wielkanocnych bodajże. xD (tak, wiem, nie jestem normalna :PP )

http://img167.imageshack....nowanie0044.jpg

No i dzięki bardzo Arlin , KnoLLek, Juni, Myszasta, Necro i EśPe za komentarze. <cute2>

KnoLLeK - 2009-07-02, 21:50

Musze szczerze powiedziec, ze jesli Tori nadal narzeka po otrzymaniu TAKIEJ Temari to cos z nim nie tak xD wykonanie swietne i do tego w kolorze ;] Troche inaczej twarz wyglada, albo po prostu ta mina tak dziala ale... jakas ladniejsza niz ta z M&A :P

Bazgrol, bazgrolem ale az chce sie smiac jak sie na to patrzy xDDD Swietna inspiracja z tymi malpkami XD

A ostatnie nie da sie ukryc bardzo oryginalne bo chyba pierwszy raz widze cos takiego na tym forum :P Co prawda jest kanciaty, ma krzywe wlosy, na twarzy nic poza oczami... wyglada jak z platformowki ale i tak fajnie wyszedl ^^

Dziwna - 2009-07-02, 22:05

No nie powiem rysunki mi sie bardzo podobają :)
A wyszywany Naruto całkiem niezły hehe :) Ze też ci się chciało... Ja kiedyś wyszywałam do szkoły obrazki na Boże Narodzenie to miałam dość po dwóch A4 i rzuciłam tym w c<CIACH>e... A czasem jak coś zacznę to nie dokończę i mam takich niepokończonych trochę XD
A to ze wzoru robiłaś czy sama jakoś tak ?

Chi - 2009-07-03, 10:09

1- Ta Temari jest śliczna~~~~ <cute2> Bardzo mi się podoba jej wyraz twarzy. I ta poza <cute> I jeszcze w kolorze <cute2> I jaka staranna <cute3> No po prostu cudeńko XD

2- Rozwaliło mnie to, jest takie słodkie <cute> A mogę też zrobić coś takiego z tymi samymi postaciami? XD <czyt. my version xP> Bardzo mi się podoba ta roześmiana minka Temari, a ręka Kankurou mogłaby bardziej wyrażać coś w stylu ,,ja nie mogę..." Ale to, że Gaara ma swoje rączki założone i nic z nimi nie robi- świetnie wymyślone! Mimo iż robione na szybko, to opracowanie genialne! :D

3- Yay, pokazywałaś mi to już <dance2> ie spodziewałam się, że w końcu wstawisz to do galerii :D To jest takie fajne |D Też kiedyś wyszywałam, ale nigdy nie wpadłam na to, żeby wymyślić coś oryginalnego ;) A Twoje wykonanie jest świetne- z kwadratowych pól, które dla innych byłyby utrapieniem, Ty zrobiłaś zaletę i BACH! Naruto rodem z battle areny już na twojej serwetce XDD

Świetne pracki! Dawno nic nie dodawałaś <cute2>

Nen Yim - 2009-07-03, 14:24

KnoLLek napisał/a:
Troche inaczej twarz wyglada, albo po prostu ta mina tak dziala ale... jakas ladniejsza niz ta z M&A :P

Jej, dzięki. ^^

KnoLLek napisał/a:
Bazgrol, bazgrolem ale az chce sie smiac jak sie na to patrzy xDDD Swietna inspiracja z tymi malpkami XD

Cieszę się, własnie to było moją intencją. xD

KnoLLek napisał/a:
Co prawda jest kanciaty, ma krzywe wlosy, na twarzy nic poza oczami... wyglada jak z platformowki ale i tak fajnie wyszedl ^^

Jak to określił mój znajomy, "pikseloza" :PP

Dziwna napisał/a:
Ze też ci się chciało... Ja kiedyś wyszywałam do szkoły obrazki na Boże Narodzenie to miałam dość po dwóch A4 i rzuciłam tym w c<CIACH>e... A czasem jak coś zacznę to nie dokończę i mam takich niepokończonych trochę XD
A to ze wzoru robiłaś czy sama jakoś tak ?

Ha, strasznie dawno juz tego nie robiłam. ^^" Nauczyłam się jak byłam w podstawówce chyba i wtedy powstał mój jedyny obrazek :P bo też nie miałam do tego nerwów xD . A ostatnio przeglądając gugle się na cos takiego natknełam, i pomyslałam - czemu nie? <dance> Tak więc wzór nie jest niestety mój. Ale kto wie, może zacznę cos sama kombinować. ;)

Chi napisał/a:
2- Rozwaliło mnie to, jest takie słodkie <cute> A mogę też zrobić coś takiego z tymi samymi postaciami? XD <czyt. my version xP> Bardzo mi się podoba ta roześmiana minka Temari, a ręka Kankurou mogłaby bardziej wyrażać coś w stylu ,,ja nie mogę..." Ale to, że Gaara ma swoje rączki założone i nic z nimi nie robi- świetnie wymyślone! Mimo iż robione na szybko, to opracowanie genialne! :D

Dziękuje, Sensei. <cute2> Pewnie, że możesz skorzystać z pomysłu, jestem bardzo ciekawa Twojej wizji :) (tylko wspomnij o mnie w legendzie xD <half-joke xD > ) Co do Kankuro... najbardziej problematyczny element obrazka ^^" Zawaliłam z tą ręką trochę :PP

<dance2>

bhagwanti - 2009-07-10, 16:40

Śliczne kolorki na pierwszym rysunku, Siostrzyco :P I jakoś tak dziwnie podoba mi się wyraz twarzy Temari xD , bardzo dobrze rysunek to pokazuje. Chociaż w tym temacie powtarzam opinię Chi, no ale cóż poradzić jak ma rację :P

Piaskowe trio też bardzo mi się podoba, nie tylko dlatego, że to właśnie oni. I znowu cudowna mina Temari, aż samej chce mi się śmiać jak na to patrzę. Wygląda na to, ze masz jakieś szczęście do tej postaci :P Gaara tak troszkę... nie groźny, a nawet wręcz dziecinny mi się wydaje. Trzeba pochwalić za jego minę... I ten piasek czający się za plecami... niech ich zaatakuje, a co będą się z Gaarusia naśmiewać. Bardzo mi się podoba, Nen :)

Miku-chan - 2009-07-10, 16:49

Oooooooooo Nen-chan <cute2>
ta Temari jest zarabista! I te kolorki <cute2> Podoba mi sie to jej zadziorne spojrzenie jak i mina to jest takie w jej stylu hihi xD I jej wloski mienia sie ladnie w dwoch odcieniach xD
Podoba mi sie to jak pokolorowalas ta Temari i jak ja narysowalas xD Ehh... czemu ja tak nie umie kolorowac? ^^" I jeszcze te cienie, ah zakochac sie mozna Kyaaaaaaaaaaa.! *_______*
Hahahaha xD Ten drugi obrazek z Pustynnym rodzenstwem tez jest niezle xD Ci mu uszy zamykaja a on na nich z jednoogoniastym <haha2> Podoba mi sie ta twoja kreska xD I te postacie jakie rysujesz sa takie hmm... prawdziwe i podobne jak krople wody do oryginalow xD
ooooooooooo a to ostatnie to takie kawaii *________* jak ty zrobilas tego naruciaka he? Podoba mi sie hihi xD
No nic czekam na nowe twoje rysunki x) hihih x)

Arlin - 2009-07-11, 16:10

Po długich zastanowieniach i wahaniach przyszła kolej na naszą Nen kochaną. Miałam już ci tu dawno ładnie wszystko ocenić jednak po otrzymaniu przez ciebie stanowiska Moderatora zmieniłam zdanie :P <Boję się twojej władzy! T.T >

A teraz powaga i ocenianko:

Zaległości: <hmm tylko 2? >

1. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2m7ardc&s=5 // http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2zf1mix&s=5

Pierwsza wersja Gaary mimo że to ta sama praca jest o wiele lepsza ^^" Choć to dziwne bo właśnie straciła trochę cieni na twarzy. Dobra ale nie porównującich do siebie obie są wspaniałe! Ale niezupełnie przypomina mi to Gaare. Tzn ubranie, posture itd można odhaczyć. Są bez zarzutów. Ale te oczy sa jakoś za mocno rozstawione na boki .. albo nie wiem za małe ale to nie jest ten sam Garnek :X Nos też chyba zrobiłaś za mały ale mogę się mylić ^^" Znaczek na jego czole za malutki. Mogłaś go bardziej troszku podkreślić wyszedłby lepszy efekt :PP
Mówiąc w skrócie Gaaruś śliczny, i cieniowanie i postura i wszystko tylko troszku twarz nie podobna ^^

Najnowsze z kolekcji by nen :

1. http://img198.imageshack....zdjcie0019g.jpg
Ajj nie lubię kredek. To już mnie odpycha. Choć jak na pracę pokolorowaną wyszło ci może nie pięknie <za blade te kolory jakieś> ale za to ładnie ^^ Sam rysunek wydaję mi się bezbłę :/ dny. Sklonowana nasza Temari dosłownie. Nic bym nie zmieniła pod względem proporcji. Idealnie! Tylko te kretki >> Wydaję mi się ze efekt cieniowania wyszedł by lepiej :P Nasza Temari trochę traci charakterku na tym rysiu :X

2. http://img233.imageshack....nowanie0050.jpg

Wpierw włączyłam bez czytania jak to ja poprzednią wersję z bluzką. I .. WTF? Gdybyś nie dała do tego sprosotwania nie zgadłabym o co ci chodziło :X Ale ten ryś. .. hahaha xD Padłam XD Wprawdzie ten pomysł jest zawalisty! Nie umiem inaczej powiedzieć xD ZA jego samego masz bonusa! @.@
Co do wykonania widać ze to twoja kreska. Zaokrąglona buzia Gaary, rączki takie maluteńkie się wydaję. Np prawa ręka Temari ci nie wyszła. Tzn trochę taka jakaś gruba i oklapnięta? Wiesz może mam shizy przez ten jej ciuch ale cóz. Już nie wspomnę o tym że Gaara nie ma dłoni XD Wiem że miało to wyjść jak skrzyżowanie rąk ale przyznaj że zakończenie ma zbyt kwadratowe :PP Jakby mu ją odrąbano :X
Podsumowując: Pomysł świetny! Wykonanie Bardzo dobre tylko małe mankamenty:P

3. http://img167.imageshack....nowanie0044.jpg
Widziałam już wersję Shiki i wiem że to jest w c<CIACH>e trudne! Podziwam cię za to! Chyba robisz takie coś z .. tydzień O.O Tzn ja bym robiła bo mam dwie lewe rece dlatego respect !@.@ Tak ci słodziachanie wyszedł ten Naruciak aż się w głowie nie mieści *.* Jak pamperek z klocków Lego! Choć ubranie ma bardziej do Songa podobne to całość ekstra!

Czekam na więcej! <clap> Albo jak nie zauważyłam jakiejś pracy to proszę mi tu szrajbnąć a ocenie :> XD

Nen Yim - 2009-07-27, 22:11

<rozgląda się> Albo mi się wydaje, albo coś mi tu umknęło... ;> ^^" No nic. :PP

Wanti!! Siostra!! xD Witaj. <przytulasek> Dzięki za komenta. ;)

Miku napisał/a:
Podoba mi sie ta twoja kreska xD I te postacie jakie rysujesz sa takie hmm... prawdziwe i podobne jak krople wody do oryginalow xD

No popatrz...a ja zawsze myślałam, ze wszystkie są tak na jedno kopyto, że można je rozpoznać tylko po fryzurach.... ^^" Na pewno daleko mi do oryginałów, ale bardzo Ci dziękuję, Miku <cute2> Mobilizujesz mnie. ;)

Arlin napisał/a:
<Boję się twojej władzy! T.T >

A co ja mogę? ^^" :PP Zawsze jesteś u mnie mile widziana <tuli>

Arlin napisał/a:
<za blade te kolory jakieś>

To wszystko przez nią! <wskazuje z ostarżycielską miną na swoją komórkę> Nie miałam lepszego aparatu pod ręką. :/

E-khem.... Jako że ostatnimi czasy zastój twórczy na polu rysunkowym się utrzymuje, nad czym szczerze ubolewam .... ^^" wrzucę tu moje prace nierysunkowe. Wiem, że to troche wbrew tematowi, no ale skoro to moja jedyna aktywność "artystyczna" ostatnimi czasy.... :PP

Więc na początek wspomniany już przez Aś Shikamaru wydziergany dla EśPe ;) Na wszelki wypadek go podpisałam, bo nieforemny... ^^"

http://img198.imageshack....zdjcie0039l.jpg

A skoro dzierganie mi sie jakoś tak spodobało, to się wzięłam za trochę większą skalę i wyższy poziom wtajemniczenia - nie znajdując odpowiedniego wzoru na internecie, stworzyłam go sobie sama :PP (fakt, upierdliwe to straszecznie xD ), i sama robocizna zajmuje dłużej... Ale satysfakcja jest jak jasna cholewka xD

Hinatka z dedykacją dla Lolka xD

http://img190.imageshack....zdjcie0051t.jpg

(w realu nie jest tak straszliwie pomarańczowa, niestety nijak nie udało mi sie dobrać innych kolorów nitek :PP )

....

Nie bić, nie bić! <chowa się> No co ja zrobię, że jak narysuję Yoruichi, to wygląda ona jak Pyza ;( Nie będę Wam tu takiego chłamu wstawiać :( Jak wybrnę z dolka rysunkowego to obiecuję, ze coś wkleję. ;)

bhagwanti - 2009-07-28, 08:21

Nen, nawet nie wiesz ile mnie ten koment kosztował, ja zwyczajnie się do komentowania dzieł rysunkowopodobnych nie nadaję :P

Wina zdjęć jest to, że nie widać dokładnie twarzy Shikamaru i dziwnie wyszły oczka Hinaci. Ale Shika wygląda przez to na słodkiego dzieciaka :P ślicznie :) A Hinacie, którą widziałam już wcześniej ;) też trzeba pochwalić. Musiałaś się napracować xD

Relena - 2009-07-29, 23:42

wow, ta Hina rewelacja i inne .wyglada jak z anime , kto by pomyślał że jest to ręczna robota. Masz talent , długo Ci zajmuje 1dna taka praca wyszywana?

Może powinnaś je gdzieś sprzedawć , chyba że zbierasz;-) dla siebie

swietej-pamieci - 2009-07-30, 15:59

nen_yim napisał/a:
Więc na początek wspomniany już przez Aś Shikamaru wydziergany dla EśPe Na wszelki wypadek go podpisałam, bo nieforemny...

http://img198.imageshack....zdjcie0039l.jpg

Mój ukochany Shikamaru *___* Wiesz co? Jak dla mnie nie musiał być podpisywany, przecież to nawet ślepy by dostrzegł, że jest to Shika! W dodatku w swojej standardowej, a jednoczesnie tak intrugującej pozie, która mi sie podoba *___* Ogólnie, to jestem w szoku jak można tak ślicznie haftować <cute2> Masz bardzo ciekawą umiejętność, a w dodatku podziw za chęci i cierpliwość! Nad takimi rzeczami to jednak trzeba trochę posiedzieć :*

nen_yim napisał/a:
Hinatka z dedykacją dla Lolka

http://img190.imageshack....zdjcie0051t.jpg

Taaaaak... skomentowałam swojego Shikamaru, ale dopiero jak weszłam w drugi link to mnie zatkało z podziwu! <cute2> Perfekcyjnie wykonana robota! Niektórzy nawet tak rysowac nie umieją jak Ty dziergasz to kolorami! (np ja XD ) Od razu rzuciły mi się w oczka... Oczka Hinaty :D sliczny, wyrazisty kolorek. Dodatkowo włosy, które tak uwielbiam ^^ taaa.. to moja słabość :D Dodatkowo ubranko ;] wszystkie fałdki i jej cała poza oddana świetnie ;] Jestem na prawde pod ogromnym wrazeniem! :* Kochana Piekności Kochana!! <cute2>

Nen Yim - 2009-07-31, 15:34

Wanti-chan napisał/a:
Nen, nawet nie wiesz ile mnie ten koment kosztował, ja zwyczajnie się do komentowania dzieł rysunkowopodobnych nie nadaję :P

A gdzie tam, nieprawda, ze się nie nadajesz <cute> Dziękuję :*

Rel napisał/a:
Może powinnaś je gdzieś sprzedawć , chyba że zbierasz;-) dla siebie

Właśnie się zastanawiam, za ile by tu ją opchnąć Lolkowi ]:->
[Hmm... A nie było czasem ustalone, że opchniesz ją za styl ShikaxTema na forum? xP - Toriś ]Hm...zakładając, ze Shika-Tema jest wirtualne, a zdjątko Hinatki i dedykacja też są wirtualne, to w pewnym sensie wartość jest porównywalna ;) Mi chodziło tu o bardziej wymierne korzyści, np koszty materiałów, w przypadku, gdyby Lolek zechciał oryginał dostać w swe łapki ;) ale rozmawialiśmy na ten temat ;)

Dziekuje, EśPe... <cute2>

Opuściłam spokojne i pewne wody twórczości Pana Kishimoto i spróbowałam swoich sił w rysowaniu postaci z innych mang. ;)

Na pierwszy ogień Shihouin Yoruichi z "Bleacha". Męczyłam się z nia chyba 3 miesiące ^^" A dokładnie to od momentu, kiedy to Knollek zrezygnował z malarstwa własnie na etapie Yoruichi dla mnie, więc na zasadzie "prosił pan, musiał sam", wzięłam się za robotę xD Dosyć dorywczą. I ciągle cos było nie tak jak powinno. :( Liczba możliwych ułożeń nóg była niezliczona. ^^" Kiedy koniec końców udało mi się wypracować jako taką pozycję, problemem okazała się być twarz, nieznośnie pyzowata ^^" Po długich godzinach użerania sie z gumką (nawet chlebową <blink> ) powstało takie oto cuś. Względnie zadowalające. ;)

http://i27.tinypic.com/33dfjgl.jpg

Drugi rysunek to taki sobie spontan, powstał dzisiaj tak trochę mimochodem i nie wiadomo z czego xD May Chang z nieodłączną Xiao May z mangi FMA. xD Aparat zeżarł parę cieni, ale przypuszczam, że skaner zrobiłby to samo ;)

http://i25.tinypic.com/2mxl79.jpg

*mimo wszystko jak się dorwę do skanera, to podmienię zdjęcia ;)

:*

bhagwanti - 2009-08-01, 21:42

Mimo wszystko :P to mi się bardziej podoba rysunek drugi. Mimo, że tak długo nad nim nie pracowałaś jak nad pierwszym :P Shihouin...widać jednak, że z twarzą był pewien problem, ma dziwną minę,ale to jej jedyna wada. A Xiao...ślicznie <cute> I ta panda:P

Nie nadaje się, bo się nie znam, Toriś będzie miał co kasować:P

swietej-pamieci - 2009-08-02, 09:55

Twoja ukochana Yourichi! *___* xD
Muszę przyznać, że całkiem ciekawa poza i w dodatku bardzo ładnie oddana, taka niby swobodna, naturalna. Wydaje się jakbyś z łatwością ją naszkicowała, a nie męczyłam nad tym :PP Bardzo fajnie wyszła. Ale od razu rzuciło mi się w oczy jej krzywy uśmieszek. Taki troszkę sztuczny jak na Yourichi. Natomiast cała reszta jest ślicznie naszkicowałana *___* Podoba mi się bardzo jak wykonałaś jej ubiór, szczególnie te zgięcia i zalamania fałd i do tego ślicznie wycieniowane w tych miejscach. Na prawdę idzie się zachwycić! To samo, jeśli chodzi o wykonanie włosów. To chyba tylko ja jestem taka ułomna, że nie umiem tak ślicznie, płynnie i pewnie prowadzić kreski. Jeszcze tylko mogłabym zaczepić o białą linię odzielającą zagięcia nóg, chyba troszke za jasne. I te cieniowanie na dłonia takie dziwne :D ale mogę mieć mylne wrażenie ;) Praca piękna !! <cute2>

May z FMA!! <cute2> Prawdziwa mała artystka z niej! xD tak samo z Ciebie, bo jak świetnie wykonałaś rysunek małej piekności ;)
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to ten magiczny błysk w jej oczach :D i tak szczegółowo wykonane teee.. warkoczyki? :D mogę to tak nazwać chyba :PP Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem wykonania tych dwóch elementów, aczkolwiek reszta nie odbiega od świetnego wykonania. Jak zwykle strój zrobiłaś i wycieniowałaś. Najbardziej mnie intryguje to, jak wy cieniujecie takim stylem eee.. że robicie cienie tak na krzyz stawiając kreski *___* tak mi się to choinkowo podoba, że szok! i jeszcze to takie miękkie cieniowanie... kurcze świetne! Postać jest cała promienna i naturalna, w Twoim wykonaniu wyszło perfekcyjnie!! :*

Pepe Pan Dziobak - 2009-08-02, 18:59

No więc tak...
Yoruichi...3 miesiące ^^" cóż za poświęcenie ;) rysunek jest niesamowity, idealne proporcje, fajnie wygląda ta bluza, spodnie wyglądają na strasznie obcisłe :PP i niezbyt wygodne. Na samym początku szczególną uwagę zwróciłem na twarz i włosy, fajny wyraz twarzy i takie piękne oczęta <cute2> 6666
May, świetne, a jakie włosy i oczy i twarz i w ogóle wszystko :PP słodziutka ta panda. Czy mi się wydaje czy ten obrazek jest jakby to powiedzieć...żywy? xD pewnie w rl to jeszcze lepiej wygląda 8-)

Nen Yim - 2009-08-16, 10:00

Dzieki Wam wszystkim bardzo za komentarze. <cute> <tuli>

EśPe napisał/a:
Najbardziej mnie intryguje to, jak wy cieniujecie takim stylem eee.. że robicie cienie tak na krzyz stawiając kreski *___* tak mi się to choinkowo podoba, że szok!

Mnie też to intryguje. xD Tymbardziej nie mam pojęcia, gdzie Ty się u mnie takiego cieniowania doszukałaś, gdyż ja tak zwyczajnie nie umiem i nie robię ^^" <luka> No chyba że chodzi o rękawy, ale to nie było cieniowanie, tylko wypełnienie, mogłam to zrobić bardziej płynnie, ale bałam się, że wyjdzie za ciemno, rozmazywać też nie chciałam, a w ten sposób było najszybciej... ^^" Takiego kunsztu cieniowania krzyżykami jak mają Kay i Ane nigdy nie osiągnę ^^" Ale też mi się cholewnie podoba xD

A teraz jak świeże bułeczki z rana, prosto spod ołówka Sasori dla Wanti. xD Tak, wiem, że wygląda trochę jak hobbit, ale rysowałam z pamięci, a w pamięci mialam własnie taka fryzurkę, a nie inną , dopiero potem sie zorientowałam po fanartach, że on ma włosy proste. Ale takie loczki miał w dzieciństwie. :PP (przynajmniej w tym tomiku, który mam xD )

http://i27.tinypic.com/mrbclw.jpg

myszka - 2009-08-16, 10:17

Neeennn !! <cute2> KYAAAA !! <podziwia> Ślicznie wyszedł Ci Sasori :D :D Te włoski wcale nie są aż takie w loczkach więc spokojnie :P Na pierwszy rzut oka wyglądają tak, jakby rozwiewał je wiatr albo jakby dopiero je umył xD Bardzo podobają mi się oczy <cute2> Naprawdę wyszły Ci bdb :D Ten wyraz twarzy taki ... smutny i zamyslony jednocześnie, no chyba że mi się wydaje xD wiesz ja sie tam nie znam xP Ogólnie szkic i Twoje najświeższe dzieło bardzo mi się podoba :D Mysia zachwycona :D

PS: Mogę prosić o jakiś Ryś dla mnie ? <cute2>

Pepe Pan Dziobak - 2009-08-16, 20:34

Czas na skomentowanie kolejnej pracy naszej nen xD
twarz wygląda naprawdę młodo :D wyszła wspaniale. Co do włosów to nie mam zastrzeżeń, nawet fajnie się prezentują te loczki ;) Jak zwykle nie mogę wyjść z podziwu jak rysujecie te płaszcze Akatsuki xD to jest świetne
myszka napisał/a:
Bardzo podobają mi się oczy <cute2>

Oj tak, zawsze zwracam na to uwagę i zgadzam się myszką...oczy wyszły świetnie.
Wszystko jest takie miarowe i przemyślane :) widać że Sasori dużo myśli :PP
Ps. wielki plusem jest to, że narysowałaś kogoś z Akatsuki :PP

gamabuta - 2009-08-16, 20:46

jezeli mam ocenic Nen (mam nadzieje ze tak moge do ciebie sie zwracac ^^ ) rysunki to musze powiedziec ze masz talent sam lubie rysowac ale coz nie potrafie za dobrze moze to przez brak talentu a moze ze mi tylko wychodzi w szkole na lekcjach z nudow ale nad tym bysmy mogli spekulowac godzinami :P .... wracajac do rysunkow dla mnie bomba :) !!!!

a zapomnialem temari na krzesle wyglada jak jakas zawodowa striptizerka a kotki sa przeurocze chociaz wole psy ^^ :P

swietej-pamieci - 2009-08-17, 09:17

Nen-ka Piekności Me Kochane! <cute2> Tyś chyba zapomniała, że ja również lubię postać Sasorka ! *___* A w Twoim wydaniu wyszła świetnie. Wiesz co? Troche mi już brak słów pochwały, na Twoje genialne szkice, pomysły postaci, pozy... A te loczki faktycznie są bardzo słodkie :D Takie... dziecięce! ^___^ Nadają mu jeszcze większego uroku. W dodatku w ciekawy sposób zrobiłaś te włosy w "wypełnieniu". Nie są lokowate tlko zewnęrznie, konturowo, ale również wewnątrz, co mi sie spodobało. Nie muszę chyba podkreślać tak, jak inni, że bardzo slicznie prezentują się oczka i ogólnie cała jego twarz, taka spokojna, nostalgiczna, niby bez emocjo, a mozna w niej się zakochać *___* ekhem... <patrzy czy męża nie ma> ^^" Co więcej... bardzo zgrabnie wykonany płaszczyk i chmurki na nim... Być może faktycznie Ty to nazywasz zwykłym wypełnieniem, zamalowaniem, ale mi się wydaje, że jest to robione w precyzyjny sposób kreskowany i ja takich efektów nie uzyskuje... ^^" W każdym bądź razie chychodzi to bardzo naturalnie i ładniutko :) W dodatku te chmurki na płaszczu również ładnie się komponują. O cieniowaniu chyba nie muszę wspominać...? *___* Jak zwykle tylko się zachwycać! Chyba bedziesz mnie musiała nauczyć jak Cię dorwę w rl :PP Swietna praca! :*
Chi - 2009-08-17, 10:34

Co ja mam tu napisać poza przeprosinami, że dawno zaglądałam w pracki, a jeszcze nie skomentowałam? XD

To, co ogółem chcę pochwalić (pewnie przesądzi to o długości mojego posta, niż gdybym to napisała przy każdej pracy z osobna XDD) to miękkość i zgranie wszystkich linii wraz z cieniowaniem- efekt jest śliczny i widać, że prace są starannie wykończone xD Hehe, ja jakoś zawsze wolałam twardymi ołówkami szkicować, a Ty tak ślicznie operujesz miękkimi, moim zdaniem to jest trudniejsze ;D

Yoruichi- nie ma do czego się przyczepić, prócz tego, że linie na rękach mogłyby być trochę ostrzejsze, dzięki czemu pozbyłabyś się efektu, jakby były z gumy :P Ale poza tym, to wszystko mi się podoba, tylko się obawiam, czy ta noga zgięta nie jest za bardzo pod udo wsunięta, ale być może ja się nie znam i to by jeszcze zależało od podłoża, heh ^^" (kit, że go nie widzę XDDDDDDDD)
Ta dziewczynką, której imienia niedostatecznie pamiętam- bardzo fajny pomysł na obrazek, urzeka mnie ta mała panda z tyłu i ogólnie całość bardzo staranna i poprawna. Choć masz taki styl (każdy ma swój oryginalny) że linie, które kładziesz są takie gładkie, mają mało zakrzywień, oddają dodatkowo same w sobie wrażenie miękkości i dodaje to dodatkowo słodyczy całej formie. Mogę Ci coś opowiedzieć? <zanudzacz mode on> To w ogóle nie dotyczy rysowania, ale to mi ciągle po głowie chodzi, jak na to patrze- gdy uczyłam się wokalu i miałam śpiewać piosenki miłosne, to zawsze (jak się później okazało wynikało to z błędnie odgadywanej przeze mnie artykulacji ^^" Ale to się po pół roku naprawiło, ileż to czasu potrzebowałam na to, żeby zajarzyć XD) starałam się brzmieć słodko i zmiękczałam zbędnie swój głos okradając się przy tym z pięknych akcentów jego barwy niepotrzebnie, i moja nauczycielka próbowała mi w kółko uzmysłowić, że jako dziewczyna już sama z siebie mam dziewczęcy głos (lol) i nie muszę robić niczego żeby brzmieć bardziej jak dziewczyna, bo mam brzmieć jak ja. I jakie to mi odnosi wrażenie odnośnie rysunku- w śpiewaniu chodziło o to, że już piosenka była słodka z melodii i ze słów i żeby j zaśpiewać wystarczyło ją zaśpiewać, bez zmiękczania głosu, bo to by była przesada i oszukiwanie własnych umiejętności (napisałam za dużo, to już się tyczyło tylko śpiewania XD) a w rysunku, jak widać, że rysunek jest zaplanowany na bycie słodką sceną samą w sobie, to nie musi to być namalowane samymi gładkimi miękkimi liniami, wręcz przeciwnie- wyostrzenie ich odrobinkę dodałoby harmonii do obrazka, co sprawiałoby, że byłby słodki, a jednocześnie nie sypałoby się od niego cukrem. Wiem, że rysujesz w swoim oryginalnym stylu, ale zachęcam tylko do zastanowienia się nad eksperymentowaniem w przyszłości i nie bania się tego, bo efekty mogą być zawsze tylko lepsze ;) <zanudzacz mode off> Z góry przepraszam tych, którzy się przymusili do czytania tego ^^" Po krótce- piękna pracka, nie ma się do czego przyczepić, jak Ty to robisz?! <cute>

Sasori- No i dzięki opisowi ogólnemu nie mam co tu napisać- po prostu brak mi słów! <cute2> Piękna, staranna praca, choć wydaje mi się, że cień na szyi mógłby być trochę ciemniejszy, ale może tylko mi się wydaje, nie znam się na lalkach ;) XDD

Nen Yim - 2009-08-22, 22:20

Co do poprzednich rysunków:

EśPe napisał/a:
I te cieniowanie na dłonia takie dziwne

Chi napisał/a:
linie na rękach mogłyby być trochę ostrzejsze, dzięki czemu pozbyłabyś się efektu, jakby były z gumy

Nie umiem i nie znoszę rysowania dłoni... ^^" Nigdy nie są takie, jak powinny. Max mówi, że wyglądają jak rękawiczki, i ma rację xD

Gamabuta napisał/a:
temari na krzesle wyglada jak jakas zawodowa striptizerka

^^"

EśPe napisał/a:
Tyś chyba zapomniała, że ja również lubię postać Sasorka ! *___*

Zwyczajnie nie wiedziałam ^^

Chi napisał/a:
to by jeszcze zależało od podłoża, heh ^^" (kit, że go nie widzę XDDDDDDDD)

Rysowanie tła to wyższy level ^^"

Chi, Senseju mój! <cute2> Dziękuję za cały wykład z przykładami. Mnie tam nie zanudził i mam nadzieje, że zrozumiałam go jak należy. ;) Na pewno sie postaram coś zrobić w kierunku "odsłodzenia" i poeksperymentowania, ale nie ręczę za efekt. ^^ Moja obecna kreska jest wynikiem narzucenia sobie pewnego rygoru i zmuszenia się do prowadzenia płynnych linii, żeby uniknąć wrażenia bałaganu, który panował na moich pierwszych mangowych rysunkach - robiłam mnóstwo kresek zamiast jednolitego konturu, i choć sprawiało mi to frajdę, w ostatecznym rozrachunku wyglądało cokolwiek niechlujnie. xD

Jednym słowem, dużo pracy przede mną. xD

______

A dziś wkleję też całkiem świeżą bazgrołkę. Swego rodzaju powrót do początków, bo znowu Shika&Tema. ;) Tym razem nie ołówkowe, bo sprzatając pokój natknęłam się na kredki i pomyślałam, że w końcu po coś je kupowałam, i czemu by nie zrobić obrazka a'la sepia (tak jak na zdjęciach). Wyszło co wyszło.... ^^" Najbardziej jestem zadowolona z mordki Temari, bo Shika tradycyjnie nie taki, jak trzeba ^^" No i tego... kredki nie mażą się tak fajnie jak ołówek, toteż są ciapki :/

Z dedykacją dla EśPe i Cielaqa xD

http://i26.tinypic.com/rs4thf.jpg

Cielaq - 2009-08-23, 08:54

nen_yim napisał/a:
Z dedykacją dla EśPe i Cielaqa xD

Thanks for dedication ;* nie spodziewalem sie, jak to dobrze ze luknalem na koncowke wiadomosci bo tak to bym nie wiedzial ze takie cos jest, tzn pewnie Iwonka by mi przekazala :D ogolnie fajnie wyszlo, shika troche skrzywiona minka jak zawsze :P no i ciekawe gdzie on ta reke trzyma tam z tylu ;]

swietej-pamieci - 2009-08-23, 23:54

Cielaq napisał/a:
nen_yim napisał/a:
Z dedykacją dla EśPe i Cielaqa

Thanks for dedication ;*

Me too :* :D <cute2>

Cielaq napisał/a:
pewnie Iwonka by mi przekazala

Maybe baby... 8-) hehe, oczywiscie, że bym przekazała :P znasz mnie xD Takich dedykacji nie mozna przepuszczac niepostrzezenie :PP szczegolnie jesli jest to swietnie wykonany rysunek mojej ulubionej pary z moim ulubionym Shikamaru *___*
Kochana, musze Ci bardzo podziękować i pochwalić. Nie spodziewałam się, że szkicowanie i wypelnianie różnymi odcieniami kredek stylu sepia, może dać tak zaskakująco pozytywny efekt. Nigdy nie lubiłam kredek i malowania nimi, a tym bardziej nie yobrazałam sobie wykonyawania prac :D Ale jak widać w ręku mistrza, wszystko się topi i układa tak, jak sam mistrz tego chce ;) widać, że masz ogromny talent, skoro radzisz soie nie tylko z ołówkiem, ale również haftowaniem i kredką... *___*
Minka Temari faktycznie wzorowa;] masz prawo byc z niej dumna, tak jak z całego rysunku ;] Buzka Shikamaru mogłaby byc troszke bardzo wysłużona, ale moge sie mylic ;) i tak jest cudnie wykonane :) Zarówno szkic jak i cieniowanie, wyełnienie odcianiami... no magia! Ja bym nie umiała.. :/ a Ty kombinujesz, próbujesz i swietnie Ci to wychodzi! Tak trzymac! Kolejny szkic poprosze w innych odcieniach :PP (ciemniejszych ma sie rozumiec :d )
Cielaq napisał/a:
no i ciekawe gdzie on ta reke trzyma tam z tylu ;]

Na to pytanie odpowiadalam Cielkowi na gg :D Mi sie wydaje, czy tam z boku.. na biodrze Temari nie miała byc łapka SShikamaru? ;> bo jest taki zarydowany kontur, albo niedokładnie wytarta ręka :D <sz> Cielku twierdzi, że mam zwidy i ręka Shiki wylądowała na tyłku Temki :X </sz>

Jeszcze raz dziekuje :* i czekam na wiecej !

Nen Yim - 2009-09-04, 20:59

Cieli napisał/a:
no i ciekawe gdzie on ta reke trzyma tam z tylu ;]

Kwestia interpretacji xD Wiesz, to nawet można zauważyć patrząc na ślady niedomazanej kredki - na początku trzymał na ramieniu Temari, ale mi dłoń nie wyszła, potem trzymał na jej biodrze, ale dłoń wyszła jeszcze gorsza, więc wymazałam obie.... i teraz niech sobie oglądacz sam dopowie według inwencji, gdzie on ma tą rekę xD Np w kieszeni xD

I jakiego tam mistrza, EśPe.... ^^" Toć ja ledwo adept.... <sweatdrop>

A teraz pora na rewanżyk... Ale po kolei xD

Jeszcze nigdy nie miałam z żadnym rysunkiem tyle radochy, co z tym. xD Mysia świadkiem. :) Początkowo postać przypominała średniowieczną dziewoję w czwartym miesiącu ciąży. <blink> Po przespaniu się z tym problemem (i różnych dziwnych wizjach xD ) zaprezentowałam efekt Myszce, która orzekła, że jest za mało "złowieszczy i psychopatyczny" . Więc poprawiłam. Później napatoczył się tatuś i stwierdził, że ma ryj jak świnia. <sweatdrop> Poprawiłam xD A skończyło się na porąbanych wizjach u Max podczas skanowania, co też on zrobił z prawą ręką. ^^

Ale no. Tego. Potraktujcie go poważnie. ;> Jest tak psychopatyczny, jak tylko mnie było stać. Naprawdę się starałam. <cute>

Orochimaru ze specjalną dedykacją dla Nickozoida. <cute2> (mam nadzieję, że mimo wszystko się spodoba ;) )

http://img524.imageshack....nowanie0056.jpg

(*ta pozioma kreska w okolicach fartucha (?) to mi się teczka odbiła, jak niosłam biedaka do Max, i nie miałam jak poprawić, żeby nie zepsuć :P )

myszka - 2009-09-04, 21:23

Niech to ! Znowu to samo ! >.> <pisze komentarz jeszcze raz>

Nen Kochana Ty moja ! Świetnie że dodałaś Orosia na forum ! Nie mogłam się go doczekać :D :D W porównaniu z poprzednią wersją, którą miałam możliwość zobaczyć, ten wyszedł Ci o niebo lepiej , niż tamten :D :D Jest na tyle psychopatyczny i mroczny że starch się bać ]:-> Aż zapisze sobie go na dysku ]:->

nen_yim napisał/a:
Jeszcze nigdy nie miałam z żadnym rysunkiem tyle radochy, co z tym. Mysia świadkiem.

Hehe tak jestem świadkiem i podpisuje się pod słowami Nen xD Miałam okazje zobaczyć Twoją radochę na GG xD xD No a teraz masz powód do dumy, gdyż ten Oroś to dzieło i nie przypomina "ciężarnej dziewoi" xD xD

nen_yim napisał/a:
Po przespaniu się z tym problemem (i różnych dziwnych wizjach ) zaprezentowałam efekt Myszce, która orzekła, że jest za mało "złowieszczy i psychopatyczny"

Wizje były cool ]:-> Mogłam poznać nawet kilka z nich xD No a że nie usiedziałam cicho, więc również ruszyłam głową i pojawiły się moje dziwne wizje, które Nen również poznała xD Burza mózgów muahahaha ]:->

Kochana choć skasował mi się poprzedni koment >.> to postaram się odtworzyć to co napisałam wcześniej :D

Bardzo podobają mi sie jego oczy. Są takie perfidnie złe ]:-> Przeszywa wszystkich tym swoim wzrokiem. W ogóle to twarz ma charakter psychopatyczny do potęgi >D Widze również, że zastosowałaś moją malutką sugestię co do brwi i ust <cieszy się w ciszy> To nadało mu jeszcze większej mroczności ( porównuje do poprzedniej wersji> No i ta dłoń *____* Ona spodobała mi sie od razu, jaki mi pokazałaś Orosia. Normalnie wygląda tak, jakby miała zaraz wyjść i wciągnąć mnie do komputera xD Cudo :D :D
Kolejna rzecz, która mi się podoba to sznur, którym się zawsze obwiazywał ( do dziś nie wiem po co XD ) Moim zdaniem świetnie Ci wyszedł :D Ja bym tak nie potrafiła. Już próbowałam i wyszło ....NIC ^^" ale Tobie na prawdę się udało :D Nawet jego włosy są idealne i ten cały fartuch :D a tą kreską z teczki się nie przejmuj :D Kto by zwracał na nią uwagę, skoro sam wzrok Orosia nie pozwala spuszczać oczu niżej :P

nen_yim napisał/a:
Naprawdę się starałam. <cute>

To prawda. Starałaś się i to widać, dlatego moim skromnym zdaniem Oroś ma u mnie 11/10 mimo iż nie lubie tej postaci :) Gratuluje Nen i mam nadzieje, że zobaczę tu jeszcze jakiś czarny charakter np: Świra Danzou albo Przeterminowanego Madarę xD xD Buziaczki kochana :* i DO DZIEŁA !!!! :D :D

Nickozoid - 2009-09-05, 09:06

MASTAH ORO-SAMA *A*! Nen-san, Kyrie Elejson, dziękuję *A*!

Aż mi głupio skrytykować nieco za małe (imo...) usta, dziwnego paznokcia na kciuku i tego lekkiego zeza... Więc nie zrobię tego X'D. Widok jego uniesionej ręki, ładnie wykonanych włosów, tego ślicznego cieniowania, no i tego psychopatycznego wyrazu twarzy, odebrał mi jakąkolwiek zdolność zrzędzenia *A*. Kreski na dole nawet nie zauważyłem.

Jednym słowem: cudeńko *O*.

Ale "fartuch" tej baby z buszu, pod którąś się kiedyś Oro-chan podszył i której wdzianka już nigdy się nie pozbył, mnie również rozwalał cały czas :'DDDDD. Zwłaszcza to fioletowe, eeeee... jelito :'DDD?

EDIT:
DOWN - czemu? Przecież Orek to słodziak :3.

swietej-pamieci - 2009-09-07, 22:25

Kurcze... Nie lubię Orka, ale muszę go tolerować ze względu na męża :D Ale w sprawach szkicu, nie mogę odmówić komentarza :PP
Gdyby Nikoz nie napisal, to nawet chyba bym sie nie dopatrzyła tam zeza :D Faktycznie usta... może troszke za małe, ale dodatkowe jego grymasik wydaje mi się troszkę dziwny... taki mało grymasikowaty ;] a stać go na więcej! ;d Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie, że troszkę zwężyłam mu nosek na dole. Od góry jest szerszy, a jadąć w dół jakby go.. nienaturalnie zwężyłaś :;P troszke smieszny efekt, ale samo wykonanie noska jest ładne, szczególnie prowadzenie linii:)
Genialnie wyszła Ci dłoń! W życiu bym tak nie naszkicowała dłoni z bliska! A tu widać wszystko dokładnie. Odważny ruch i wyglada perfekcyjnie;] Sodatkowego efektu nadaje śliczne, płynne cieniowanie. Twoja praca ołówkami, cieniami jest jak zabawka, która bawisz sie od lat i nadal szlifujesz na coraz lepsza;] Bardzo mi sie to podoba. Również wykonanie stroju. Bardzo fajnie, że wypełnienie stroju i włosów różni sie od siebie. Widać wyraźnie, że to są włosy a to jest wdzianko i tak powinno być! I nie wiem dlaczego narzekasz na swoje wykonywanie włosów :P robisz to o wiele lepiej niż ja ;] ech... Jednym słowem... Czekam na więcej! xD :* tylko już nie Orków :PP

Nen Yim - 2009-09-09, 18:53

Myś, dziękuję Ci slicznie za ten komentarz <cute2> I za wszystkie rady , których mi udzielałaś podczas rysowania. :)

Jej, ale się cieszę, że ci się podoba, Nicky! <cute> A że ma zeza to ja wiem... ^^" a miał się patrzeć na wprost :/

EśPe, co do lubienia/nielubienia Orka... Ja tam za nim nie przepadam... I strasznie trudno było mi się w niego wczuć, żeby go narysować :/ Mimo wszystko uważam to za ciekawe doświadczenie i cieszę się, że cokolwiek z tego wyszło. xD

EśPe napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie, że troszkę zwężyłam mu nosek na dole. Od góry jest szerszy, a jadąć w dół jakby go.. nienaturalnie zwężyłaś :;P troszke smieszny efekt

No wiesz, wg taty to on wyglądał jak świński ryjek, więc może trochę za dosłownie go wzięłam biorąc się za korektę :P

A dziś... sama dobrze nie wiem, jak to określić :PP Uznajcie to za wyraz mojego nieciekawego wówczas humorku ^^" Dawno sobie nie rysowałam chibi, i tak samo jakoś wyszło :PP

Dam lineart, bo moim zdaniem fajnie wyglądają pomalowane tylko oczki xD
http://img195.imageshack....02/p9060335.jpg
I wersja ostateczna
http://img245.imageshack..../zdjcie0081.jpg

Have fun. ^^

myszka - 2009-09-09, 19:07

ŁIII !!!!! <cute2> Nen i znów mam uciechę xD Dałaś wersję Chibi na forum ;D :D SUUPER. Wiesz co najbardziej podziwiam w tej całkowitej pracy ? Oczy - Nie wiem jak to robisz, ale one za każdym razem wychodzą Ci tak bajecznie że mogłabym się w nie wpatrywać godzinami. Nie mam pojęcia, jak wychodzą Ci te tęczówki. Ładnie rozprowadziłaś kredkę [?] <przygląda się> Nie.. to chyba pastele są ;) Oczka wyglądają tak naturalnie i słodko. Twarz Naruto w wersji chibi ogólnie jest przesłodka. Masz talent do takich min :D :D <cute2> Podoba mi się również, lewy kucyk :D Ładnie rozprowadziłaś tam pastelę, nadając również światło, które oczywiście widać. Podobają mi się takie efekty. Kreska oczywiście jak dla mnie jest bdb ( z resztą dla mnie wszystko jest bdb XD ) Fajnie, że nie wyjeżdzasz po za linie :D Mnie czasami się zdarza gdy koloruję pastelami a Tobie udało się to rewelacyjnie i doskonale :D Dłoń Mistrzyni :D :D

Co do lineartu, to mimo iż widzę go pierwszy raz :PP to również mi się spodobał. Taki szkic tylko z pokolorowanymi ślepkami wygląda dość ciekawie :D Reszta rysunku pokrywa barwa kartki, na której rysowałaś :)

Oczywiście nie mogę się doczepić do niczego, bo wg mnie nie mam gdzie zahaczyć :)

nen_yim napisał/a:
Myś, dziękuję Ci slicznie za ten komentarz I za wszystkie rady , których mi udzielałaś podczas rysowania.

Nie ma za co mi dziękować :) To tylko małe zdanko i opinia na temat Twojego rysunku :) Przecież od tego tu jesteśmy a jeśli moje rady Ci w pewien sposób pomogły, to ciesze sie z tego faktu :)

Rysuj dalej Nen :* :*

Nen Yim - 2009-09-09, 19:14

Myś!! <zaciesz> xD Dzięki :*
Oczy to w ogóle fascynujący element ludzkiej twarzy, i fajnie, że kawałek tej mojej fascynacji widać na rysunku :PP

Co do kredek...to nie są pastele :) Zwyklutkie kredki ołówkowe xD Marki Herlitz bodajże xD Lubię je, bo są takie miękkie. <cute>

swietej-pamieci - 2009-09-09, 19:17

<cute2> <wpatruje się lineart> Masz racje! Same niebiesie oczka dają piorunujący efekt! *__* Na początku myslałam, że postać jest podobna di Chibiusy z Siaiorek :D dopiero jak zobaczyłam wersję ostateczną, to byłam zaskoczona i zobaczyłam Chibi Naruciaka w postaci dziewczecej :D
Jeszcze wracając do szkicu z oczkami ;] Bajecznie prowadzona płynna kreska i cały szkic czysty, bez zająknięcia ołówka ;p Cała mimika twarzy i poza w jakiej postać została narysowana, jest bardzo naturalna, zyciowa :) Podobuje mi się na prawdę !! :D
Przechoząc do kolorowanego rysunku wykończonego :PP Jak sama wiesz uwielbiam ołówki i to jest moja miłość, za kolorami nie przepadam, ale w Twoim wykonaniu już któryś raz je obserwuję i poza Chidorką i kas (która maluje farbami) jesteś chyba jedyna osóbką, ktorej prace kolorowane kredkami nie rażą mnie po oczkach a nawet wykonanie ich mi się podoba. Kolorki są żywe, czyste... Jedyne czego mi brakuje, to cienie, nie widzę ich... ^^" Chyba, że jestem slepa.. ;) A wlasnie chyba się dopatrzyłam na jednym kucyku rozjaśnienia przez światło :D (to było zamierzone namalowanie czy tak swiatło z pokoju oswieciło? :D ) Jeszcze byc może doczepilabym się troszkę włosków. Jak na mój gust są troszkę zbyt jednolite, moglabyś pociągnąć niektóre kosmyki z deka mocniejszym (ciemniejszym) kolorkiem ;p zeby było wyraźnie widać w którą mańkę lecą :P Co do reszty nie mam zastrzeżeń! xD Rysio jest sliczny, bardzo optymistyczny, kolorowy :D Oby więcej tak ładnie wykonanych malunków :*

Relena - 2009-09-09, 19:36

a się narysowałaś ..
Bardzo podoba mi się Sasori , kocicica z Bleacha i ta dziewczynka.
Ogólnie ładnie robisz proporcje i chyba nie masz z tym problemu..

Szczególnie podoba mi się Temari i shika w kolorze żółtym ..piękny rys...masz ich tu sporo....co do postaci Naruto-lady ładnie pokolorowałaś jedynie co mogę dodać to to ze ma za niskie czoło

Co do postaci Oro-fajna perspektywa i ładnie Ci wyszedł ;-) a ta kreska na sukience Oro to co to , zagięcie kartki?

Arlin - 2009-09-14, 15:57

Zawieruszyłam gdzieś ten twój temacik Nen. Aż 8 prac czy z ileś mam do nadrobienia ^^" Gomen :X Ze względu na ilośc zaległych prac bezczelnie oleje coście tam napisali więc jeszcze raz przepraszam jak będę się powtarzać ^^

1. http://i26.tinypic.com/rs4thf.jpg
Mam wrażenie ze ty i Iw mogłybyście mieć takiego wielkiego pluszowego Shikamaru do tulenia takie jesteście maniaczki XD A ilość rysiów i nawet dziergadeł to potwierdza :P Ale wracając do rysia. Niezły. Shika jest świetnie dopracowany. Szczególnie twarze obu postaci. Ale mam wrażenie ze Temari nieco ci nie wyszła. Ale w takim minimalistycznym stopniu jest nieco męska. <tori mnie zabije ^^" > Fryzura i cyc ładnie pięknie ale twarz postura i dłonie są jakieś mało kobiece. No i ta opaska wygląda jak obroża w sensie taka ciasna :x Plusy: kolory, postury, cały Shika, dokładność. Minusy: Dłonie Temari, jej lekka męskość , jakoś nie podchodząca mi twarz.

2. http://img198.imageshack....zdjcie0039l.jpg
JAIH^^ Widziałam go na real i nie mogłam słowa wydusić .. <no może jedno którego nie pamietam ^^" > ale to dlatego że masz kobieto cierpliwość i talent O.o Rysować można się nauczyć , malować też i do tego również potrzebna jest cierpliwość ale to przechodzi granice ! Za nic bym się za to nie brała. Wszystko musi być dorobione idealnie by efekt koncowy choć w minimalnym stopniu przypominał Shike. I tobie bez dwóch zdań się to udało! ^^ Gdybyś napisała na forum że masz takie coś to zapewne stwierdziłabym że wyszły ci kwadratowe karykatury niczym z Tibi. A tu proszę. Bajka po prostu ;D

3. http://img190.imageshack....zdjcie0051t.jpg
O_O Nen mam pytanko które może i padło ale cóz: Ileś ty nad tym siedziała? O.o Tóż zrobienie samych jej cycków pewnie trwało z heta heta ^^" MAsz prawdziwy talent kochana. To jest dopracowane i ta kolorystyka .. jeju *__* Gdyby nie fakt że nienawidze takiego czegoś to bym ci zapiszczała jak nastoletnia fanka !

4. http://i27.tinypic.com/33dfjgl.jpg
.... dobra .. nie wiem co ci napisać ^^" Nie można się do niczego doczepić bo to by był wręcz grzech patrząc na to a chwalić cóż nie wiem od czego zacząć. Włosy, oczy, twarz ciało ajj ! Nie ma dyskusji jest C.U.D.O.W.N.I.E! (No może trochę zgrzesze: nosek nieco w lewo tyci tyci;X no i bufon od rękawa z lewej reki mniej bufiasty :x ale tez tyci :X )

5. http://i25.tinypic.com/2mxl79.jpg
Aj. Ta słodycz z FMA co używa dalchemi czy jak to się zwie @.@ No i ta mała panda *.* Połączenie z twoim talentem cóż... Czego więcej można chcieć? ^^

6. http://img524.imageshack....nowanie0056.jpg
Hardcooore *__* Myślałam że po ujrzeniu tej słodkiej dzieweczki nie zdołasz mnie bardziej zadowolić a tu boom! Orcio *__* Jego łatwo spatolić wiem na swoim przykladzie. Ma taką swoją dziwną wężowatą urodę ale mimo to poradziłaś sobie imponująco ^^ Na moje oko niczego mu nie brakuje w rysiu. W Naruto symbol zła i mroku i taki ci też wyszedł. Już tymi swoimi łapami sięga po coś drań jeden. Aj fajowy efekt ^^

7. http://img245.imageshack..../zdjcie0081.jpg
Nie widziałam postu Chi do tego chyba ale napewno byłaby zadowolona efektem. Taki bajczeny/a Naruto czy Naruko czy jak to się zwie :PP Nawet lekki grymas jakby mówiący" Chce ramen -.- natychmiast Bu źli ludzi >.< XD Masz dobrą rękę do kolorowania. Zresztą jest coś w czym jestes kiepska? :P

Nen Yim - 2009-09-18, 20:10

Co do ostatniego rysunku, tego Chibi... To tak po prawdzie to nie uwazam, żeby on był najwyższych lotów, ot, taka sobie bazgrałka na pocieszenie ^^

EśPe napisał/a:
Jedyne czego mi brakuje, to cienie, nie widzę ich... ^^" (...)Jeszcze byc może doczepilabym się troszkę włosków. Jak na mój gust są troszkę zbyt jednolite, moglabyś pociągnąć niektóre kosmyki z deka mocniejszym (ciemniejszym) kolorkiem ;p zeby było wyraźnie widać w którą mańkę lecą

Po prawdzie to one tam były, i cienie, i kosmyki włosów... ^^" Tylko że aparat zeżarł :/ A zapomniałam zeskanować dziada :PP

EśPe napisał/a:
A wlasnie chyba się dopatrzyłam na jednym kucyku rozjaśnienia przez światło :D (to było zamierzone namalowanie czy tak swiatło z pokoju oswieciło? :D )

Przyznaję się bez bicia - to zasługa zdjęcia, nie mojej inwencji. ^^"

EśPe napisał/a:
Rysio jest sliczny, bardzo optymistyczny,

Arlin napisał/a:
Nawet lekki grymas jakby mówiący" Chce ramen -.- natychmiast Bu źli ludzi >.< XD

Heh.... no i kto by pomyślał, że rysując to miałam doła ^^" Może to moja podświadomość :PP

Rel napisał/a:
ma za niskie czoło

O. Rzeczywiście. ^^"

Zaś co do posta Arlin....

Aś napisał/a:
Mam wrażenie ze ty i Iw mogłybyście mieć takiego wielkiego pluszowego Shikamaru do tulenia takie jesteście maniaczki XD

Taaak!! <cute2> <cute> <fangirl mode: on > xD xD xD

(* a w ogóle to dłonie w tym rysiu są kompletnie skopane xD )

I strasznie Ci dziękuję za tak wyczerpujący komentarz ! <cute2> (szczerze mówiąc to się spodziewałam bęcków ^^" )

A dzisiaj mam zaszczyt zaprezentować... Yoruichi ze speszalową dedykacją dla Survena <cute>
Po skończeniu cała byłam szara od ołówka :PP Miało wyjść optymistycznie, wyszło trochę... diabełkowato ]:-> Ale w sumie jestem zadowolona. :)

http://img24.imageshack.us/img24/7910/p9180338.jpg

myszka - 2009-09-18, 21:30

Ijeeee Neennn !! Ale ślicznie Ci wyszła Yourichi. Na prawdę mnie zachwyciła. Bardzo podobają mi się Twoje cienie, które jak zwykle robią na mnie wrażenie oraz znak pokoju jest genialny :D :D Uwielbiam takie zbliżenia na rysunku. Tobie to świetnie wychodzi. Najpierw ręka Orosia a teraz Youruchi :D Hehe jej uśmiech jest rzeczywiście lekko diabełkowaty xD Tak jakby postawiła na swoim i teraz się z tego cieszy , o tak ]:-> xD Włosy i ta fryzura zupełnie taka sama jak u oryginału :D :D Też ma te niby rogi zrobione xD Jedyne co dziwnie wygląda w tym uczesaniu to część kucyka z lewej strony. Nie pytaj dlaczego , ale jakoś tak mi dziwnie to wygląda .. ^^" Teraz przyjrzałam się dłoni i wiesz co ? Spodobał mi się również paznokieć. Bardzo dokładnie i wyraziście go zaznaczyłaś :D Wygląda jak prawdziwy. Super że przedstawiłaś ją w stroju z tym wyczesanym szalikiem. W anime bardzo mi sie podobał :D :D Kreska jak i zaznaczenie wszystkich fałd ubraniowych również są dostrzegalne a to wielki plus. Przynajmniej wiadomo, że postać ma jakąś odzież a nie założony jaki papierowy ciuch :P albo tekturę :P I to w czym się zawsze u Ciebie w rysunkach kocham to OCZY. Jesteś mistrzynią w ich rysowaniu <cute2> Tutaj pięknie się błyszczy i jest takiej fajniej i odpowiedniej wielkości :D :d a to przymknięte oczko nadaje uroku całej twarzy :D :D Brawo Nen :* :*

PS: Mogę prosić o Kempachi'ego i Ukitake ?? <cute2> <cute2>

Relena - 2009-09-18, 23:46

czemu dodajesz tylko 1 prace ? Nie ma co się nad 1 zbytnio rozpisywać chyba że będę zachwycać się paznokciem.
Bo ogólnie to praca jest poprawna i ładnie narysowana.

Chi- mogła by coś napisać ;-)

Co moge powiedzieć ..żeby nie było że zaś robie offa;p

-chyba to aparatem zrobiłaś scana bo słaba jakość , jak widzę też kartkę , poza tym pomijając to że jest aparatem robione , to mogła byś tło chociaż poprawić .
Poza tym czy czy na włosach jest jasny cień w kształcie serca czy się mylę XDD
W sumie włosy można jeszcze lepiej dopracować ale troche z tym roboty tak samo z skóra czy ubraniem . Ten cieć z prawej wydaje się też jak by miała krzywy nos..
I jak dajesz rys na neta to też lepiej wyglada to gdy rys. ma pewna wielkość ktorom nie trzeba powiekszać do dużego rozmiaru. Przy dużym rozmiarze gdy ołowek nie tworzy jednolitej calości widac znaczne nie dokolorowanie.

Sorrki ale paplam XD ....a mówiłam żeby Chi coś napisała

Nickozoid - 2009-09-19, 08:16

A skomentuję ci, a co :D !
Yoruichi, kotecek :D ! Zaraz po Uraharze jedna z moich ulubionych postaci z Bleacha... Dobra.

Ciut dziwnie sie uśmiecha, ale to szczegół. Troszkę kiepska jakość zdjęcia. Ach, no moze jeszcze do sposobu pocieniowania nosa, jakieś takie nienaturalne... I włosy, przydałyby się jakieś cienie, odblaski, bo wyglądają trochę jak siano... No i ręka - palce wskazujący i środkowy wyszły ci fajnie, ale pozostałe imho już średnio... Kciuk szczególnie. Ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie ten rysunek. A ja się zawsze do czegoś doczepię _^_.

Czekam na więcej ^^.

swietej-pamieci - 2009-09-20, 09:27

No to jedziem! xD
Kolejny szkic Twojej ulubionej Tourichi :PP oczywiście ja również ją lubiłam, jak jeszcze w Bleachu siedziałam :P Ale cóż... Przejdźmy do rysia xD

..... <cute2> kawaiii !!! <--- to moja pierwsza reakcja na całość :D Od razu w oczy rzuca się świetne odwzorowanie postaci ;] niezaprzeczalnie Yourichi zadługuje na miano prawdziwszej niż tej w Bleachu :PP Bardzo dspodobało mi sie jak prowadzisz cienie w tym szkicu. Kreskujesz tak, jak ja wcześniej, ale w przeciwieństwie do mnie, Tobie przechodzenia w cieniowaniu wychodzą o wiele łagodniej i naturalniej niż mi, więc wielka pochwała za to :PP (przyznam się szczerze, ze zapisałam ryś na kompie, żeby to w całości zobaczyć ^^" ...) Bardzo fajna łobuzerska minka Ci wyszła, do tego wyraziste jedno oczko :) Włosy... no kochana! Widać, że się trochę namachałaś kresek, żeby uzyskać taki elekt :D I kto, tu kogo ma uczyć? ;) Cienie na szaliku kreskowane wyszły fajnie, tak typowo mangowo ;] A teraz Ci napiszę, że pierwsze czym się zachwyciłam to DŁOŃ !! :D Tak tak... To juz kolejny raz kiedy wychwalam Twój szkic dłoni, bo widać, że jest to Twój bardzo mocny atut. Świetne!
<patrzy na koment Nicko> ... No może faktycznie uśmieszek troszkę krzywo Ci wyszedł :D Ale tylko w minimalnym stopniu ;] nie psuje efektu całej postaci, więc wybaczamy :PP I czekamy na kolejne wspaniałe szkice! :*

fan_Hinaty - 2009-09-25, 17:19

Temka: http://img198.imageshack....zdjcie0019g.jpg
Już gdzieś widziałem podobny obrazek wiec rozumiem że odrysowywanka :] Przyznam że bardzo ładnie pokolorowane (ja nie potrafię używać kredek buuu). Nie mam się do czego przyczepić, starannie wykonany lineart. Ładny rysunek :)

Piaskowe rodzeństwo: http://img233.imageshack....nowanie0050.jpg
Heh podśmiewny rysunek, bardzo ciekawy pomysł. Rodzeństwo dokuczające Gaarze a z tyłu... cóż nie należy dokuczać Gaarze heh No właśnie, twarz Gaary wygląda trochę dziwnie, to chyba przez noc (jego brak) i usta. Podobnie Kankuro, dziwnie ci wyszło to jego zasłanianie twarzy. Rysunek nie artystyczny ale bawiący, wielki plus za naprawdę oryginalną koncepcje.

Hincia: http://img190.imageshack....zdjcie0051t.jpg
Wow jakie ładne... uszyjesz mi taką kołderkę? ^^ <joke>

Yourichi: http://i27.tinypic.com/33dfjgl.jpg
Niby rysunek bardzo ładny, ale coś mi w nim nie pasuje. Lineart dobrze zrobiony, wypełnienie też, szczególnie cienie. Tylko twarz ci jakoś nie wyszła... jest chyba zbyt okrągła i jakaś taka "gruba". Do tego moim zdaniem nieco efekt psują włosy nieco zasłaniające jej oko. Tak czy siak podoba mi się :)

Jakaś postać: http://i25.tinypic.com/2mxl79.jpg
Od razu się przyznam że nie znam tej postaci (nie trudno zauważyć heh). Nie znam oryginału ale postać tak sama w sobie mi się podoba. Trochę mi się nie podoba głowa, ale to chyba przez styl jaki występował w starszych anime. Za to bardzo ładnie zrobione ciuszki i nie będę ukrywać że jestem pod wrażeniem warkoczyków heh Takie jakby połączone ze sobą małe trójkąciki :)

Sasori: http://i27.tinypic.com/mrbclw.jpg
Wow wręcz genialny rysunek. Postarałaś się dla mojej szwagierki, nie ma co...
Doskonale pocieniowana twarz, ujmujące oczy (nieco znudzone i obojętne), ten słynny akatsukowy płaszczyk (tylko co to za wybrzuszenie? oO), genialnie narysowana dłoń (co nie jest łatwe) składa się na naprawdę dobry rysunek. Jestem pod głębokim wrażeniem... moim zdaniem twoja najlepsza praca :)
Co do krytyki to tylko mi się włosy nie podobają... te loczki :P Cóż może to wina przyzwyczajenia...

TemaxShika: http://i26.tinypic.com/rs4thf.jpg
Co ten rysunek taki żółtawy? oO
Cóż bardzo fajnie ci wyszedł Shikamaru, nie mam się do czego przyczepić. Co do Temari to już tak jakoś średnio. Grzywka jakaś taka sobie, ale i tak najbardziej razi mnie ochraniacz na jej szyi.

Orochimaru: http://img524.imageshack....nowanie0056.jpg
Kolejna ładna praca, choć przedstawia Orochimaru heh Od razu powiem że nie podoba mi się twarz :/ Ta mina i te oczy jakoś kiepsko ci wyszły. Za to reszta bardzo ładna. Szczególnie podoba mi się wyciągnięta dłoń Orochimaru, kawał dobrej roboty. Jak zwykle praca ładnie pocieniowana ;)

Naruko:
Cóż lineart nie jest zbytnio skomplikowany, ale za to wersja kolorowa nawet mi się podoba. Może i nic szczególnego ale i tak ładnie się prezentuje. Warto zwrócić uwagę na oczka bo bardzo fajnie wyszły :]

Yourichi: http://img24.imageshack.us/img24/7910/p9180338.jpg
Bardzo mi się podoba ta praca, możesz być z siebie dumna heh Najbardziej podoba mi się dłoń :3 Mimo że moim zdaniem te dwa wyprostowane palce są nieco wysunięte w porównani do reszty palców... Drugi element który przykuł moją uwagę to oczy i usta, naprawdę bardzo ładnie się prezentują. Nie wiem czy to tylko moje takie wrażenie ale uważam że twarz ci wyszła zbyt okrągła...

No i mi się udało uhhh...

Nen Yim - 2009-09-26, 22:12

No dobra, więc co do Waszych postów:

Myś napisał/a:
Super że przedstawiłaś ją w stroju z tym wyczesanym szalikiem.

Moje kolejne zboczenie obok golfów to szaliki xD

Rel napisał/a:
czemu dodajesz tylko 1 prace ? Nie ma co się nad 1 zbytnio rozpisywać

Taki mam ostatnio rytm rysowania prac, rzadko kiedy rysuje kilka na raz, a teraz miałam wakacje i mogłam wstawiać bazgrałce w miarę na bieżąco. ;) Pewnie się to zmieni jak pojadę na studia.... Kurczę, wiesz co? Nie wiem, czemu daję po jednej :PP Dziś dam dwie, o. xD

Rel napisał/a:
mogła byś tło chociaż poprawić

Jakie tło? ^^" Toż ja tam tła nie robiłam, chyba że chodzi Ci o palcowe paćki ^^" To już je wymazałam ^^

Rel napisał/a:
chyba to aparatem zrobiłaś scana bo słaba jakość

Mam gdzieś na pendrajwie skana, jak wrzucę na kompa, to edytnę tamtego posta ;)

Rel napisał/a:
Poza tym czy czy na włosach jest jasny cień w kształcie serca czy się mylę XDD

Nicky napisał/a:
I włosy, przydałyby się jakieś cienie, odblaski, bo wyglądają trochę jak siano...

A nie wiem. Na pewno nie celowo :PP Są po prostu rozjaśnienia w niektórych miejscach, jak nadziubdziałam mniej kresek, takie że niby błyski światła czy cuś :PP (cięzko mi to było przedstawić rysując tym sposobem włosy ^^" )

Nicky napisał/a:
A skomentuję ci, a co :D !

Łiii! <dance> A dziękuję! <tuli>

EśPe napisał/a:
To juz kolejny raz kiedy wychwalam Twój szkic dłoni, bo widać, że jest to Twój bardzo mocny atut. Świetne!

E tam, dopiero trenuję. ^^" Jak widać po reszcie komentarzy, z różnym efektem. :PP Ale cieszę się, że Ci sie podoba :) Wydaje mi się, że jest lepiej niż kiedyś ^^

Necro napisał/a:
Tylko twarz ci jakoś nie wyszła... jest chyba zbyt okrągła i jakaś taka "gruba".

Heh, wcześniej, przed korektą, było jeszcze gorzej... ^^" Normalnie formalnie jak Pyza wyglądała :/

Necro napisał/a:
TemaxShika: http://i26.tinypic.com/rs4thf.jpg
Co ten rysunek taki żółtawy? oO
Cóż bardzo fajnie ci wyszedł Shikamaru, nie mam się do czego przyczepić. Co do Temari to już tak jakoś średnio. Grzywka jakaś taka sobie, ale i tak najbardziej razi mnie ochraniacz na jej szyi.

A, bo ten ryś to jest robiony bez użycia ołówka, i mnóstwo rzeczy, które normalnie próbowałabym skorygować, zwyczajnie naprawić się nie dało, bo kredki się nie mażą ^^ A że Shikamaru fajnie wyszedł... <blink> Heh, jak dla mnie, to ciągle mi do ideału daleko <ściana>

I dzięki bardzo , Necro, że też Ci się chciało! <cute2> <tuli>

________

Zaś dziś...hym. Pierwszy rysuneczek to wynik mojej fascynacji anime "Wolf's rain" (polecam gorąco!! <cute2> ), w sumie to miałam go nie wstawiać... W sumie to jest niedokończony... Ale bo ja wiem, czy i kiedy uda mi się do niego wrócić ^^" Ma całe mnóstwo niedociągnięć, możecie się nad nim popastwić xD

Hige <cute>
http://img171.imageshack..../zdjcie0083.jpg

Drugi bazgrałek jest dedykowany mojej kochanej Bakemono-chan, Max . <cute2> Wybacz, że tak długo musiałaś na niego czekać <cute> Jeśli zaś o sam ryś chodzi... Jest to wydaje mi się coś zupełnie innego, niż tworzyłam do tej pory xD
Autorem cytatu jest Stanisław Jerzy Lec. *___*

Minato
http://img87.imageshack.u...nowanie0061.jpg

...I to by było na tyle, przynajmniej na razie.

xD

Max - 2009-09-27, 19:24

Od czego by tu zacząć... Hm, pewnie od końca.
Tak więc Minato...
Oj, chwilkę czekałam na niego, oj tak:P Ale w końcu się doczekałam. Ale nie narzekam... bo ja cały czas pamiętam o tym nieszczęsnym Shikamaru którego mam dla Ciebie narysować. Wiesz co, doszłam do wniosku że ja chyba ci go wyszyję... będzie zdecydowanie szybciej. xD
Ale o czym ja tu.. aaa tak. Minato. Gostek co ma najfajniejsze to te jego cudne oczka. Strrrasznie mi się podobają w mandze. Bardzo często je sobie rysuję gdzie popadnie... hm, ale chyba zbaczam z tematu. :PP Oczka ci wyszły piknie, troszkę inaczej niż w oryginale, ale mi się podobają xD Co mi się jeszcze podoba to sposób pokolorowania włosów. Same włosy też mi się podobają, takie artystycznie rozwiane przez wiatr. Hm... widziałam pierwotną wersję z całą postacią... Ty wiesz, że pozę to on ma tam genialną <cute2> i gorąco namawiam, jakbyś nie miała co do roboty i się nudziła. ;) Twarz też bardzo fajnie pocieniowana. Ale wiesz co? Jak już twarz cieniujesz to mogłabyś pocieniować i ucho... ale ja tam się nie znam. :PP Na co też zwróciłam uwagę to sposób pocieniowania opaski. Podoba mi się cieniowanie po bokach, ale sam znaczek Konohy... coś tu dziwnego jest.
No i na koniec oczywiście cytat, który znam i bardzo lubię. (ech, ta telepatia). Hehe, zawsze jakoś tak wydawało mi się że ten cytat mówi o kobiecych oczach...no nie wiem dlaczego mój dziwny mózg jakoś tak go sklasyfikował, tak jakby faceci nie mogli mieć pięknych oczu... ekhm, taak... W każdym razie teraz będę musiała znienić moje postrzeganie tego cytatu.

A teraz sobie troszkę ponarzekam. No wiesz, w końcu to jest Minato, a ja jestem... eee zresztą nieważne. :PP
Co pierwsze rzuciło mi się w oczy po przyjściu do domu (hehe, mówiłaś że tak będzie) to proporcje. A w szczególności opaska. Jest za wysoko... powinna być niżej, zaraz powyżej brwi Hm.. znaczy się te brwi są też tak dziwnie ułożone... może to brwi powinny być niżej.. albo oczy wyżej. Eee... no dobra, teraz sama zaczynam się gubić xD Zostanę przy pierwotnej wersji, mianowicie - opaska niżej i może końcówka prawej brwi troszkę niżej. Tak, wiem - wybrzydzam.
I jeszcze jedno - ten jego nosek troszkę taki przypłaski. I uszko przyduże... Znaczy się tak jakby patrzeć z perspektywy to chyba trochę za dużo tego ucha widać. Tak jakby mu odstawało. xD

Cóż, nie patrząc na te drobne niedociągnięcia Yondaime jest cudaśny i ślicznie dziękuję za niego mojej Nen :*

A teraz bierzemy na celownik Hige.
Jak pierwszy raz go zobaczyłam to od razu skojarzył mi się z nieco inną postacią... Mianowicie z Frodo, względnie samym Elijah'em Woodem. Wg mnie zwłaszcza dolna cześć twarzy tak bardzo go do Frodo upodabnia... ta zacięta mina. Hm, albo naburmuszona. No i te oczy... ogólnie cały jest Frodowaty. Albo powiedzmy dyplomatycznie, że te postacie są do siebie po prostu bardzo podobne xD
Pamiętam że jak mi go pokazywałaś, Nen, to narzekałam ze ma za grubą szczękę... Chyba go poprawiłaś trochę z prawej strony, nie? Albo mam zwidy:D Bardzo mi się podoba obroża... a zwłaszcza ta plakietka z liczbą...eee 23(?) Mówiłam Ci że cieniujesz coraz lepiej? Nie? To teraz mówię xD
Hm, tylko na włosach przydało by się wg mnie strzelić jeszcze jakiś cień, bo tylko take leciutkie przejście.
Dobra, kończę te wymysły xD

swietej-pamieci - 2009-09-29, 09:26

Hige - postać dobrze mi znana, pnieważ też uwielbiałam tę serię, "Wolf's Rain" ;] Nie był on moją ulubioną postacią, jednak jako jeden z głownych bohaterów nie drażnił mnie. Był pozotywny, czasami bezmyślny i bezczelny, ale kwestia gustu :P Nie raził mnie, po prostu tam był ;] Ale teraz mówimy o Twoim wykonaniu jego postaci, którą jak widzę, bardzo lubisz xD Tym razem nie poszłaś na trudność wykonywania włosów, ale bardzo ładnie je wypelniłaś, zrobiłaś efekt animowany, a nie "życiowy", i w sumie nie mam Ci tego za złe, bo wykonanie jest ładne, a zrobienie z tego pojedynczych włosów, byłoby nielada wyczynem ;] Taka moja opinia :P Zaraz po włosach zwórciłam uwagę na twarz ;] Specjalnie bardzo uwaznie przygladałam sie każdemu elementowi, jak i całosci, żeby mieć sie do czego przyczepić, ale... możesz być z siebie dumna, bo ja nie znalazłam zadnego elementu, z którego byłabym niezadowolona w Twojej pracy :PP To jest wyraz twarzy prawdziwego Hige i gratuluje tak wiernego oddania postaci :) Jedyne co dostrzeglam to strój, w niektórych momentach wyglada jakby był niedbale wykonany, jakby od niechcenia. Z jednej strony taka niedokładność, niechlujstwo wyglada szarmancko, bardzo oryginalne, z drugiej strony moznaby stwierdzić, ze jest na niższym poziomie niż pozostała część pracy i psuje efekt, gdyby tylko na to zwrócic uwagę. Moja oponia jest po środku, ale nie psuje efektu, bo szkic jest na prawdę cudny, nie pomijając efektu łagodnego, płynnego nałożenia cieni, z czego jesteś znana :PP Gratuluje :*

Minato - ot i tu juz nie jestem tak zadowolona :P Nie dosc ze w kolorach :D (nie, nie mam tego za złe bo szkice w kolorach równie slicznie Ci wychodzą ;]), ale jednak ten nie tylko kolorkami kuleje, ale również wykonaniem ;] Owszem, jest trochę podobny do minato, ale jak to stwierdziliśmy z Cielim (tak, jego tez zmusiłam do patrzenia na ten szkicek :D ) twarz ma wykonaną jakby... elfią? xD ^^" Oczy chyba za bardzo wyciagniete, jak u japończyka z deka ;] a twarz chyba troszkę przydługa, albo takie sprawia wrażenie :) Próbuj dalej, mam nadzieje, ze kolejnego Minato przedstawisz mi w przebojowym stylu ;>

Relena - 2009-10-21, 17:28

Hidge matko zapomniałam że to postać w Wolfa XD
wyszedł Ci kropka w kropkę taki sam ;-) Czytaj wyżej Św..XD
Jedynie co to jakoś cieniowanie włosów mi nie przypadło du gustu ..te kreski w jedną stronę , a włosy się w różne strony układają . Więc może lepiej jak by zakolorować całą przestrzeń żeby takich prześwitów nie było , dobra nie znam się na tym XDD tzn na mangowych fanartach , wolę Psa XD

2 postać Yodi
śliczne oczy i włosy szkoda że nie namalowałaś go całego *-* był by śliczniejszy

-Podsumowując , stać Cie na dużo więcej . Tzn trudno jest komentować jak jest tylko głowa namalowana w mandze . Bo praktycznie nie ma co komentować. A naprawdę najtrudniejsze są całe postacie gdzie jednak trzeba te proporcje w ciele złapać i tło jako tako zrobić , czy też fanart . Gdzie postać nie jest ,,skopiowana " a autor wnosi coś od siebie jak to widać w pracy Yodka

Czekam na kolejne prace

Nen Yim - 2009-10-30, 23:06

Hm, tak coś czułam, że Minato kontrowersyjnie wyjdzie :PP

Zaś Hige.... heh, najpierw hobbitowaty Sasori, teraz Hige. Zboczenie jakieś czy co :PP

Max napisał/a:
Hm, tylko na włosach przydało by się wg mnie strzelić jeszcze jakiś cień, bo tylko take leciutkie przejście.

Ej, ja to zrobiłam celowo, tak dla odmiany. :) I tak nie umiem rak cieniować włosów jak w anime, to zrobiłam po swojemu.

EśPe napisał/a:
Jedyne co dostrzeglam to strój, w niektórych momentach wyglada jakby był niedbale wykonany, jakby od niechcenia. Z jednej strony taka niedokładność, niechlujstwo wyglada szarmancko, bardzo oryginalne, z drugiej strony moznaby stwierdzić, ze jest na niższym poziomie niż pozostała część pracy i psuje efekt, gdyby tylko na to zwrócic uwagę.

No właśnie, tu jest pies pogrzebany. Jak pisałam, że rysunek nie jest dokończony, to właśnie bluzę miałam na myśli ^^" Zdjęcie jest nawet tak celowo zrobione, żeby go nie było widać w całości, bo miał on tam jeszcze pozostałości pojedynku z Jagarą... ale coś mi w ułożeniu rąk nie pasowało i nie pasuje, poczekam jakiś czas i się zdystansuję do tego rysunku, może za parę miesięcy go poprawię i wykończę. ;)

Zgodnie z zapowiedzią i pobożnymi życzeniami, zeskanowałam swoje najnowsze wypocinki u Max i oto są. xD
Troszkę mi zajęło ich wykonanie, bo wiecie, w Lbl za dużo czasu ni ma....

Narutek dla Hinani. Tzn nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w moim konkursie fragmentowym (nikt z pozostałych podiumowiczów się o nagrodę nie dopomniał, chociaż pytałam w temacie :PP ) Jako że coś mi nie szło projektowanie postaci, i był to mój pierwszy (oficjalnie) Naruto, a Hinia miała swoją własną wizję, jak to ma wyglądać, napisała co i jak, a ja wcieliłam w życie.
Piewsza wersja trochę samolubna, bo chciałam się dla własnej przyjemności pobawić się ołówkami i wyłapać światłocień, i takie tam :PP
http://i38.tinypic.com/2qjfv5f.jpg
(tak sobie na niego dzisiaj przelotnie popatrzyłam, i stwierdzam, że mam problem z konturami, bo chyba nadmiernie je eksponuję i pogrubiam. Coś mi w nim nie leży :/ )
A skoro Hinia zażyczyła sobie wersję kolorową - klijent nasz pannn ^^
http://i33.tinypic.com/kbqalk.jpg
<sz> w oryginale nie jest aż tak oczodłubczy.... ale nie udało mi się złagodzić tego efektu ;( </sz>
Oryginał powędruje pocztą...eee...po Wszystkich Świętych. ;)

:*

Etranger - 2009-10-30, 23:20

,, Jaki słodziutki... Pysia Pysia xD XD ! Daj mordki " - To by można powiedzieć prawda ;d ?
Gdyby nie te usta ;< Mogłaś smoczek zrobić xD Powaga bardziej.. Słodko by wyglądał xD + Fotografia Sakury w Pampersie.. To byłoby bomba !

myszka - 2009-10-31, 10:08

Cytat:
Minato
http://img87.imageshack.u...nowanie0061.jpg

<wali głową w ścianę> Nen kochanie, przepraszam że tak późno komentuje Ci Manato =.= Miałam to zrobić dawno temu ... <zawiesza się na sznurku>

Pierwsza rzecz, która NAJBARDZIEJ mi się podoba to jego włosy <cute2> Jak Ty je pięknie narysowałaś. Widać w nim wiatr ! <marzyciel> One tak cudnie powiewają <cute2> Kolejną rzeczą są oczy , boskie i błękitne oczęta <cute2> idzie się rozpłynąć. Nie są tak bardzo Minatowskie ale mają w sobie Twoją rękę Nen , więc jak najbardziej mi odpowiadają :D <sz> choć mogły by bardziej przypominać oczka Yondaime </sz> No i rewelacyjnie wyszła Ci opaska ! Moja zawsze wygląda dziwnie ^^" Zwłaszcza znak Konohy narysowałaś bezbłędnie i obłędnie xD xD <sz> nie to co ja ^^" </sz> Także rys jest jak najbardziej wspaniały :D :D

nen_yim napisał/a:
http://i38.tinypic.com/2qjfv5f.jpg

Naruto w wersji ołówkowej :D Jak go wczoraj włączyłam, to moja reakcja była taka -> <cute2> <-- dokładnie. Ma taką słodziutką twarzyczkę. Widać, że to wersja chibi :D i wiesz co ? Takie najlepiej Ci wychodzą. Potrafisz oddać całą słodkość postaci wtedy <cute2> <rozpływa się> Muszę przyznać, że rysowanie ołówkiem wychodzi Ci bardzo dobrze :D :D Są moje śliczne i ukochane cienie, skala od bieli, po przez szarość aż do czerni ( np. klocek ) występuje. Na proporcjach nie znam się za dobrze ^^" ale na moje oczko, wszystko do siebie pasuje i jest na miejscu :D Jedna rzecz nie daje mi tylko spokoju ... ^^" Zapomniałaś narysować mu pazurków ^^" No chyba, że to tak miało być :D

nen_yim napisał/a:
http://i33.tinypic.com/kbqalk.jpg

Porównując kolorowy z czarno - białym to pokolorowany jest o wiele lepszy :D Taki jeszcze bardziej KAWAIIIIII <cute2> Słodziutki do granic możliwości. Wygląda jak malutkie dziecko ( przedszkolak xD ) który bawi się klockami. CUDNIE !!! Nie mam co więcej tu pisać bo wszystko powiedziałam wyżej. Mogę jedynie znów podziwiać piękną kreskę, boskie włosy i te zabójcze, błękitne oczka, które stworzyłaś <cute2> Aaaa i jeszcze ma fajny wyraz twarzy xD taki lekko zadziorny ale gdy spojrzy się na oczka to ah .. <wzdycha z podziwu> <cute2>

Chcemy więcej !!! :D

Tori - 2009-10-31, 11:46

Hmm... Miałem skomentować (Miałem? Chyba miałem, skleroze mam xP), no to komentuję:
FAJNE! xD

Dobra, teraz poważnie (oho, Toriś udaje że sie zna na rysowaniu xP):
Zakładam że rys miał być chibi-Naruto, jeśli tak to OKi, bo wyszło, chociaż do klasycznych chibi mało podobne. xP
Prawa... No właściwie lewa... No ta bez klocka dłoń jakaś taka nieco dziwna. Na drugiej w sumie też paznokci brakuje, ale z drugiej strony skoro to chibi, to takich detali się czepiać nie powinno. xP
Więcej uwag nie mam. Wersja czarno-biała bardzo dobra, fajnie różne szare kolorki powychodziły. Wersja kolorowa jeszcze lepsza. Ogólnie rewelacyjna praca i kawajaste oczka. xD

Nen Yim - 2009-10-31, 13:54

Mysia napisał/a:
<wali głową w ścianę> Nen kochanie, przepraszam że tak późno komentuje Ci Manato =.= Miałam to zrobić dawno temu ... <zawiesza się na sznurku>

Myś! ;> <odcina Myszeczkę od razu i przytula mocno-mocno <tuli> > Nie rób tak więcej.... ;( tzn nie wieszaj się, przecież nic się nie stało :*

Myś napisał/a:
<sz> choć mogły by bardziej przypominać oczka Yondaime </sz>

Tak to już bywa, jak się rysuje z pamięci ^^"

Myszencja napisał/a:
Zapomniałaś narysować mu pazurków ^^" No chyba, że to tak miało być :D

Um... <wstydzi się> no bo...no bo...mi nie wychodzą pazurki. :( A przynajmniej nie zawsze.

Toriś napisał/a:
Hmm... Miałem skomentować (Miałem? Chyba miałem, skleroze mam xP), no to komentuję:
FAJNE! xD

Miałeś? hm, chyba mi się Twoja skleroza udziela, ale z tego, co pamiętam, nic nie obiecywałeś - ale tak czy siak dzięki xD

<sz> koniec świata, Tori zaczyna komentować rysunki niebędące Temariami.... <blink> </sz>

Tori napisał/a:
Ogólnie rewelacyjna praca i kawajaste oczka. xD

Jej, dziękuję! <dance>

hinania - 2009-11-01, 16:32

Nen, jestem pod wielkim wrażeniem tego jak narysowałaś Narutka. To najwspanialsza nagroda jaką mogłam sobie wymarzyć.

Kolorowy rysunek jest nieziemski. Naruto ma prześliczne spojrzenie, słodkie błękitne oczy. Wyszły cudnie, jak cały rysunek. Cieszę się, że poprawiłaś szkic i teraz Naruś się uśmiecha. Trochę zadziornie, ale słodko. Jest tak jak sobie wyobraziłam.

Nie znam się na rysowaniu ^^" , nie umiem napisać co jest źle, bo mi wszystko w rysunku odpowiada. Może tylko cienie są słabe, ale pewnie miały być takie delikatne.

Dziękuję bardzo za rysunek :* i czekam na przesyłkę i kolejne rysunki :)

swietej-pamieci - 2009-11-01, 17:51

Nenciu jak ja dawno widziałam prace w Twoim wykonaniu! :PP Wersja ołówkowa... <cute2> normalnie uwielbiam Cię za to, jak potrafisz operować ołówkiem i nakładać nim cienie! Rzuciła mi się w oczy czupryna Naruciaka, wyglada trochę jak gwiazda :D Bardzo fajne, wyraziste oczy i przyjemny uśmieszek na ustach, taki delikatny, rozpływający... ;] Ale widać, ze najbardziej namęczyłaś się nad ubraniem. Tyle malowania, kreskowania, wypełniania odcieniami, to jest jednak mozolna praca ^^ Troszeczkę dziwnie wygląda to zgiecie na ubraniu, bardziej to podkreśliłas kreską przez co zwraca to na siebie uwagę i człowiek się zaczyna zastanawiać "a co to?" ;p Bardzo fajnie, wyrazne kontury zaostrzonym ołówkiem, bardzo lubię takie eleganckie wykończenia. Porównujac szkic ołówkiem z pracą kolorową (juz wiesz, że wolę ołówek :PP ) kolor wcale nie wyszedł źle, wręcz spodobały mi się nawet cienie na ubraniu, które zrobiłaś. Ale zauważyłam róznicą przeskakujac z obrazka na obrazek ^^ Zaskoczyły mnie kolory klocków. Patrząc na ołówkowe wykonanie, można się domyślać, że tam, gdzie jest ciemniejszy ołówek, to kolor bedzie też ciemny, a gdzie jasniejszy, tak kolor jasny, a tu... szok! zrobiłas odwrotnie! :D Ale to tylko taki mały szczegół ;] Praca na wysokim poziomie i godna podziwiania! <cute2>
bhagwanti - 2009-11-02, 20:26

To zbrodnia, zwyczajna zbrodnia…jak ja do tej pory mogłam nie skomentować rysunku Sasoriego, ba, nie podziękować oficjalnie za ten śliczny prezent, który już tkwi w mojej magicznej (przeznaczonej do przechowania szczególnych rzeczy) szufladzie? Chodzi mi o to cudeńko --> http://i27.tinypic.com/mrbclw.jpg. Nen, dziękuję już po raz kolejny :*
es pe napisała :

Cytat:
bardzo slicznie prezentują się oczka i ogólnie cała jego twarz, taka spokojna, nostalgiczna, niby bez emocjo, a można w niej się zakochać *___*

Szkoda, że nie jest prawdziwy :P

Zamyślony i smutny wyraz twarzy, jak to określiła myszka, daje mu takiego uroku, jaki trudno w nim dostrzec w mandze  A Ty wydobyłaś z niego cechy za które go lubię, nawet jeśli ich nie ma ;p I płaszcz… uchwycony w rysunku ruch? Po prostu mrau xD

Temari i Shikamaru… Temari jak zawsze wyszła Ci świetnie,choć coś mnie drażni w jej rękach. Shikamaru…to jakby nie jego wyraz twarzy, choć…kobiety zmieniają facetów :P Tak czy inaczej rękę ma zdecydowanie w kieszeni (tak nawiązując do dyskusji Cieliego i eSPe ). Mam wrażenie, zer ołówkiem wyszłoby Ci to jednak ciekawiej.

Orochimaru… wygląda lepiej niż w wersji oryginalnej ;) tzn. ze rysowanie go przez Ciebie mu służy! Tylko coś nos mu chyba zepsuło, czyżby Sakura go dorwała oO... A tak serio…śliczne ząbki :P czyli świetna mimika twarzy, i rzeczywiście dopracowana dłoń!

Chibi-Naruto… kolorki są świetne, a najważniejsze, że nie zapomniałaś o kocich wąsach :D To, co najbardziej rzuca się tutaj w oczy to według mnie genialnie narysowane oczy. Może dlatego pierwsza wersja rysunku podoba mi się troszkę bardziej 

Minato… te kocie (w kształcie) oczy połączone z napisem, oj prawdę niosą te słowa, szczerą prawdę. Szkoda tylko, że nie odnoszą się tu do Sasoriego :P

Naruto… aj, aj, aj <cute> Przypomina mi takie kilkuletnie dziecko, cóż, Naruto czasem jest jak dzieciak… i chyba taki miał być skoro bawi się klockami, znów genialne oczy (choć może ja po prostu zawsze zwracam na ten szczegół uwagę) i fajnie „kanciasta” fryzurka. Zastanawiam się tylko w kogo chce on tym klockiem rzucić.

hinania napisał/a:
Naruś się uśmiecha. Trochę zadziornie, ale słodko. Jest tak jak sobie wyobraziłam.

Rzeczywiście zadziornie, wygląda na to, że spełniłaś wymagania Hini :D Bardzo mi się podoba taka wersja Naruciaka.

Ogólnie...czym ja sobie zasłużyłam na taką genialną Siostrzyce!

fan_Hinaty - 2009-11-06, 13:36

Minato: http://img87.imageshack.u...nowanie0061.jpg
Praca ładnie zrobiona i pokolorowana. Trochę mi nie pasuje takie ucięcie twarzy... chodzi mi o to że w jednym miejscu już zaczęłaś rysować brodę. No i ucho mi się zbytnio nie podoba. Jest takie jakby... sztuczne.
Bardzo podobają mi się oczy, starannie pokolorowane. Naprawdę robią wrażenie. Do tego mogę jeszcze pochwalić włosy. W tak banalny sposób nadałaś im wyrazistości.
Przyznam jeszcze ze ciekawy napis :]

Naruciak: http://i38.tinypic.com/2qjfv5f.jpg, http://i33.tinypic.com/kbqalk.jpg
Jejku jestem pod wrażeniem. Jak zwykle jestem zachwycony wypełnieniem... przecież to ubranie wygląda świetnie! Jak ty to robisz? Nie obrażaj się ale twarz przy ubraniu wygląda kiepsko (nie żebym miał się do czego przyczepić). Włosy wyszły ci tak sobie, trochę dziwne ułożenie.
Wiesz przeważnie wole szkice od kolorowanych obrazków ale w tym przypadku jest odwrotnie. Pokolorowany Naruciak prezentuje się jeszcze lepiej ^^ Hinania musi być szczęśliwa :]

Oczywiście czekam na nowe, jeszcze lepsze rysunki ;)

szwagierka napisał/a:
To zbrodnia, zwyczajna zbrodnia…jak ja do tej pory mogłam nie skomentować rysunku Sasoriego, ba, nie podziękować oficjalnie za ten śliczny prezent, który już tkwi w mojej magicznej (przeznaczonej do przechowania szczególnych rzeczy) szufladzie?

Ijeeee to faktycznie zbrodnia, ja bym się chyba obraził jakbyś mi nie skomentowała rysunku który narysowałem dla ciebie :P
Mam nadzieje ze mój Sasori tam nie jest bo to by była kolejna zbrodnia trzymać go tam wraz z dziełem nenki ^^

Relena - 2009-11-06, 14:40

Chciałam Napisać posta tak by nie był offem gdyż gdybym miała opisywać pracę twoje składał by się post z słow oh ah , jakie to słodkie

Więc napisze Ci moje spostrzeżenia , czy tez bardziej sposób patrzenia na pewne rzeczy. Każdy ma inny sposób patrzenia na pracę .

Naruciak - Cieniowany nie wygląda tak fajnie jak ten kolorowy , ale oba wyglądają bardzo słodko .
Włosy Naruciaka w kolorze prezentują się lepiej gdyż w czarno-białej pracy ołówkiem jak zamieszczasz linka masz 2 prace , jedna mniejsza i druga większa . I ta mniejsza praca wyglada idealnie a jak już ją powiekszysz plusem to widać nie dociągnięcia przy włosach . Nie jest to nic złego jeśli się temu nie przypatrujesz , ja osobiście jestem zwolennikiem gdzie kreski na włosach są jedna przy drugiej równo , symetrycznie , daje to lepszy efekt niż ten gdy narysujesz je szybko byle by tylko były. Jak pomniejszysz pracę to się to nie rzuca w oczy ale przy big size już to widać .
Z drugiej strony włosy też nie powinny być ulizane , więc jak osiągnąć efekt pięknych włosów XD ?? (dobra odżywka XD)
(-dlatego co artysta to inny styl i można się w ty pogubić XD lol..a wy się w końcu uczycie tej plastyki w szkole XD jak was uczono , heheh ? (serio pytam ;P)
ład i porządek czy też ekspresja twórcza ? )

I właśnie jak lekko pomniejszysz prace ona wydaje się też bardziej staranna , i to dotyczy się różnych prac ....chyba że chcesz pokazać innym w jaki sposób cieniujesz czy malujesz , w jaki sposób stawiasz kreski wtedy powiększenie jest bardziej wskazane .

Nie jest to jakiś błąd bo każdy ma też inny styl rysowania , a ja wzoruje się tez innymi artystami ..
Poza tym podoba mi się jak cieniujesz , stawiasz kreski , ja wiem jak się powinno cieniować a i tak stwierdzam że nie umiem XD

Czy ja za bardzo nie filozofuje , całkiem możliwe XD gdyż nie wiedziałam co napisac w poscie daję ci za prace 6 na 5 możliwych;-)

Nen Yim - 2010-02-09, 22:57

To ten....wypadałoby temat odświeżyć, nie? xD

Za kolejnością, się najpierw do Waszych komentarzy ustosunkuję ;) (aż wstyd, że dopiero teraz... ^^" )

Wanti napisał/a:
Naruto… aj, aj, aj <cute> Przypomina mi takie kilkuletnie dziecko, cóż, Naruto czasem jest jak dzieciak… i chyba taki miał być skoro bawi się klockami, znów genialne oczy (choć może ja po prostu zawsze zwracam na ten szczegół uwagę) i fajnie „kanciasta” fryzurka. Zastanawiam się tylko w kogo chce on tym klockiem rzucić.

Taki własnie miał być. ;) A z oczami to u nas rodzinne, Siostrzyczko. xD Klockiem, to pewnie we mnie... :PP

Necro napisał/a:
Oczywiście czekam na nowe, jeszcze lepsze rysunki ;)

Miejmy nadzieję, że się nie stoczę i nie będą gorsze, chociaż.... zastanawiam się, czy wreszcie nadejdzie taka chwila, kiedy będę ze swoich rysunków zadowolona xD

Rel napisał/a:
Włosy Naruciaka w kolorze prezentują się lepiej gdyż w czarno-białej pracy ołówkiem jak zamieszczasz linka masz 2 prace , jedna mniejsza i druga większa . I ta mniejsza praca wyglada idealnie a jak już ją powiększysz plusem to widać nie dociągnięcia przy włosach . Nie jest to nic złego jeśli się temu nie przypatrujesz , ja osobiście jestem zwolennikiem gdzie kreski na włosach są jedna przy drugiej równo , symetrycznie , daje to lepszy efekt niż ten gdy narysujesz je szybko byle by tylko były.

A, bo ja we włosach zawsze chaos wprowadzam xD Jakoś to bardziej odpowiada i mojemu stylowi, i faktowi rzeczywistemu (czy jakoś tak :PP ).

Rel napisał/a:
(-dlatego co artysta to inny styl i można się w ty pogubić XD lol..a wy się w końcu uczycie tej plastyki w szkole XD jak was uczono , heheh ? (serio pytam ;P)
ład i porządek czy też ekspresja twórcza ? )

Po prawdzie to mnie w szkole niczego na ten temat nie nauczyli.... ^^"

A, i taki mały pstryczek xD Nie zdaliście testu na spostrzegawczość. :PP W rysunku Naruciakowym zrobiłam celowo błąd rzeczowy - ten gwizdek czy co to tam jest Naruto w mandze ma na lewym rękawie xD , ale mi tam kompozycyjnie nie pasował. I nikt mi tego nie wytknął. <dance>

Nio to dziś dwa bazgrałki. ;)

Pierwszy... "Coloring" (?!) takiego jednego fajnego ujęcia z mangi FMA :) Wierzcie lub nie, ale akwarele, którymi malowałam, mają zdrowo ponad 30 lat, bo odziedziczyłam je po Mamusi... ^^ ale jak widać wciąż są sprawne. A cholewnie dawno akwarelami nie malowałam. Hm, zostawiłam nieregularne linie szkicu ołówkowego na Edziku...bo tak xD Nie to, że nie chciało mi się ich mazać, wydawało mi się, że tak będzie bardziej...eee... spontanicznie. ;) Ah, i chyba nie udało mi sie uchwycić należytej perspektywy (dziwne, bo u Arakawy horyzont jest na tej samej wysokości, a jednak ma większe wrażenie odległości niż u mnie... ^^" ).

http://img693.imageshack....nowanie0073.jpg

Zaś druga pacianka... Obiekt moich ubolewań nad tym, że nie umiem rysować sukienek ;( . A w ogóle to... Już daaawno miałam wizję Sakurki w sukience, początkowo zupełnie inną... Na tym obrazku w pierwotnym zamyśle to Sakura miała być z Kakashim ( ;) for Max ), potem miała spadać w jakąś przepaść (sic! ), a ostatecznie skończyło się na męczeniu z sukienką. Cytat pochodzi, jakżeby inaczej, że "Zdrajcy" Matthew Stovera. Pełno w tym rysunku błędów i niedociągnięć (ale Wam zostawię zabawę w ich wyszukiwanie), w ogóle to uważam, że pomysł był dobry, a możnaby to zrobić o wiele lepiej... :/

http://img683.imageshack....nowanie0074.jpg

;)

Relena - 2010-02-10, 14:22

Jest rys na tym forum którego nie zdołałam jeszcze skomentować XD pomimo mego lenistwa do pisania postów i braku czasu.

te farby maja 30 lat wow ..i nie są wyschnięte ?
ładnie pomalowałaś Eda . Trochę mu się urosło w tej perspektywie ,ale fajny rys

2Rys, ładna kompozycja , szkoda że nie kolorowe , ładnie się ta sukienka układa , ciekawa perspektywa i wierszyk

czekam na więcej

swietej-pamieci - 2010-02-10, 22:10

Nenka! <cute2> Juz pierwszy plus za to, że praca jest z Edwardem <cute2> Wiesz... szczerze to zaskakujesz mnie co raz bardziej ^^ Chyba jeszcze nie miałam okazji podziwiać Twoich prac malowanych farbami. Był ołówek, kredki, pastele... rozwijasz się coraz bardziej i sięgasz nowych pomysłów. Masz ogromny talent i go rozwijasz. To jest świetne! Nie napiszę, że obraz jest pierwsza klasa, bo pewnie i tak bys nie uwirzyła :PP a profesjonalistką w tej dziedzinie nie jesteś (jeszcze ;) ) ale muszę przyznać, że jest bardzo dobry! przez wielkie B :P Ma w sobie wiele prostoty. I faktycznie ołówek pozostawiony na Edziu wyglada spontanicznie i tak hmmm... prosto. Obraz mimo, że wyjade się prosty, nieskomplikowany to właśnie w tym tkwi cały jego urok *___*

Pierwsz co przyszło mi do głowy obserwując dziewczynę/ kę to... eeee... nie, chwila. Pierwsze co zrobiłam to przeczytałam wierszyk :D Ciekawy... ma coś w sobie, zastanawiającego... Hmmm... ae to chwilka eee.. nie ten dział! :PP Lecim na rysunek! Pierwsze co przyszło do głowy to "wow! Przecież to jest cudne! Uwielbiam ołówek i tą delikatność z jaką się nim posługuje!" I na prawdę tak uwazam. Cienie są delikatnie rozłozone. Cała postać dziewczyny jest łagodna, harmonijna. Jej ruchy są płynne a twarz spokojna, jakby patrzyła na nas i dodawała nieodgadnionym wzrokiem iskierki nadziei na to, że coś ciekawego może się wydarzyć... (sorka to juz moja nadinterpretacja :PP ) Jednakże... jeśli to kobieta, nawet młoda to wydaje mi się, że jej palce, dłonie są zbyt krótkie, wydają się nieco pulchne jak u dziecka. A jeśli jest to dziewczynka, to jej wyraz twarzy i piersi tego nam nie zdradzają ;] ciekawa zagadka :PP Ale efekt włosów wyszedł powalająco.... ^^ Czekam na kolejne! :*

Katariina - 2010-02-11, 10:55

Pierwszy rysunek jest ładny ;) Pozytywne kolory, naprawdę dobrze wyszedł Ci krajobraz.
Ale drugi... OMG nen, jak Ty to narysowałaś? Nie wiem, jaka to metoda i jaki ołówek (pewnie miękki ^^), ale świetnie Ci wyszło to cieniowanie. Sukienka wspaniale, a sam pomysł Sakury w takiej pozie... Nietypowy i jak najbardziej na plus. Fryzura wyszła super, a już twarz i oczy... Ten obrazek jest genialny, i ja go chcę na tapete xD . (nen, mogę? <cute2> )

Zastanawia mnie skąd ten cytat o tańcu, tzn dlaczego akurat przy Sakurze ;) Rozumiem, że pasował do sukienki? ;>

nen_yim napisał/a:
Pełno w tym rysunku błędów i niedociągnięć (ale Wam zostawię zabawę w ich wyszukiwanie), w ogóle to uważam, że pomysł był dobry, a możnaby to zrobić o wiele lepiej... :/

No dobra, Ty lepiej się znasz, ale ja jako ignorantka mam prawo się zachwycać xD
I zachwycam się, o :PP

Nen Yim - 2010-02-11, 11:35

Rel napisał/a:
te farby maja 30 lat wow ..i nie są wyschnięte ?

No są xD Ale to są takie akwarele tego typu, co to się dzieciom kupuje, które wyglądają jak takie duże guziki na paletce, one z założenia są suche... W kazdym razie nawet mimo swojego wieku reagują na wodę :PP

Rel napisał/a:
szkoda że nie kolorowe

A nie powiem, kusiło, ale tylko na początku. ;) Tzn tylko na różowy na włosach ^^ Ale tak chyba jest lepiej. ;)

Rel napisał/a:
ładnie się ta sukienka układa

No popatrz.... <blink> a ja myślałam, że to najsłabszy punkt obrazka, bo to po prostu niemożebne, żeby sie sukienka tak układała... ^^" A poza tym kręci się nie w ta stronę co trzeba :PP (taki mały zonk).

Śliczności napisał/a:
Juz pierwszy plus za to, że praca jest z Edwardem

Jak za samych Edzików mam już z miejsca plus, to to rozwiązuje mój problem, kogo by tu następnym razem narysować xD

EśPe napisał/a:
Ma w sobie wiele prostoty. I faktycznie ołówek pozostawiony na Edziu wyglada spontanicznie i tak hmmm... prosto. Obraz mimo, że wyjade się prosty, nieskomplikowany to właśnie w tym tkwi cały jego urok *___*

Bardzo się cieszę, że tak właśnie to odbierasz. :)

EśPe napisał/a:
Jej ruchy są płynne a twarz spokojna, jakby patrzyła na nas i dodawała nieodgadnionym wzrokiem iskierki nadziei na to, że coś ciekawego może się wydarzyć... (sorka to juz moja nadinterpretacja :PP )

Ale za to jaka fajna! <dance>

EśPe napisał/a:
Jednakże... jeśli to kobieta, nawet młoda to wydaje mi się, że jej palce, dłonie są zbyt krótkie, wydają się nieco pulchne jak u dziecka. A jeśli jest to dziewczynka, to jej wyraz twarzy i piersi tego nam nie zdradzają ;] ciekawa zagadka

Hm... Tak z założenia to jest to Sakura w jedynym okresie, kiedy dysponowała na tyle długimi włosami, czyli w okolicy 12-13 lat. ;) Może dlatego takie ni to, ni sio wyszło. xD

EśPe napisał/a:
Ale efekt włosów wyszedł powalająco....

Szczerze mówiąc, jest to jeden z nielicznych elementów, z jakich jestem zadowolona ;)

Kati napisał/a:
ja go chcę na tapete xD . (nen, mogę? <cute2> )

No jasne. xD

Kati napisał/a:
Zastanawia mnie skąd ten cytat o tańcu, tzn dlaczego akurat przy Sakurze ;) Rozumiem, że pasował do sukienki? ;>

Dlaczego akurat przy Sakurze... bo tylko Sakura miała odpowiednie włosy do tego rysunku xD I tak w ogóle to jak już uzyskałam w miarę ostateczny kształt i wizję przedstawienia postaci, cytat z mojej ulubionej książki jakoś tak sam mi się skojarzył.

A co do wad... no to na przykład ma za krótkie ramiona w stosunku do przedramion, o. xD

Kati napisał/a:
I zachwycam się, o :PP

<cute2>

Nen Yim - 2010-05-02, 21:27

Heh. Za bardzo kusiło, żeby poczekać na skaner, z resztą, nie chcę Max molestować, a i nie mam kiedy. :PP Tak więc będzie li i jedynie zdjęcie. :)

Rysunek dedykowany wszystkim fanom mangi/anime FMA i wszystkim ewentualnym (nigdy nikogo o to nie pytałam) fanom Envy'ego. xD Jest to tak zdrowo pieprznięta postać, że nie można go nie lubić. ]:-> xD W moim przypadku spory udział w inspiracji mają ostatnie wydarzenia w anime i seyiu (krzyczeć, jak źle mówię, ja się nie znam ) podkładający głos pod wyżej wspomnianego. ;) Osobiście zadowolona jestem z włosów, chociaż, cholibka, złamała mi się na nich czarna kredka, na szczęście wygrzebałam jakąś zapomnianą z czasów podstawówki <blink> .

http://img15.imageshack.u...owanie0077p.jpg

xD

*Zapewne nikt nie zwrócił uwagi, (no bo kto by tu jeszcze zaglądał ^^" ), ale podmieniłam zdjęcie na skan, zgodnie z sugestiami obcinając obraz w miejscu, gdzie się kończy, żeby biedny/a Envy nie zwisał/a tak w nicości. ;)

Relena - 2010-05-02, 21:45

Ładny rys
znam to anime , mange , jaka szkoda że pozbawiłaś go nóg , dorysuj , bez nóg traci cały urok ,
fajnie że zrobiłaś postać w kolorze;-D
Czemu pan taki chudy jest ? a ręce napakował , za brzuszków XD

więcej rysów bo nie mam co komentować;-)

Nen Yim - 2010-09-03, 21:20

Ło w mordę....

Gdzie te czasy, kiedy udawało mi się wklejać tu coś w miarę regularnie? ^^"

No nic, bez zbędnych wstępów: moje pierwsze yaoi xD <chaos, płacz, krzyki niewinnych> :

http://img837.imageshack....nowanie0080.jpg

Owoc mojej chorej wyobraźni, i pewnego zakładu z Fimi (ciekawe, czy o nim pamięta ]:-> ). Max sie podobało, to wkleiłam... Ale wciąż twierdzę, że to zuuooo, coby nie było xD

Drugi bazgrał zainspirowany "tutorialem na skrzydełka" autorstwa niepamietam kogo. Taka sobie zabawa kredkami.

http://img401.imageshack....nowanie0081.jpg

To tyle, skromnie, niestety. ^^"

Relena - 2010-09-04, 21:17

Szkoda ze tak mało

Ładny anioł kolorowy ;-)

Fajny skeczowy rys z Itachim . Ciekawe czy wie ze tam jest Naru;-)

Dodasz jeszcze jakieś rysunki

fan_Hinaty - 2010-09-07, 11:28

Nenka coś dodała to wypada skomentować :]

Twoje pierwsze yaoi
Na szczęście nie jest to strikte yaoi, inaczej pewnie by mi wypaliło oczy heh Powiem ci nenko że nie postarałaś się. Widać ze stawiałaś na prostotę, nawet Naruto nie ma palców u dłoni. Żeby mi to było ostatni raz leniuchu, stać cię na więcej...

Skrzydlaty tutorial

... co pokazałaś na tym rysunku. Nie wiem na ile się wzorowałaś ale i tak postać wyszła ci bardzo fajnie. Tym razem dopracowałaś swój rysunek, co się chwali. Szczególnie ładnie wyszły ci te błękitne włosy (zarówno lineart jak i wypełnienie). Zaznaczyłaś nawet palce u stóp heh Tylko skrzydło jest jakieś dziwnie wydłużone. No i od kiedy anielskie skrzydła są żółte? oO Jednak przede wszystkim gdzie się podziało drugie skrzydło?

Rysuj dalej i wstawiaj nam swoje wypociny :P

bhagwanti - 2010-09-07, 12:23

Siostrzyca dodała arty ;> a co z tego, że się nie znam, coś trzeba skrobnąć.
Nie do końca yaoi? Hm, mi się nawet podoba. Owszem, kropek ma rację, stać Cię na więcej, ale nie wydaje mi się, żeby w wypadku tego rysunku to był minus... Kropek pisze, że brakuje nawet palców u dłoni, no ale cóż z tego, miało być przekornie, prosto i żartobliwie, prawda?

Drugi rysunek, chyba wspomniałam Ci na sb, że trcszke mnie zainspirował? Właśnie taki odcień niebieskich włosów ma Wasza nowo napotkana w rpg kunoichi. I przez Ciebie ma niebieskie włosy xD Jak zauważył Necro, bardzo dobrze wypełnione. Skrzydełko mozna było chyba rzeczywiście zrobić lepiej, wydaje mi się, że nie potrzebnie wydłuża rysunek, a gdyby było nieco podobne do skrzydeł Konan, tzn tak jakby papierowe, to już w ogóle bym się rozpłynęła. Ale co tam, żółte jest takie...słoneczne :)

Katariina - 2010-09-07, 17:01

Jakie tam yaoi... Naruto jest bardzo kobiecy.
Podoba mi się przedstawienie Itasia z zasłoniętymi oczami :P Natomiast Naru-ko ma za długie włosy moim zdaniem ;)

Drugi obrazek podoba mi się znacznie bardziej. Ładny odcień włosów, ale to raczej zasługa kredki niz Twoja :P Bardzo ładnie narysowana grzywka. Patrząc na obrazek zdaje mi się, że nad skrzydłami chyba musiałaś sie napracować najbardziej, wyszły bardzo ładnie.
Obrazek od razu nasunął mi na myśl Sailor Moon, nawet zanim obejrzałam te skrzydła. Nie wiem za bardzo dlaczego ;)

Nen Yim - 2010-09-07, 21:58

Kati napisał/a:
Jakie tam yaoi... Naruto jest bardzo kobiecy.

Nec napisał/a:
Na szczęście nie jest to strikte yaoi, inaczej pewnie by mi wypaliło oczy(...)

No własnie, takiego typowego yaoi chyba bym nie zdzierżyła, ble. o.O

Nec napisał/a:
Widać ze stawiałaś na prostotę

W sumie to konwencja jest podobna jak w moim starym rysunku z Gaarą, Tamari i Kankuro (lol, oni tez tam sobie oczy zasłaniali xD ), o ukierunkowaniu humorystycznym, z tym że rzeczywiście, jeszcze bardziej uprosciłam.

Nec napisał/a:
Żeby mi to było ostatni raz leniuchu, stać cię na więcej...

Dzieki za konstruktywna krytyke. :] Wiem, ze nie sa to rysunki najwyższych lotow. ^^" Obiecuje sie wziąść za siebie, już nawet mam wizje na coś ambitniejszego (na konkurs jpf), wiec potraktuje te bazgrałki jako rozgrzewkę. ^^

Nec napisał/a:
od kiedy anielskie skrzydła są żółte?

A od kiedy anioły sa zielone? xD to była zwykła zabawa barwami, inną opcją były skrzydła różowe, myślę, ze jadnak zółte sa lepsze :PP

Nec napisał/a:
Jednak przede wszystkim gdzie się podziało drugie skrzydło?

Tez mnie to zastanawia... o.O

Wanti napisał/a:
miało być przekornie, prosto i żartobliwie, prawda?

Miało. xD

Siostra napisał/a:
trcszke mnie zainspirował? Właśnie taki odcień niebieskich włosów ma Wasza nowo napotkana w rpg kunoichi.

O, nie skojarzyłam, że to ten kierunek inspiracji. Hm...czy wobec tego moge podejrzewać, że jeszcze to dziewczę ujrzymy? ;>

Kati napisał/a:
Bardzo ładnie narysowana grzywka.

O, dziekuję. choć ja po skończeniu rysowania zauwazylam, że sięga ona trochę zbyt głęboko (tzn nie powinna chyba być aż do ucha... z resztą, nie wiem, nie mam grzywki :PP )

Dzieki za wszysktie motywujące komentarze. <tuli>

Nen Yim - 2010-09-13, 08:23

Żeby zatrzeć niemiłe wrażenie niepłodności artystycznej (w końcu, bądź co bądź, coś robiłam w momencie, kiedy nie produkowałam kolejnych artów), a poza tym ze świadomoscią, że forum zostało już skażone moją twórczością "nieokreśloną" (czyt. wydziubdzianą), zarzucam:

Wantisiowy Sasori
http://img443.imageshack..../zdjcie1133.jpg
Jak sama nazwa wskazuje, znajduje się on obecnie w łapkach (szufladzie? ) wyżej wspomnianej. :) Z braku interesującego artu (a może w przypływie inwencji własnej? nie pamiętam), stworzony na bazie lineartu autorskiego :PP Może dlatego odbiegający trochę od tego, co sobą powinien reprezentować Sasori (jeśli wizje twórcze vel beztalencie za bardzo mnie poniosły, to przepraszam, Wanti ^^" ). Z braku odp odcieni nitek nie udało mi się pocieniować płaszcza. Ale przynajmniej z cieniowania kłaczków jestem zadowolona. :>

Maxiowy Minato
http://img16.imageshack.us/img16/6476/minatodp.jpg
Też prezentowy. ;) Tu już kanonicznie, z artu, jak Kishi przykazał. I próba generalna mojego nowego skanera xD Gdyby się komuś bardzo nudziło, może na powiększeniu poszukać brakującego krzyżyka ]:-> , gdyż skończyła mi się nitka, i przypomniałam sobie o tym mankamencie już po zeskanowaniu (nie zeskanowałam wersji uzupełnionej) ;)

Have fun. xD

bhagwanti - 2010-09-13, 12:27

Moje Słonko <cute2> Mam na mysli oczywiście Sasoriego, nie ma to jak przyjśc do domu, zobaczyć dziwną kopertę (dzień po swoich urodzinach) i odkryć w niej takie cudeńko.
Trudno oceniać wyszywanki, szczególnie, że nie wyglądają tak ładnie jak w rzeczywistości, ale z tego co podesłałaś Minato wyszedł prawie tak ładnie jak Sasori (prawie, bo skoro model ładniejszy to i dzieło :PP ). A Sasori jest cudowny, ma śliczne oczka i leży sobie na szklanej półce, koło zasuszonego kwiatka, równiez urodzinowego, i tym podobnych rzeczy, i codziennie go widzę i pilnuje, żeby się n ie zakurzył. Jeszcze raz dziękuję :*

Relena - 2010-09-13, 17:26

Jestem zachwycona Twoim Minato i Sasorim , dziewczyno masz talent ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobiła....bo nie umiem XD
Z takich rzeczy to albo wystawę można zrobić albo sprzedawać na necie albo na konwecie;-)

Nen Yim - 2010-09-20, 21:03

Postać fikcyjna, stworzona na potrzeby forumowego rpg, odsłona druga ulepszona, z dedykacją dla Necro xD (starałam się, żeby nie odstawiać takiego kitu jak ostatnio ;) )

http://img442.imageshack....10092000000.jpg

Triss - 2010-09-22, 11:00

Jeśli chodzi o uszytych Minato i Sasori'ego - Nen, przepięknie! Nie umiałabym czegoś takiego zrobić :D I jeszcze pocieniowane - po prostu cudownie xD
A co do ostatniego rysunku - jak dla mnie to twarz dziwnie wyszła, oczy mogłyby być z deczka wyżej czy coś :PP A tak to reszta pięknie - cieniowanie, dłonie, sylwetka ogólnie i strój - wyszło świetnie, a jak ładnie wypełnione ołówkiem jedne elementy ubioru, po prostu wygląda super xD Również włosy, nie są całe wypełnione kolorem, a pokreskowane :D

bhagwanti - 2010-11-15, 11:59

Tahiri... przede wszystkim masz rozbudowaną wizję wizualną tej postaci, widać, że nad nią pracowałaś, ale wersja kolorowa w sensie graficznym wyszła Ci chyba lepiej.
Dodałaś bardzo ładnie narysowane noże, a jak się przyjrzeć szczegółom to widać jak bardzo przyłożyłaś się do tego rysunku. Ogólnie nie mam nic do zarzucenia, po prostu wersja kolorowa była bardziej.... żywa ^^" Właściwie mogłabym się podpisać pod komentarzem Triss:P

Chi - 2010-11-28, 16:42

ooo, bardzo staranny rysunek :D Śliczny, też zwróciłam uwagę na noże, bo ja zawsze mam problemy z rysowaniem metalowych przedmiotów o konkretnie ustalonym kształcie- zwłaszcza noże, miecze, kunaje- masakra XD A Ty się bardzo tu postarałaś :D Podoba mi się cieniowanie- nigdy nie miałaś z resztą problemów z przedstawianiem trójwymiarowości ciała, u niektórych bardzo mi się to nie podoba, mimo iż widać, że się super starają, a u ciebie to wychodzi tak gładko i ładnie xD TYLKO!! Nie wiem czy to zamierzone, ale ona nie ma brwi X''''DDDDD

Bardzo ciekawa postać, wojownicza kunoichi, szkoda, że tak mało takich w ,,Naruto" ^^" ^^" Ja jeszcze osobiście zrobiłabym wężej kolana, żeby zaznaczyć te chrząstki co w nich są i by łydka się wydawała bardziej wypukła, ale to ja, jestem dziwna i tyle XD

Bardzo staranna pracka, czekam na kolejne <cute2> Najprawdopodobniej się zabiorę w tym tygodniu za jakiegoś Shikamaru albo Temari, tudzież oboje dla ciebie :PP

Nen Yim - 2010-12-19, 00:23

Jeżu kolczasty, cos mi się na ślepka rzuciło, no żeby nie zauważyć tu posta Chi... <blink>
Chi napisał/a:
Nie wiem czy to zamierzone, ale ona nie ma brwi X''''DDDDD

Eeee.... No bo ten. chyba znowu zapomniałam. ^^" Choć w sumie zawsze moge iść w zaparte, że Gaara jest jej wujkiem i to taki powujkowo odziedziczony idiopatyczny zanik brwi xD

Chi napisał/a:
Ja jeszcze osobiście zrobiłabym wężej kolana, żeby zaznaczyć te chrząstki co w nich są i by łydka się wydawała bardziej wypukła, ale to ja, jestem dziwna i tyle XD

A może powinnam po prostu wyżej skończyć rysunek? ^^" (w sensie, uciąć je wyżej, nie wiem...). Ale nie, ostatnio chronicznie pozbawiam moje postacie nóg, musze nad tym popracować! Dzieki za radę, Chi. :)

Chi napisał/a:
Najprawdopodobniej się zabiorę w tym tygodniu za jakiegoś Shikamaru albo Temari, tudzież oboje dla ciebie :PP

... <cute2> ...

Wantiś napisał/a:
masz rozbudowaną wizję wizualną tej postaci

Ostatnio mi się zmieniła, wykorzystam jak nakręcimy wersję Shippuuden naszego RPG xD

Triss napisał/a:
włosy, nie są całe wypełnione kolorem, a pokreskowane :D

Ano, lubię tak robić, jakos mi to weszło w nawyk ;)

Ołkej, remake cyklu "30-letnie farbki mojej mamy", episode II - "Gaara". Z dedykacją dla Kati. I tak, wiem, że ma nos za nisko, ale farbkami trudniej takie rzeczy skorygować... ^^"

http://img826.imageshack....10112700000.jpg

Katariina - 2010-12-19, 11:18

Cóż mogę powiedzieć. Gaara wyszedł ślicznie. Podobają mi się kolorki - intensywny odcień włosów i ładne zielone oczy. I ten świetny wyraz twarzy ;) Widać, że jest to "dobra" wersja Gaary, można nawet powiedzieć że jest sympatyczny, ale jest w jego twarzy coś groźnego :P
Na razie Gaara spoczywa sobie bezpiecznie w szufladzie, ale zamierzam go powiesić po malowaniu pokoju ;]

Chi - 2010-12-19, 12:25

Jejciu, to jest prześliczne <cute2> Naprawdę mnie zatkało jak to otworzyłam <cute>

Najbardziej mi się rzuciły w oczy OCZY. Są takie żywe, ładne, pokazują fajną emocję, przeszyły mnie po prostu XD Strasznie mi się podoba, że nie pomalowałaś tęczówek jednolicie, coś mi mówi, że ja bym tak zrobiła ^^" Ogólnie jak Katri napisała, piękna kolorystyka, kolory ze sobą współgrają, są konkretne i pasują. Przyciąga to wzrok i sprawia dobre wrażenie. Wydawałoby się, że prosty rysunek nie wymaga wysiłku, ale tak naprawdę najtrudniej jest właśnie trafić konkretnie w kolor, u Ciebie wyszło to na piąteczkę <ok> Napisałaś, że niby nos jest za nisko, moim zdaniem jest idealnie, żadnych zarzutów nie mam do twarzy tego Gaarusia, naprawdę :) Jedynie z daleka wydawało się, że kreski na włosach wyglądały jakby były ołówkiem, oczywiście po zbliżeniu to wrażenie zniknęło, ale jednak przy farbkach trzeba troszeczkę zmienić zabiegi niż przy ołówku ;) Bardzo lubisz robić kreski na włosach, ale w przypadku farbek jak znowu będziesz robić postać z mangi wyobraź sobie konkretny punkt, z którego pada światło, oddziel sobie ,,szlaczkiem" (w tym przypadku by to była łamana xP) oświetloną i zacieniowaną stronę włosów i jedną pomaluj na jednolicie jasno, a drugą na jednolicie ciemno, wiesz taki efekt jak kiedy pada światło na globus (lol, jakie porównanie XD) a najlepiej jakbyś zrobiła takie obszary stopniowego zacieniowywania, im dalej tym ciemniej, ale dalej zaznaczając konkretne granice. Jak się pokombinuje ze szlaczkami, to w cale nie wychodzi banalny efekt ;) Jaśniejsze kosmyki mogą wchodzić na ciemniejsze, ale wtedy musiałyby to być kosmyki nie pojedyncze włosy (!) Wtedy utrzymywałaby się równowaga w słodkim rysunku i włosy wyglądałyby bardzo ciekawie ^-^ Zastanawia mnie jak ta wskazówka by wpłynęła na Twoje następne złapanie za farbki, tylko, że z własnego doświadczenia wiem, że to kombinowanie przy włosach jest strasznie trudne i pracochłonne, bo zwykle u takich postaci się rysuje tylko kontury czupryny, a tu trzeba sobie wszystkie włosy przestrzennie wyobrazić ^^" Absolutnie nie mówię, że Twój Gaara ma źle włosy, chcę żebyś następnym razem pobawiła się trochę z plamą ;)

No iii, taki mały mankament, lewe ucho jest wyżej niż prawe chyba ^^"

Baaardzo mi się ta praca podoba, zabieraj mamie częściej farbki, co? XD Przed nami przerwa świąteczna, możesz namalować całą wielką mangową rodzinkę <joke> :PP

Ja się dzisiaj zabieram z Temari i Shikamaru ;)

Nen Yim - 2010-12-29, 20:23

Chyba najważniejsze z tego wszystkiego jest, że Kati jest zadowolona. <cute>

Ale do komentarza Chi <cute2> bedę musiała się ustosunkować obszerniej.

Chi napisał/a:
Ogólnie jak Katri napisała, piękna kolorystyka, kolory ze sobą współgrają, są konkretne i pasują. Przyciąga to wzrok i sprawia dobre wrażenie. Wydawałoby się, że prosty rysunek nie wymaga wysiłku, ale tak naprawdę najtrudniej jest właśnie trafić konkretnie w kolor,

Aż mi się ciśnie na klawiaturę, że to zasługa owych 30 letnich farbek (kochane moje)... Bo jakos w tych "współczesnych" odcienie wydaja mi się być mniej naturalne.

Cytat:
Jedynie z daleka wydawało się, że kreski na włosach wyglądały jakby były ołówkiem, oczywiście po zbliżeniu to wrażenie zniknęło, ale jednak przy farbkach trzeba troszeczkę zmienić zabiegi niż przy ołówku ;) Bardzo lubisz robić kreski na włosach

Ano, troche już taki mam styl. Przypuszczam, że w tym wypadku to troszke wina pędzle, że te kreski takie ostre i cienkie wyszły...gdyż biedak wyliniał. Wydaje mi się, że pierwotnie chciałam zrobić takie przechodzenie barw jak w reszcie rysunku (twarz, szal), ale chyba koniec końców moje przyzwyczajenia okazały się silniejsze....

Cytat:
w przypadku farbek jak znowu będziesz robić postać z mangi wyobraź sobie konkretny punkt, z którego pada światło, oddziel sobie ,,szlaczkiem" (w tym przypadku by to była łamana xP) oświetloną i zacieniowaną stronę włosów i jedną pomaluj na jednolicie jasno, a drugą na jednolicie ciemno, wiesz taki efekt jak kiedy pada światło na globus (lol, jakie porównanie XD) a najlepiej jakbyś zrobiła takie obszary stopniowego zacieniowywania, im dalej tym ciemniej, ale dalej zaznaczając konkretne granice. Jak się pokombinuje ze szlaczkami, to w cale nie wychodzi banalny efekt ;)

Wiesz co, jeszcze tego samego dnia zaczęłam się znęcać nad takim moim jednym "lineartem" Hinatki, który biedny czeka na lepsze czasy aż w końcu wymyślę co z nim zrobić (w pewnym momencie zaczęłam z niego robić kolaż-wycinankę z gazety, ale to nie należy do tematu :PP ). Potem dostałam nowe farby i pędzle (łudząc się, że to może w nich, nie we mnie jest problem), i dalej efekty były niezadowalające. Widzisz, z Twojego tłumaczenia wyrozumiałam, że chodzi Ci o takie malowanie...jak tek coloringi komputerowe artów, co to się oddziela właśnie zygzakiem jakis fragment na cień i się go wypełnia. W moim przypadku nie zdało to egzaminu (za cienki pędzel na za duże obszary do jednolitego wypełnienia?), może nie przemawiają do mnie te granice w barwach? No nie wiem, będę trenować w każdym razie, może przed końcem przerwy świątecznej pokażą się jakieś efekty.

Tymczasem...ideę "odgraniczonego cieniowania" wcieliłam w życie na gruncie "grafiki komputerowej". W cudzysłowiu, bo nie wiem, czy to, co wytworzyłam jest godne tego miana. Nie otwierałam nowego tematu w dziele "grafika", bo nie wiem, na ile tą działalność pociągnę, z resztą, rozszerzyłam ten mój temat o "...i inne dziwne twory".

Do rzeczy. Uprzedzam, nie przerażać się, doświadczenie w programach graficznych mam ZEROWE, poza tym paciałam na laptopie touchpadem, co samo w sobie upierdliwe było i sprawy nie ułatwiało... Tak że wiem, że kontury są po prostu opłakane (robiłam je ręcznie), i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zasunął jakąś poradą, z której str to ugryźć. W ogóle, wszelakie porady mile widziane, bo dopiero w tej dziedzinie raczkuję. Lineart narysowany jak Bóg przykazał ołowkiem na kartce, cała reszta to gimp przemieszany z paintem. Postać - znowu znęcałam się nad moją erpegową Tahiri ^^"

http://img341.imageshack....02/tahiriaw.jpg

Potem sobie jeszcze poeksperymentowałam z różnymi efektami gimpowymi, żeby się oswoić. Kontury wyglądają bardziej po ludzku chyba dzięki rozmyciu...chociaż kto ich tam wie, dużo rzeczy się naklikałam :PP W każdym razie wyglada tak jakby.... czyściej? ^^"

http://img84.imageshack.u...4/tahirifot.jpg

Nie bijcie. ^^" I zwracam się tu z prośbą do osób obtrzaskanych trochę graficznie o jakieś komentarze techniczne. Ale każde inne też.

<cute>

Relena - 2011-01-06, 01:10

ładne dziewczyny narysowałaś ... Powiem Ci że do grafiki najlepiej jak byś sobie kupiła jakąś książke na ten temat z poradami albo zobaczyła tutoriale/pomocniki na necie ..

Ta kolorowa dziewczyna mogłaś ją całą w pixelach zrobić . Lineart w brodzie nie jest zbyt dobry na tym 2 obrazku poprawiłaś .

Jak chcesz się za grafike brać to kup sobie tablet.(firmy wacom polecam) Moja najprostsza rada . Rysowanie palcem to mordęga ^^" Sama pamiętam jak rysowałam myszką Gackta ^^ parę godzin;p

Co do mangi jednak więcej osób według mnie preferuje Photoshopa niż gimpa . W PSopie się łatwiej lineart robi muszką , bo tam jest taka opcja gdzie łączysz lineart od punktu do punktu tak jak by i wtedy masz prosty lineart .. Nie jest to tak łatwo wytłumaczyć mi na forum ^^

Ja jeszcze używam do linearu gumki żeby poprawić XDjak coś mi nie wyjdzie . Nie jestem ekspertem więc nie czuje się powołana do tego by Ci udzielać rad skoro sama je potrzebuje . xd :P

Albo możesz od razu zrobić lineart czarnym długopisem i zeskanować ..A potem bawić się warstwami i wypełnić ......

Chi - 2011-01-07, 18:39

Ojojoj, wiesz nie znam się na grafice komputerowej, a nie chciałabym przejść obojętnie obok Twoich prac ^^" Wiesz co, niektórzy mają super wypełnienie, ale linearty robią do d... dobrze, że Ciebie to w najmniejszym stopniu nie dotyczy. Jeżeli chodzi o samą jakość lineartu, to mi tam nic nie przeszkadza ^^" Jakbyś chciała, to byś mogła też zrobić kontur w innym kolorze, ale tutaj raczej inny nie pasuje, bo ma prosty coloring :P Dobieranie kolorów na komputerze jest piekielnie trudne XD Mimo tego iż piszesz, że używałaś podstawowych programów (których paleta barw często razi)to kolory są przyjemne dla oka :) Ogólnie to widać, że się starałaś, a nie nabazgrałaś bez celu. Ale w pierwszej pracy tło mi nie odpowiada, białe ,,dziury" to nie jest dobra rzecz. Wzorzyste tło lepiej jest spróbować zrobić w gimpie :3 Jeżeli chodzi o drugą wersję pracy to w sumie szkoda, że się pozbyłaś kolorków, ale to Twoja wizja, nie będę się wtrącać ^^ Moim biednym półślepym oczkom jest jedynie szkoda, że to pomniejszyłaś |DD

Do robienie prac graficznych nie trzeba żadnych super drogich photoshopów czy corel painterów (choć uwielbiam grzebać w ich ustawieniach *-*). Więc nie krępuj się dalej w tym kombinować, może niedługo będziesz mogła założyć swoją galerię w grafikach? xD

fan_Hinaty - 2011-01-25, 16:26

No dobra, w końcu się wypowiem (jak to pan Bóg przykazał).

Na pierwszy ogień twoje erpegeowska postać. Czemu z dedykacją dla mnie? Chciałaś mnie zawstydzić moim marnym poziomem? :P Muszę ci przyznać racje, tym razem nie odstawiłaś takiego kitu jak ostatnio. Postać bardzo dopracowana, o takim poziomie mogę tylko pomarzyć. Do tego narysowana w twoim specyficznym stylu, od razu widać że to twój rysunek. Bez urazy ale twoja postać ma coś z twarzą, jest taka drobna i okrągła. Patrząc na szyje to w porównaniu z głową wydaje się taka szeroka (taka napakowana xD ). Co do reszty to nie mam do czego się przeczepić, proporcje powalają mnie na kolana i długo trzymają w tej niewygodnej pozycji. Postarałaś się nawet o jakieś smaczki takie jak rękawiczki, tatuaż, huśta na biodrach. Do tego tej seksowny obcisły uniform :D
Gdyby nienaturalnie mała głowa to rysunek byłby idealny. Musimy nawiązać współprace, ja będę rysował głowy a ty całą resztę :P

Co do avatarowej Tahiri to pierwsza wersja mi się bardziej podoba. Druga wersja jest pozbawiona kolorów i nie widać na niej cieni. Jak na pierwszy raz to bardzo dobrze pokolorowałaś. Do tego po mistrzowsku rozmieściłaś cienie. No i jakbym nie mógł wspomnieć o tych ślicznych zielonych oczkach (najlepszy element rysunku). Widzę że miejscami masz ubytki w linearcie, na upartego mogłaś to poprawić pędzlem w gimpie. Robiłaś to na touchpadzie? oO Koniecznie kup sobie myszkę. No i co to za pikseloza we tle? :x Używałaś PAINTA? To niewybaczalne... nie rób tego więcej.

Nen Yim - 2011-02-10, 23:05

To jedziem. :)

Rel napisał/a:
Powiem Ci że do grafiki najlepiej jak byś sobie kupiła jakąś książke na ten temat z poradami albo zobaczyła tutoriale/pomocniki na necie ..

Książki jakieś ma Tatuś (choć nie za wiele tam o rysowaniu, więcej o obróbce zdjęć i innych takich), tutoriali w wolnej chwili poszukam. ;)

Rel napisał/a:
Jak chcesz się za grafike brać to kup sobie tablet.(firmy wacom polecam) Moja najprostsza rada.

Widzisz, Rel... nie stać mnie na takie drogie zabawki jak tablet. ^^" Piszę zabawki, bo ja rysuję wyłącznie rekreacyjnie i dla przyjemności. Może kiedyś... jak będę bogatą panią ordynator... xD <inner Nen: AKURAT! ]:-> >

Rel napisał/a:
Co do mangi jednak więcej osób według mnie preferuje Photoshopa niż gimpa .

Jak ostatnio wróciłam ze studiów to zauważyłam, że tata skądś Photoshopa skombinował. Więc pobawię się nim na wakacjach. xD

Rel napisał/a:
Ja jeszcze używam do linearu gumki żeby poprawić XDjak coś mi nie wyjdzie .

Kochana, zebyś Ty wiedziała, ile razy ja tu gumki używałam... xD Wiesz, ja to nie mam tak jak Chi, że dam sobie radę bez mazania i będzie to jeszcze jako-tako wyglądało... ^^"

Rel napisał/a:
Albo możesz od razu zrobić lineart czarnym długopisem i zeskanować ..A potem bawić się warstwami i wypełnić ......

Czemu nie, spróbuje kiedyś. :] Tylko musze te warstwy rozkminić xD

Nec napisał/a:
Na pierwszy ogień twoje erpegeowska postać. Czemu z dedykacją dla mnie? Chciałaś mnie zawstydzić moim marnym poziomem? :P

Hm. <myśli> chodziło mi chyba wtedy o to, że pisałeś o jakimś moim rysunku, że jest zrobiony na odpieprz. I przy tym specjalnie się postarałam. Albo chodziło o cos innego, nie wiem. W kazdym razie na pewno nie chciałam cię zawstydzać, masz jakąś obsesję. ^^"
Nec napisał/a:
Muszę ci przyznać racje, tym razem nie odstawiłaś takiego kitu jak ostatnio.

No, o tym mówię. :PP

Nec napisał/a:
proporcje powalają mnie na kolana i długo trzymają w tej niewygodnej pozycji.

No popatrz. A jak tylko Max ją zobaczyła, to było "Za długa ręka!!!" (i costam jeszcze... ^^" )

Nec napisał/a:
Musimy nawiązać współprace, ja będę rysował głowy a ty całą resztę :P

Moznaby spróbować...... o.O

Nec napisał/a:
Robiłaś to na touchpadzie? oO Koniecznie kup sobie myszkę

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. ^^ Nie mam gdzie się rozłożyć z myszką, siedząc z laptopem w akademiku na łóżku. :PP Na wakacjach będę pewnie coś sklecać na stacjonarnym w domu, a tu na szczęście myszką mamy. xD

Nec napisał/a:
To niewybaczalne... nie rób tego więcej.

Juz nie będę.... <chowa się pod kocyk... ^^" >

Dzięki za komentarz, Chi, Senseju, nie będę go już cytować wybiórczo, ale obiecuję, że sie poprawię. ;)

Zeby już się tak straszecznie nie zaniedbywać (a przede wszystkim tematu), i jeszcze korzystając z jakże krótkich (chlip...!) ferii, wrzucę parę w miarę świeżych paciarajdów. ;)

1) Obiecałam popracować nad malowaniem włosów farbami. Tym razem farbki były moje własne, od Mikołaja. xD Pędzle też nowe. Lineart za to był stary, i jak gdzieś tam już pisałam, po przejściach, doczekał się jedak w końcu biedak lepszych czasów. :PP W sumie to chyba mój pierwszy samodzielny rysunek z profilu (a przynajmniej oficjalny). Co do wspomnianych włosów, chyba nie do końca o taki efekt Chi chodziło, ale przynajmniej nie malowałam kazdego włosa z osobna (miałam wieksze spectrum pędzli xD ). A i tak chyba tło było z tego wszystkiego najprzyjemniejsze.
Aha. W oryginale kolory są trochę bardziej stonowane, mój skaner jakoś wszystko przejaskrawia i nijak nie da się tego sensownie skorygować. :/

http://img15.imageshack.u...11020700001.jpg

2) Drugie bazgradełko to Arashi dla Jędrka. I tu muszę sobie poubolewać nad tym, że stracił na przystojności przy odbijaniu na nową kartkę. :/ <ubolewa> Może to wina rozstawu oczu, nie wiem. xD W sumie taki trochę... niemicyjny ten rysunek, i chyba niczym szczególnym się nie wyróżnia, może tylko tym, że w przypływie weny zaczęłam cieniować inaczej niż dotychczas, chcąc stworzyc wrażenie lekkiego chaosu. xD Miejscami wyszło, miejscami nie wyszło, ale bawiłam się przy tym lepiej, niż przy cieniowaniu "na grzecznie" ;) A fryzura to nie wiem, podejrzewam jakiś wpływ naogladania się Final fantasy, ale kto tam zgłębi czeluście mojej podświadomości.... ^^"

http://img713.imageshack....1021000000.jpg/

3) A to... miało nie ujrzeć światła dziennego. Przynajmniej takie były założenia teoretyczne. Miało zginąć w czeluściach i pośród prac odrzuconych przez szanowne jury jpf'u. A że stało się inaczej, znaczy ktoś stwierdził, że rysunek jest jednak coś warty, i wstawił go do tomiku.... ^^" <chańba im, przekręcili mi nazwisko, paskudy <foch> > Dla porządku, ja z niego zadowolona nie jestem. Jakiś taki toporny wyszedł. Pomysł był dobry, wykonanie skopałam trochę. :PP Plus jest taki, że w tomiku zmniejszyli to tak, że niedociągnięcia mniej widać. Za to tu obnażaja się one przed Wami w całej okazałości. xD

http://oi54.tinypic.com/9sbadk.jpg

Howgh. ;)

hinania - 2011-02-13, 20:29

Nen, postanowiłam przejrzeć Twoją galerię, a masz już ją całkiem sporą, naliczyłam ponad 40 prac. Nie będę komentować wszystkich tylko te, które najbardziej mi się spodobały. Czytanie postów sobie darowałam ^^"

Ogólnie najbardziej podobają mi się Twoje kolorowe rysunki i uważam, że najlepiej ci wychodzą. Potrafisz świetnie dobierać kolory. We wszystkich rysunkach najbardziej zawsze podobają mi się oczy, gdy są wyraźnie pokazane. Nie będę tu wszystkich kolorowych rysunków przytaczać, bo jak napisałam wszystkie mi się bardzo podobają, a najbardziej Naruto dla mnie <cute2> Ale ostatni rysunek wykonany farbami wyszedł Ci pięknie http://img15.imageshack.u...11020700001.jpg

Z rysunków wykonanych ołówkiem najbardziej podobają mi się te, które wykonałaś według swojego pomysłu i dodałaś czasem ciekawy cytat.
http://img9.imageshack.us...anie0012gi7.jpg konia narysowałaś cudnie
http://img233.imageshack....nowanie0050.jpg zabawny :D
http://img683.imageshack....nowanie0074.jpg Sakura wyszła Ci pięknie, świetne ujęcie

Z pozostałych rysunków ołówkowych również kilka wyjątkowo mi się spodobało
ten http://i25.tinypic.com/2mxl79.jpg gdzie podoba mi się dokładne i płynne wypełnienie miejsc odpowiednim odcieniem szarości
i ten http://oi54.tinypic.com/9sbadk.jpg gdzie uważam, że pomysł jest genialny a rysunek udany, mimo Twojego odmiennego zdania :P

Poza rysunkami zamieściłaś też swoje hafty. Jesteś jedyną osoba jaką znam, która tworzy coś tak niesamowitego. Najpiękniej wyszła Ci Hinatka http://img190.imageshack....zdjcie0051t.jpg cudo <cute2> mogłabym takiego Naruto dostać? <cute2>

Na koniec grafika http://img341.imageshack....02/tahiriaw.jpg kolory bardzo mi się podobają, a najbardziej, jak zawsze, oczy <cute2> piękne

Gdy tylko coś nowego stworzysz, pochwal się tym koniecznie :)
Mam nadzieję, że komentarz się spodoba ;)

Nickozoid - 2011-02-14, 08:06

No ej:<
Czemu ty tak ładnie rysujesz :<

Farbkowy ma śliczne kolory, chętnie bym powiesił takie coś na ścianie :D Tylko ciekawe czy by pasowało do mojego koloru ścian. Raczej nie. Cholibka *biegnie do piwnicy po farby ścienne*

Arashi też ekstra, no nie da się do niczego przyczepić :[ Może kanciasty szalik trochę zwrócił moją uwagę, ale uznam to po prostu za nieco zdumiewające zjawisko i pominę.

No a Shikamaru to już kompletnie mistrzostwo, śliczny i bardzo pomysłowy rysunek :D może trochę za nisko zaczynają się Shikiemu włosy, przez co nie ma czoła (w tym jednak wypadku nie przeszkadza to zbytnio, bo skupiam uwagę na innych rzeczach), no i jego prawa dłoń nie wyszła... Ale ogólnie rysunek świetny, mogę na niego patrzeć i patrzeć. Krówka na kartoniku od mleka jest słodka :C

Nen Yim - 2011-02-17, 23:29

Hinia napisał/a:
Mam nadzieję, że komentarz się spodoba

Jej, hinia, ja się cieszę z każdej linijki, bo to oznacza, że nie dość, że komuś się chciało na te paskudki patrzeć, to jeszcze komentarz z siebie wykrzesać... <cute2>

Hinia napisał/a:
galerię, a masz już ją całkiem sporą, naliczyłam ponad 40 prac.

O, miło wiedzieć, nie liczyłam. :) Po prawdzie to powoli zapychają mi już teczkę. xD

Hinia napisał/a:
We wszystkich rysunkach najbardziej zawsze podobają mi się oczy, gdy są wyraźnie pokazane.

Cieszę się, bo to za każdym raziem mój ulubiony element rysunku. ;)

Nicky napisał/a:
Farbkowy ma śliczne kolory, chętnie bym powiesił takie coś na ścianie Tylko ciekawe czy by pasowało do mojego koloru ścian. Raczej nie. Cholibka *biegnie do piwnicy po farby ścienne*

Bo normalnie mnie zaciekawiłeś, Nicky - jaki Ty masz kolor ścian? xD I jej, nie wiedziałam, że lubisz hinatę. :P

Nicky napisał/a:
Może kanciasty szalik trochę zwrócił moją uwagę, ale uznam to po prostu za nieco zdumiewające zjawisko i pominę

A kanciaste włosy nie są dziwnym zjawiskiem? xD

Nicky napisał/a:
No a Shikamaru to już kompletnie mistrzostwo, śliczny i bardzo pomysłowy rysunek

Rany, usłyszeć to z Twoich ust... (klawiatury)... i od razu mniej wątpię siebie. ;) Dziękuję <cute2>

Raz jeszcze dziękóweczki za zajrzenie tu i ocenienie moich paciarajdków. Jak cuś jeszcze się wyłoni, to dam znać ;) (a pewnie nieprędko ^^)

fan_Hinaty - 2011-03-14, 15:55

Po ponad miesiącu od ostatniego mojego postu tutaj przydałoby się coś napisać heh Od tego czasu pojawiły się tylko (albo aż) trzy pracki więc spokojnie dam radę ^^

http://img15.imageshack.u...11020700001.jpg
Ooo śliczna Hinacia. Co do lineartu to skądś go kojarzę, musiałaś go już pokazywać (na pewno mi heh). Farbkowa wersja wygląda jeszcze lepiej, z pewnością masz do tego talent. Bardzo ładnie zrobione oczy i włosy (trochę zbyt jasne ale to pewnie wina jaskrawości o której pisałaś). Jak na twój samodzielny profil to jestem pod wrażaniem, tylko ucho chyba jest za nisko. Przy brodzie wyszłaś trochę poza kontur niebieską farbką :P
Jak już to ja bym chętnie powiesił sobie taki obrazek na ścianie xD

http://img713.imageshack....1021000000.jpg/
Fajny Arash, na pewno dużo lepszy od mojego. Gdy się trochę przyjrzałem to rozwaliła mnie jedna rzecz...mianowicie fałd po lewej stronie koszuli chłopaka przypomina biust. Wiedziałem że Arashi też była kobietą (w naszym rpg same kobiety) :P
Fajną fryzurę mu wymyśliłaś chociaż opaska się dziwnie układa. Do tego widzę że masz jakieś upodobanie do kombinezonów ;)

http://oi54.tinypic.com/9sbadk.jpg
Bardzo fajny rysunek, widziałem go w galerii jpf. Bardzo pomysłowa praca, musiałaś włożyć dużo pracy w wykonanie. Dłonie trochę nie wyszły ale to tylko taki szczegół. Idealna shikamarowata mina. Zgodzę się z Nickosiem że za nisko zaczynają się włosy.

Nen Yim - 2011-05-05, 09:27

Małe bzdurki wielkanocne, wklejam z opóźnieniem, bo w domu internet tak jakby...zwariował z lekka :PP Właściwie to nie bardzo jest co komentować, ale wkleję. ;)
http://imageshack.us/phot...emarichibi.jpg/
http://imageshack.us/phot...gaarachibi.jpg/
http://imageshack.us/phot...nkurochibi.jpg/
...i "gratis" Hinatka dla Kropka, niestanowiąca żadnego nawiązania do mangi, co najwyżej do jednego mojego zimowego i strasznie starego rysunku ;)
http://imageshack.us/phot...inatachibi.jpg/
Skaner jak zwykle pożarł ze smakiem część cieni. ^^"

No i jeszcze zło w postaci czystej, w sumie możecie w ogóle nie zwracać na to uwagi ;) , bo rysunki są niedorobione i stanowią swego rodzaju "trening", jako że podjęłam się próby rysowania ze zdjęć (zainspirowana tematem Chi), więc podkreślam, są to moje pierwsze kroki w tej dziedzinie, jak widać, szlag mnie trafił i już ubrań nie zdzierżyłam, a i reszta pozostawia sporo do życzenia :PP Jak ktoś się zna, może jakieś uwagi rzucić, jak nie, może jeździć do woli i ubolewać, jak to zraniło jego oczy, nie obraże się :PP Ale mogę się zdeklarować, ze będę nad sobą pracować...gdzieś w okolicach wakacji xD

Raz jeszcze napomknę, że to tylko dla widzów o mocnych nerwach ^^"
Spoiler:

*mua w wieku lat 6 bodajże ( i tak najlepiej wyszedł miś, a ja mam oczy po ukosie xD )
http://imageshack.us/f/825/ccf2011050300000.jpg/
*moi Młodsi - też o wiele młodsi, niż są obecnie
http://imageshack.us/f/585/ccf2011050300001.jpg/

<dance>

fan_Hinaty - 2011-05-05, 12:52

Ooo w końcu nenka wstawiła nowe rysunki, w tym obiecane wielkanocne ^^

Skomentuje ogólnie wszystkie cztery rysunki. Przyjemny wielkanocny motyw, fajny sposób realizacji heh Zastąpienie ekwipunku trójki Piasku pisankami to trafiony pomysł. Szczególnie Gaara to już mistrzostwo, pisanka na plecach zamiast guardy (pewnie miał tam jakiś trunek dla Lee). Temcia wygląda słodko (jak zwykle w twoim wykonaniu ^^
Dziękuje za Hinatkę, miło że specjalnie narysowałaś dla mnie bonus ;)

Nen Yim napisał/a:
Skaner jak zwykle pożarł ze smakiem część cieni. ^^"

Może połóż coś ciemnego na rysunek. Mi mała maruda oderwana białą podkładkę na klapie od skanera. Zamiast tego kładę książkę z czarną okładką na rysunek i myślę że to daje lepszy efekt (na pewno lepszy niż wtedy gdy ani nic nie kładłem ani nie miałem białej podkładki na klapie) ;)

Co do zdjęciowych obrysowanek to mi się podobają. Na pewno lepiej ci to wyszło niż mnie heh Rysuj dalej, trochę wprawy i będziesz mogła sprzedawać portrety na ulicy heh
Moim zdaniem na drugim rysunku zbyt zarysowałaś zęby, ale może to był celowy zabieg...

hinania - 2011-05-05, 17:01

Nenuś, uwielbiam Twoje kolorowe rysunki <cute2> Kolory są takie delikatne, ładnie dobrane. Również pochwalę pomysł wielkanocny. Nie dość, że bohaterowie są w wersji chibi i już przez to są słodcy, to jeszcze z pisaneczkami. Kankuro ma marionetkę w pisance xD A Gaara gurdę w tym kształcie. Zabawne pomysły. Spokojnie mogłabyś takie kartki wielkanocne robić xD No po prostu śliczniutka trójka z Suny.

Pamiętam ten podobny rysunek z Hinatką, tylko wtedy chyba miała kulę śniegu a teraz znalazła strusie jajo xD Kolejny uroczy rysunek.

Zajrzałam do tych portretów i napiszę, że naprawdę podziwiam. Ja nawet ze zdjęć nie umiałabym narysować. Uważam, że jak poćwiczysz nad tym (jak napisałaś we wakacje), to tak jak Kropek napisał, niedługo będziesz sprzedawać portrety ... swoich pacjentów xD Jako dziecko byłaś tak samo urocza jak teraz xD

Lubię oglądać Twoje rysunki i mam nadzieję, że niedługo nie będziemy czekać na nowe ;)

bhagwanti - 2011-06-10, 15:47

Howgh.
Jaka szkoda, że w rysiach wilkanocnych nie ma Sasoriego :P Ciekawe czy próbowałby sterowac pisanką za pomoca nietek Chakry :P Ale mamy całą trójeczkę drużyny Bakiego, i Hincie, ładnie xD Teraz wiemy jakie by stworzyli pisanki gdyby obchodzili te świeta ;)

Arashii Jędka... jaki on wow :P Gdyby Jędrek ostatecznie zaakceptował tę wersję Saori może mogłaby wreszcie kogoś z Waszej drużyny uznać za godnego kompana :P Strój ma... genialny, Twoja wyobraźnia naprawdę pracuje :) I ten kontrast powaznej miny z zawiadiacko-smiesznym oprzekrzywieniem ochraniacza. Yeah.
Shikamaru miał nie ujrzeć światła dziennego? to by była zbrodnia. Mnie się bardzo podoba. Zastanawiam się tylko czy to książka kucharska czy inna i potrawa nie jest wcale pomyslana, al w garnku ląduje co cieniom wpadnie pod palce. Bardzo fajny pomysł, i choć fartuszek jest ukazany tylko w małym fragmencie Shika wygląda w nim uroczo :P

Nen Yim - 2011-09-02, 21:15

Po kilkumiesięcznej przerwie powracam do dręczenia Was wytworami moich łapek. :) Nie jest tego dużo, i niewiadomojakiego poziomu sobą nie reprezentuje, ale coby odkurzyć temat... :P A poza tym, muszę trenować, trenować, i jeszcze raz trenować, bo się uwsteczniam. :P Z planowanego ćwiczenia rysowania portretów na wakacjach nic nie wyszło, znalazłam sobie za to inną zajawkę pod tytułem "Filc" xD Tak, wiem, jestem nienormalna, ale to chyba żadna nowość? A więc przedstawiam Wam coś, co do czego zastosowania nie mam zielonego pojęcia. W domyśle miało być to chyba breloczkami, ale nie posiadam tych breloczkowych zaczepów, więc póki co Naruto funkcjonuje sobie wsadzony do kieszonki z siatki przy plecaku, a Kibę zaopatrzyłam w agrafkę, ale jeszcze nigdzie nie zawisł. I co tam jeszcze... No uprzedzam, że takie trochę prymitywne i uproszczone są te postacie, bo na początek nie chciałam robić nic bardziej skomplikowanego, nie wiedząc, czy w ogóle umiem coś takiego zrobić. ^^"
http://imageshack.us/phot...2/p9024240.jpg/
Aktualnie pracuję nad Konem z Bleacha, jest wprost stworzony do tego typu dłubaniny, ale póki co biedak nie ma twarzy, bo muszę mu jakieś koraliki na oczy znaleźć, więc wkleję go następnym razem. :)

Jeśli się czujecie wystarczająco straumatyzowani, nie musicie czytać dalej. xD
Nie no, żart, reszta to już będą rzeczy rysowane, jak Pain przykazał. :) Na ten przykład - Toshirou, skończony przed chwilą. :)
http://imageshack.us/f/845/ccf2011090200000.jpg/
Przyznaję się bez bicia, lineart nie jest mój (no może z wyjątkiem małych fragmentów), natomiast cała reszta, a przede wszystkim farbki, moje. :) Taki trening, żeby się rozruszać i sprawdzić, czy umiem mieszać kolory. :) Ujęcie z ostatniego chapka aż się prosiło o coloring, tak że należy to rozpatrywać tylko pod tym kątem. Zadowolona jestem zwłaszcza z szalika, wyszedł ciekawy efekt. Cała reszta też chyba nie jakaś tragiczna. ;)

Kolejna pracka, trochę starsza, to już klasyczny szkic ołówkowy, czyli cos, co lubię. :) Narysowany pod wpływem naszego forumowego RPG, a przedstawia jednego z naszych kilkukrotnych przeciwników, występującego pod kryptonimem "naginatowiec". Wanti pozwoliła mi nadać mu imię, i ochrzciłam go Phow Ji, dla przyjaciół Ji. xD Według instrukcji Wanti miał mieć krótki (czy tam pośredni) płaszcz Akatsuki, nie wiem, w jakim był wieku, ale wyobraziłam go sobie jako chłopaka niewiele starszego od nas. :)
http://imageshack.us/f/713/ccf2011071000000.jpg/
Jak już jesteśmy przy szkicach, to kolejna zabawa moją Tahiri, bazująca na jakimś tutorialu czy czymś w tym stylu, przerobionym na moje potrzeby. xD
http://imageshack.us/f/534/tahi.jpg/

Kolejna zmiana techniki, tym razem na węgiel. Heh, następna z moich światłych ambicji, która chyba trochę słomianym zapałem się okazała, bo to póki co jedyny mój węglowy szkic, i co tu dużo mówić, pozostawiający wiele do życzenia. :/ Ale była to w sumie taka zabawa węglem , z której wyszedł kolejny projekt postaci erpegowej, tym razem siostry Minami (jedno z licznej grupki przyrodniego rodzeństwa :) ), i w sumie tylko dlatego, ze uważam, że sam projekt jest ciekawy, to wklejam. Bo same walory artystyczne są nijakie. :P
http://imageshack.us/f/841/ccf2011073100000.jpg/
http://imageshack.us/f/29/ccf2011073100001.jpg/ <--- a to takie uzupełnienie projektu postaci, już ołówkiem ;)
Motywem przewodnim był skorpion, nie wiem, na ile udało mi się to odzwierciedlić. :) Błąka mi się po głowie pomysł kolejnego elementu z przychówku Gaary, tym razem z motywem czegoś w rodzaju przepiórek pustynnych (tzw stepówka ciemnobrzucha),ale to na razie tylko wizja. :)

To chyba tyle. :) Dziękuję ślicznie Kropkowi, Wanti i Hinani za powyższe komentarze. <tuli>
Howgh. xD

Katariina - 2011-09-02, 22:56

Podoba mi się różnorodność prac, które zamieściłaś :P Kiba i Naruto są słodcy - spróbuj coś jeszcze z filcu, może Gaare? ;> Byłam bardzo ciekawa jak narysujesz siostre Minami i bardzo mi się podoba ta wizja, nie wiem dlaczego piszesz że walory artystyczne są nijakie - ten pierwszy obrazek jest naprawdę dobrze wykonany, moim zdaniem to najlepszy z "tworów" zamieszczonych w tym poście. Chociaż naginatowiec też ma swój urok :P
hinania - 2011-09-04, 16:33

Tak się cieszę, że zamieściłaś swoje nowe prace i to tak różnorodne *___*

http://imageshack.us/phot...2/p9024240.jpg/ <--- podobają mi się :D Są urocze. Naruś to takie słoneczko. Chciałabym takie xD

http://imageshack.us/phot...1090200000.jpg/ <--- bardzo ładnie. Nieważne czy używasz kredek czy farb, zawsze świetnie dobierasz kolory.

http://imageshack.us/phot...1071000000.jpg/ <--- powiem, że przypomina mi z Akatsuki Sasoriego :PP

http://imageshack.us/photo/my-images/534/tahi.jpg/ <--- Tahiri wyszła przecudnie, naprawdę :D

http://imageshack.us/phot...1073100000.jpg/ <--- lubiłam bazgrać węglem :D Bardzo dobrze Ci to wyszło.

http://imageshack.us/phot...1073100001.jpg/ <--- podoba mi się to machanie shurikenem xD

Generalnie, jak widać, odzwyczaiłam się od komentowania, i przepraszam, że tak króciutko. Co najbardziej lubię w Twojej galerii, to to, że właśnie nie tylko rysujesz, ale też malujesz, wyszywasz i jeszcze inne rzeczy robisz. Podziwiam talent i chęci *___* Czekam na więcej <tuli>

Relena - 2011-09-08, 18:58

http://imageshack.us/phot...1073100000.jpg/ fajne , podoba mi się ta pozycja w jakiej jest postać..
jakoś nie mam weny do pisania dzisiaj..

ale powiem Ci że najbardziej podobają mi się portrety oraz te wyszywanki. (sama bym się nie podjęła )
Oraz Toshirou w kolorze czy jak on tam się zwie;-)

Ari - 2011-09-09, 15:51

Widziałem, że Nen bardzo ładnie rysuje i używa różnych technik - ale to ostatnio wstawione są dosłownie wyśmienite - jedna pracka lepsza od drugiej xD
bardzo żywe są rysie przedstawiające postać Minami - ładnie oddany ruch
Nen Yim napisał/a:
Bo same walory artystyczne są nijakie.

te węgielkowe najbardziej doceniam - ta ich jakby niedokończona forma (no bo to szkice) i łagodne linie - dodają dużo uroku.
Naginatowiec, o którym czytałem trochu w komentarzach z sesji RPG - ciekawił mnie bardzo - jak na brzydala z Akatsuki nie wyszedł chyba źle :P
Nen Yim napisał/a:
Ujęcie z ostatniego chapka aż się prosiło o coloring,

O tak xD zgadzam się - wyszedł cudnie - jego zrzędliwa mina ze słowami skierowanymi do Ichigo - "Zwracaj się do mnie Kapitanie Hitsugaya" natychmiast się nasuwają
Bardzo lubię postać Tahiri od początku przypominał mi pewną postać z gry - a na ostatnim rysiu to już zupełnie xD Sądzę że rezidentowa niania Claire Redfield jest bardzo do Tahiri podobna
http://projectumbrella.ne...e%20%282%29.jpg
Breloczki są kawaii xD dalszego i bardzo owocnego spełniania się w rysowaniu życzę <clap>

Nen Yim - 2011-09-23, 20:55

To znowu ja. <blink> I zacznę od odpowiadania...
Kati napisał/a:
dlaczego piszesz że walory artystyczne są nijakie
Piszę tak, bo jestem niezadowolona z faktu, że nie umiem nakładać cieni węglem...i cały obrazek zostawił mi niedosyt, nie wspominając o potknięciach anatomicznych pod tytułem np. "lewa ręka". ^^" Ale cieszę się, że Ci się podoba mimo wszystko. :)

Hinia napisał/a:
powiem, że przypomina mi z Akatsuki Sasoriego :PP
Ano, może trochę, ktoś już mi zwrócił na to uwagę. Jak go rysowałam, fryzura wydawała mi się w miarę neutralna, z resztą, sasoriego zwykle rysuję zupełnie inaczej...co nie zmienia faktu, że trochę racji macie. ;)
Hinia napisał/a:
podoba mi się to machanie shurikenem xD
Po prawdzie to to nie jest shuriken, tylko ten kijek z eee...hakami, który trzyma na pierwszym obrazku, tym węglowym. ;)
Hinia napisał/a:
Generalnie, jak widać, odzwyczaiłam się od komentowania
...a ja od rysowania... :PP

Ari napisał/a:
Sądzę że rezidentowa niania Claire Redfield jest bardzo do Tahiri podobna
Nie spotkałam się nigdy z tą postacią, ale może rzeczywiście. :)

Fajnie, że pozytywnie odbieracie breloczki, jak dla mnie postacie są troszkę zbyt uproszczone... ale starałam sie to naprawić przy kolejnych prackach. ;)

Rel - dzięki za komentarz, mimo, że nie udało mi się do niego nawiązać. ;)

No więc co my tu mamy... znowu pomieszanie z poplątaniem, wszystko z zupełnie innej beczki. xD

Może zacznę od "breloczków"... które w ścisłej definicji tego słowa breloczkami nie sa, ale co tam. :P
http://imageshack.us/f/685/p9234740.jpg/ <==== Kon - z Kona nieskromnie powiem, że jestem dumna, bo wyszedł dokładnie tak, jak chciałam, żeby wyszedł, co mi sie ostatnio rzadko z czymkolwiek zdarza. Wysokość oryginalna z ogonem 12 cm. xD
http://imageshack.us/f/843/p9234739.jpg/ <=== krasnyludek wrocławski, zainspirowany całym stadem tego typu krasnali znalezionym przeze mnie na jakims pamiątkowym kubku... heh, nie ma to jak samemu zrobic sobie pamiątkę... xD Docelowo będzie sobie dyndał przy moich kluczach. :) Jakby komus spodobała się jego obłąkana minka, mogę takiego wyprodukować, nawet zmieniając kolor wdzianka, tylko prosze mi namiary adresowe na siebie podać. ;)

Co tam dalej... aha, dalej to już bardziej standardowo...chyba. o.O

http://imageshack.us/f/838/ccf2011092100000.jpg/ <==== Tata pochwalił (zonk <blink> ), więc chyba tragedii nie ma, ale kto go tam wie. :P Jakby się ktoś nie domyślił, a to dość prawdopodobne, to podpowiadam, iż jest to Konan. :D Rysowana z pamięci, więc koczek ma nie po tej stronie, co trzeba. Z dedykacją dla Ariego, bo jeszcze mu nic nie dedykowałam, a chyba ją lubi. ;) <tuli>

I ostatni wytwór, z którego w tymże poście chyba najmniej zawodolona jestem... mianowicie Zoro z "One Piece" dla Hinani. ^^ http://imageshack.us/f/16/ccf2011092300000.jpg/ Skaner jak zwykle zeżarł cienie, buuu... (więc musicie mi uwierzyć na słowo, że to zielone to nie sa same kontury, wypełnienie też tam było). A niezadowolona jestem, bo im dłużej OP czytam (już jestem na 95 chapie, jupiii xD ), tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że Zoro na moim rysunku jest w ogóle nie zorowaty i niemroczny, czyli porażka. :/ Hinia ponadto jest niezadowolona, bo jest niekolorowy....
Więc tymże smutnym akcentem zakończę. :PP

hinania - 2011-09-25, 12:27

Nen napisał/a:
Po prawdzie to to nie jest shuriken, tylko ten kijek z eee...hakami, który trzyma na pierwszym obrazku, tym węglowym. ;)
Ah, przepraszam za pomyłkę.
Nen napisał/a:
...a ja od rysowania... :PP
Musisz więcej rysować, to ja będę więcej komentować wtedy :PP
Nen napisał/a:
Fajnie, że pozytywnie odbieracie breloczki, jak dla mnie postacie są troszkę zbyt uproszczone... ale starałam sie to naprawić przy kolejnych prackach. ;)
Uważam, że breloczki muszą być "proste". Jeśli są niewielkie to ciężko będzie zawrzeć szczegóły i jeszcze będą niewidoczne. Najważniejsze są charakterystyczne cechy xD

A teraz nowe pracki *____*
http://imageshack.us/phot...5/p9234740.jpg/ <--- yay, naprawdę świetna robota <clap> Jeszcze wspaniałe w tym wszystkim jest to, że nigdzie takiego nie dostaniesz, tylko u Nenki xD Jedyny w swoim rodzaju.

http://imageshack.us/phot...3/p9234739.jpg/ <--- nie powiedziałabym, że jest obłąkany xD Bardziej taki krasnoludek dla otaku xD
Nen napisał/a:
heh, nie ma to jak samemu zrobic sobie pamiątkę... xD
Chciałabym tak umieć xD Gdybym mogła o takiego jednego poprosić *___* Lubię breloczki, a ostatnio jakoś żadnego ciekawego nie dorwałam xD Milusi.

http://imageshack.us/phot...1092100000.jpg/ <---
Nen napisał/a:
Tata pochwalił (zonk <blink> ), więc chyba tragedii nie ma, ale kto go tam wie. :P
Brawo <clap> xD Ale szczerze to mu się nie dziwię, bo rysunek naprawdę wyśmienity. Udało mi się poznać, że to Konan xD Najbardziej (jak zwykle) urzekły mnie oczy.
Nen napisał/a:
Rysowana z pamięci, więc koczek ma nie po tej stronie, co trzeba.
Brawo, a koczek to szczegół xD
Nen napisał/a:
Z dedykacją dla Ariego, bo jeszcze mu nic nie dedykowałam, a chyba ją lubi. ;)
Będzie zachwycony xD (a jak nie to mu pokażę :PP )

http://imageshack.us/phot...1092300000.jpg/ <--- Zoruś *___* Bardzo, bardzo dziękuję :*
Nen napisał/a:
więc musicie mi uwierzyć na słowo, że to zielone to nie sa same kontury, wypełnienie też tam było
Wierzę, choć faktycznie tego nie widać.
Nen napisał/a:
już jestem na 95 chapie, jupiii xD
Super xD
Nen napisał/a:
tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że Zoro na moim rysunku jest w ogóle nie zorowaty i niemroczny, czyli porażka. :/
Przypomina bardziej siebie za młodu. Taka młodsza wersja jego, jest dobrze xD
Nen napisał/a:
Hinia ponadto jest niezadowolona, bo jest niekolorowy....
Więc tymże smutnym akcentem zakończę. :PP
To nie tak! Prawdą jest, że wolę Twoje kolorowe rysunki niż szkice (ale Konan teraz to zaszalałaś xD ). Ale pomysł na ten rysunek Zoro też mi się podoba. Fakt, że widać na skanie tylko kolorowe kontury, dlatego byłam troszeczkę zawiedziona, że nie jest przepełniony soczyście wieloma barwami. Ale ten też mi się podoba, więc mi tu nie kończ smutnym akcentem :PP Bardziej to mnie uderzył w twarz ten napis :PP (wredotka z Ciebie xD ). Ale bardzo dziękuję, że spełniłaś moją prośbę i pierwszy raz na tym forum widzę art z Zoro xD Dzięki!!
(Dostanę go do swoich łapek? *___* )

Czekam już na nowe prace (Naruto *____* i Ace *____* ).

Ari - 2011-10-12, 11:34

Ależ jestem szczęściarz - moje nieskrywane uwielbienie dla Konan dostarcza mi cudnych wrażeń w postaci pięknych rysunków - już trzecia osoba z forum strzeliła dla mnie jej śliczne oblicze.
Nen Yim napisał/a:
Z dedykacją dla Ariego, bo jeszcze mu nic nie dedykowałam, a chyba ją lubi. ;) <tuli>

Stukrotne podziękowania xD niesamowicie przecudny portrecik - lubuję się w takich artach - o twojej Konan wzroku nie można oderwać <cute2>
Nen Yim napisał/a:
Tata pochwalił (zonk <blink> ), więc chyba tragedii nie ma, ale kto go tam wie.

Pozdrowienia dla taty - wie co dobre xD
Rysunek piękny - podczas pierwszego na niego spojrzenia wycedziłem zauroczony -"O jeny". A jeśli coś mi się wyrywa na głos (a jestem małomówny i cichy) w takich sytuacjach to na pewno jest to mocnym bodźcem. Natychmiast powiększyłem sobie arcydzieło i z wzrokiem przykutym do monitora wpatrywałem się dokładniej w szczegóły.
Powalająca jest "naturalność twarzyczki' że tak to określę - fajny portretowy styl.
Nen Yim napisał/a:
Rysowana z pamięci, więc koczek ma nie po tej stronie, co trzeba

Bardzo subtelny element - świetny ten koczek xD jest jak gdyby w cieniu lśniących i zapatrzonych gdzieś lekko w bok pięknych oczu, które rzucają się pierwsze w oczy oglądającego - ale to właśnie koczek bez tak identyfikującego Konan kwiatka, jest najbardziej wysublimowanym akcentem rysunku. Bardzo mi się ten zabieg w fryzurze Konan podoba xD oczywiście włoski są genialne - kosmyki wijące się za uszami, wędrujące na lewy policzek, dotykające końcówkami ramion i nieznośnie falujące po stronie koczka są bardzo dopracowane (cóż za wspaniała technika!) i piękne - dzięki nim Konan jest tak uroczo kobieca - taka naturalnie powabna,"niewykosmetykowana", wolna od myśli o lokówkach, balejażach, wyłamanych szpilek w szczotkach - niezwykle zmysłowa <ach>
Jeszcze na koniec mojego uwielbienia całuję Konan w drobniutkie usteczka, uważając na zadziorny kolczyk xD arigato Nen <clap> otrzymywanie tak prześlicznych rysunków, są najpiękniejszymi z chwil spędzonych na forum xD

Mech-głowego :P też bardzo pochwalam.
hinania napisał/a:
Przypomina bardziej siebie za młodu. Taka młodsza wersja jego, jest dobrze

"ta jest" jak mówią marine - rzeczywiście wygląda na młokosa - ten "pierwszoplanowy" wygląda na zadowolonego i dumnego, a profilowy zielony "tłowiec" na rozmarzonego.
Nen Yim napisał/a:
Zoro na moim rysunku jest w ogóle nie zorowaty i niemroczny, czyli porażka.

Ale wygląda na zagubionego w terenie xD ma swoją charakterystyczną cechę - dobrze zobaczyć go czasem weselszego i zdecydowanego "Don't look back" - jak odwrócicie głowę do tyłu i złamiecie jego motto, to na pewno przyjmie mroczniejszy wyraz twarzy :P dla mnie w kresce też jest może mało "Zorowaty" lecz bardzo ciekawy i ślicznie narysowany.

Nen Yim - 2011-10-31, 19:38

Dziś skromniutko. Ale może zacznę od odpisywania. :)

Hinia napisał/a:
Musisz więcej rysować, to ja będę więcej komentować wtedy :PP
Będę się starała. :)
Hinia napisał/a:
Udało mi się poznać, że to Konan xD
Yayy! <dance>
Hinia napisał/a:
Gdybym mogła o takiego jednego poprosić *___* Lubię breloczki, a ostatnio jakoś żadnego ciekawego nie dorwałam xD Milusi.
Jasne, mogłabyś prosić, już zaczynam linię produkcyjną, bo kilkoro ludzi też takie chce (robię sobie autoreklamę, jak wyciągam klucze xD ), tylko będziesz musiała trochę poczekać... no chyba że niebieski krasnolud bez kółka breloczkowego Cię satysfakcjonuje :PP (muszę sobie skądś takie specjalnie kółka do breloczków skombinować, póki co mój wisi na sznurku :P )
Cieszę się, że Zoro się spodobał. :)
Hinania napisał/a:
Bardziej to mnie uderzył w twarz ten napis :PP (wredotka z Ciebie xD )
Ale on wcale nie miał bić po twarzy, taki mi się po prostu cytat skojarzył... ^^" <kuli się> Ja tylko wspomnę, że wciąż dotrzymuję zawartej wtedy umowy. ;)
Hinia napisał/a:
Prawdą jest, że wolę Twoje kolorowe rysunki niż szkice (ale Konan teraz to zaszalałaś xD ). Ale pomysł na ten rysunek Zoro też mi się podoba. Fakt, że widać na skanie tylko kolorowe kontury, dlatego byłam troszeczkę zawiedziona, że nie jest przepełniony soczyście wieloma barwami.
Jak dostaniesz rysunek, to będzie tam widać wypełnienie. ^^
Cytat:
(Dostanę go do swoich łapek? *___* )
Tak, ale...w swoim czasie, dobrze? ^^"
Stokrotnie dziękuję za komentarz, Ari. ^^" Nie zasłuzyłam na aż takie pochwały, ale cieszę się, że się spodobała. <dance>
Ari napisał/a:
Powalająca jest "naturalność twarzyczki' że tak to określę - fajny portretowy styl.
wynikło to z tego, iż wczesniej ćwiczylam rysowanie ze zdjęć własnie - i wyszło takie pomieszanie z poplątaniem, czyli trochę z portretu, trochę z mangi.
Ari napisał/a:
dzięki nim Konan jest tak uroczo kobieca - taka naturalnie powabna,"niewykosmetykowana", wolna od myśli o lokówkach, balejażach, wyłamanych szpilek w szczotkach - niezwykle zmysłowa <ach>
...czyli jaby się dopiero wygrzebała wczesnym ranem z łózka. xD
Ari napisał/a:
(cóż za wspaniała technika!)
T...technika? No cóż, ja chyba każdorazowo stosuję inną, zalezy, jakiego ołówka się dorwę. :)
Ari napisał/a:
Mech-głowego :P też bardzo pochwalam
<zaciesz>
Ari napisał/a:
wygląda na zagubionego w terenie xD ma swoją charakterystyczną cechę - dobrze zobaczyć go czasem weselszego i zdecydowanego
Widzicie, dopiero wczytuje się w tą mangę i poznaje ta postać, więc ten rysunek jest nieautentyczny trochę własnie ze względu na słabe wczucie się w bohatera. :P Ale względem zagubienia - nie ma innej rady, jak isc do przodu, przy pewnej dozie szczęscia a nuz się trafi, gdzie trzeba. :) (w przypadku Zoro w samo centrum wydarzeń xD ).
Ari napisał/a:
dla mnie w kresce też jest może mało "Zorowaty"
Z kreska powoli się oswajam, oby następne rysunki były bardziej "odowate" :PP
A, Hiniu, melduję, że w czytaniu mangi doszłam już do Ace'a. xD xD xD Ale sama rozumiesz, za mało go jeszcze było, żebym odwazyła się go rysować, chyba ze z czyjegoś lineartu, pomyśle nad tym. :)

Raz jeszcze podziękować rodzeństwu za komentarze. :) Mobilizujecie mnie do dalszego pastwienia się nad Bogu ducha winnymi kartkami. :)
_______

A dziś, jak wspominałam, skromnie, i monotematycznie. Rysunki są dwa, oba z "Bleacha", i oba akwarele...

http://oi43.tinypic.com/30bpctl.jpg <--- Grimmjow, zamówiony onegdaj przez Drei... Namalowałam go tak "od jednago machu", nawet bez lineartu, widać chyba po kresce, że bardziej bawiłam sie malowaniem, niz dziubdziałam szczegóły. Zadowolona jestem z efekty osiągniętego na włosach i jego masce - bo twarz wyszła trochę "maskowato", w sensie, bez wyrazu i cieniowania (ale to trochę przez to, że malowałam na niebieskiej karce, i ciężej mi było cieniować). Początkowo w ogóle to miała być tylko rozgrzewka, dlatego nawet kartki nie wzięłam porządnej, tylko jakaś z nacięciami (to te dwie ukośne kreski). Mam nadzieję, że tragicznie nie jest, i Drei nie poczuje się urażona... Pokazuję to głównie jako ciekawostkę i eksperyment. ;)

http://oi41.tinypic.com/28j9y0g.jpg <--- Inoue Zaczęta była mniej więcej wtedy, kiedy Hitsugaya z poprzedniego postu...i w podobnym mechaniźmie rysowana, znaczy, z lineartem, jak Bóg przykazał. Dziś poprawiłam tylko kontury. Przykro mi, że nie widać cieni na buzi za bardzo... Ale niestety, mineły już czasy, kiedy z kazdym rysunkiem biegałam do Max, która ma lepszy skaner ode mnie. :/ Wracając do tematu - robota czysto koloringowa, efekt chyba nie najgorszy.

No i tyle. Have fun, i do następnego. ;)

hinania - 2011-10-31, 20:01

Nowe prace <cute2> Ale najpierw odpowiem na Twoje odpowiedzi xD
Nen napisał/a:
Będę się starała. :)
Cieszy mnie to xD
Nen napisał/a:
Jasne, mogłabyś prosić, już zaczynam linię produkcyjną, bo kilkoro ludzi też takie chce (robię sobie autoreklamę, jak wyciągam klucze xD ), tylko będziesz musiała trochę poczekać...
Poczekam ile trzeba xD
Nen napisał/a:
Ale on wcale nie miał bić po twarzy, taki mi się po prostu cytat skojarzył... ^^" <kuli się> Ja tylko wspomnę, że wciąż dotrzymuję zawartej wtedy umowy. ;)
No ale uderzył, ale to nie Twoja wina xD Dziękuję.
Nen napisał/a:
Jak dostaniesz rysunek, to będzie tam widać wypełnienie. ^^
Super *___* Będę czekać na przesyłkę xD
Nen napisał/a:
A, Hiniu, melduję, że w czytaniu mangi doszłam już do Ace'a. xD xD xD Ale sama rozumiesz, za mało go jeszcze było, żebym odwazyła się go rysować, chyba ze z czyjegoś lineartu, pomyśle nad tym. :)
Ace <cute2> Będę cierpliwie czekać aż poznasz go na tyle by móc go dla mnie narysować.
Nen napisał/a:
Mobilizujecie mnie do dalszego pastwienia się nad Bogu ducha winnymi kartkami. :)
Jak tak wygląda pastwienie, to ja chcę więcej i więcej xD

A teraz dwie nowe pracki:
Nen napisał/a:
http://oi43.tinypic.com/30bpctl.jpg <--- Grimmjow
Nie znam postaci za bardzo, ale lubię błękitny i niebieski, więc mi się podoba. Fakt, że wygląda na malunek testowy, taki do ćwiczeń. Ale mi się podoba. Uwielbiam Twoje kolory xD
Nen napisał/a:
http://oi41.tinypic.com/28j9y0g.jpg <--- Inoue
Prześliczny, naprawdę otworzyłam szerzej oczy z wrażenia :D I jak zwykle te oczy xD Ja chyba mam już jakąś obsesję xD Zawsze patrzę na oczy Twoich postaci.
Gratuluję obu malunków <clap> i czekam na następne prace.

Weny i czasu życzę :*

Dreigo - 2011-11-13, 21:53

<zagląda>
Dostałam tu cynk, że pada tu mój nick...
i tak muszę ogarnąć temacik, ale skoro tu jestem. To powiem coś dotyzących nowych prac.
Grimmjow faktycznie wygląda na wersje testową. :D Ale to nic, i tak jestem pod wrażeniem, mi by wyszedł jakiś potworek, który by nawet hollowa nie przypominał. Taaak! Włosy zasługują na uwagę bo świetnie wykonane. :D No tylko Ci gratulować. :D
No i nie wiedziałam, że to dla mnie... Zazwyczaj rzucam coś od nie chcenia nie sądząc, że ktoś mi coś faktycznie narysuje..
To może tak oficjalnie poproszę o rysunek? Mogłabym prosić o rysunek Grimmjowa w wersji cute? xD <ciekawe czy się tak da xD >

Co do Inoue...
<zbiera szczękę z podłogi>
<cute2>
Jest naprawdę genialna! Nawet nie wiem co powiedzieć. Księżniczka może być dumna z takiego fan artu!
naprawdę muszę ten temat ogarnąć... Tyle prac do obadania! I podziwiania :D Większość powiesiłabym sobie na ścianie zapewne xD

Relena - 2011-12-06, 20:05

świetny ten Kon zakochałam się , mogła byś robić takie rzeczy i sprzedawać na konwntach hehe , lub online ;-)

Konan ładnie pocieniowana ;-)

Ładnie Ci wyszły te prace w kolorze zwłaszcza Inoque , a próbowałaś już wodnych mazaków , flamastrów , dające efekt farby ?

Nen Yim - 2012-04-10, 16:02

No dobra...żeby nie było, że leżę odłogiem i nic nie rysuję... Rysuję czasem, na zajęciach na przykład... kiedyś napaciałam takiego bohomaza:
http://oi43.tinypic.com/34o7lg7.jpg
...inspirowanego wiadomą sceną z "Beneath my pillow". Zaś nie wiem, Kay, chyba to nie jest plagiat, bo rysowane zupełnie niezależnie od Twojego rysunku, nie wiem, czy jednoczasowo, a w ogóle to niedokończone i brzydsze. :P Zadedykowałabym to Mariannie, ale wstyd z taką jakością skanu. :PP

No a teraz wynik dni ostatnich, zainspirowany przyznaję się, uderzeniową dawką Ucichów w mandze i galerii Kay, w której się na dobre zagnieździłam, z cytatem ze "Zdrajcy" (czyli takie limited edition pospołu z tańczącą Sakurką sprzed paru lat i paru stron :P - brakuje tylko Naruto do kompletu, ale mam już dla niego też cytat :) ), a ogólnie to miałam ciepnąć tym rysunkiem w momencie, kiedy się skapczyłam, że ma on za niską twarz (a ma za niską, bo to była próba perspektywy i docelowo to on ma głowę pochyloną - jak widać, nie wyszło ^^" ), no ale się zmotywowałam dzisiaj i skończyłam. Skaner mnie dobił do reszty, zaczyna przechodzić sam siebie w paskudzeniu. :( Jak mi go naprawią albo dorwę jakiś lepszy, to podmienię ten rysunek, obiecuję. Tymczasem - Sasio mściciel:
http://oi42.tinypic.com/2wcfv5d.jpg

^^"

Kayurka - 2012-04-10, 16:21

Nen Yim napisał/a:
http://oi43.tinypic.com/34o7lg7.jpg
...inspirowanego wiadomą sceną z "Beneath my pillow". Zaś nie wiem, Kay, chyba to nie jest plagiat, bo rysowane zupełnie niezależnie od Twojego rysunku, nie wiem, czy jednoczasowo, a w ogóle to niedokończone i brzydsze. Zadedykowałabym to Mariannie, ale wstyd z taką jakością skanu.
Nie to nie jest plagiat, no co ty zupełnie inaczej złapana scena. Zresztą inspirowane fickiem, wiadomo że jak rysujesz akurat tą scenę rysujesz ją w opisany przez autora ficka sposób:D Sakura wygląda doroślej niż u mnie ale ma za długą szyję i genialny wyraz twarzy XD
Podoba mi się też minka Itasia :D Ale jak i u mnie jeśli chodzi o ręce to jeszcze długa droga przed nami =-=''
http://oi42.tinypic.com/2wcfv5d.jpg Lhe Mhoczny Mhściciel- masz rację co do twarzy, ale ten cytat! Jak to pasuje *_* I jak na Saska to chyba jest za niski...chociaż głowę ma spsutą więc ciężko w sumie ocenić. Ale oczęta ma ładne :D Złe takie :D

Surven - 2012-04-12, 14:51

Nen Yim napisał/a:
Rysuję czasem, na zajęciach na przykład...

Ty studiuj, a nie, emo-ród rysować, a kto mi załatwi vicodin, co? :P

Nie znam się, nie lubie sasuke, ale za cytat wielki plus :D

Relena - 2012-04-18, 15:10

fajny rysunek z Itachim, ja też sobie rysowałam kiedyś z nudów ludzi z mojej klasy a teraz już nie mam czasu....

-ładny Sasuke , nie jest tak źle z Twoim skanerem, mój to za każdym razem inaczej skanował

Nen Yim - 2012-10-09, 10:06

Tak mnie ostatni długaśny post Kay w komplexy wpędził i obudził moje wewnętrzne rysunkowe poczucie przyzwoitości, że wyciągnęłam akwarele z szafki... ^^" A że kompletnie nie miałam wizji, jak z tego dołka artystycznego się wygrzebać, zajrzałam do stosownego folderu, gdzie czekają na mnie rysunki niedokończone/do zrobienia/tutoriale, i padło na Cowboya Bebopa. Czekał on na mnie cholernie długo. :P Szukałam kiedyś w sieci jakiegoś fajnego ujęcia Spike'a, ale wszystkie albo ze spluwą, albo z papierosem, ale mojego ulubionego, kiedy to cowboy robi swoje charakterystyczne "BANG",nie znalazłam, więc trzeba było sobie narysować samemu. :PP Tło to był istny horror, ja nie wiem, czemu mi tak szybko akwarele wysychają, zaczynam się podejrzewać, że może papier nie taki, jak trzeba (z drukarki), ale ni hu hu nie udaje mi się osiągnać jakiegoś fajnego efektu rozmycia. :(

Spike Spiegel http://oi50.tinypic.com/2poxe84.jpg

Kayurka - 2012-10-09, 15:14

Neeeen nie malujemy akwarelami na zwykłym papierze od drukarki! Musi być ten specjalny z fakturką, i odpowiednią gramaturką. Akwarele nigdy nie będą dobrze wyglądać na takim bo tam się źle wchłania brzydko wygląda i ogóle jest fe!
To od strony czysto technicznej.
Nen Yim napisał/a:
Tak mnie ostatni długaśny post Kay w komplexy wpędził i obudził moje wewnętrzne rysunkowe poczucie przyzwoitośc

Przykro mi że wpędzam cię w niepotrzebne kompleksy, ale jak ma ci to dać kopa i się ruszysz i zaczniesz pracować to w porządku. Mogę przeżyć ten wyrzut sumienia :P
Nen Yim napisał/a:
ale ni hu hu nie udaje mi się osiągnać jakiegoś fajnego efektu rozmycia.

Bo efekt rozmycia wymaga dużo wody i mało farby a tego bez papieru nie osiągniesz ;)

Co do samego obrazka. Jestem pod wrażeniem. Ujęcie tej perspektywy wcale nie jest prostym zadaniem. Nie widzę żadnych błędów.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to do tego co akwarelach najważniejsze a o czym też sama zapominam - w akwarelach trzeba wykorzystywać biel i kolor papieru, znaczy nie zawsze trzeba zamalowywać całą kartkę.
Czekam na więcej prac :D
Cya!

Nen Yim - 2012-10-09, 15:57

Aha, no o to właśnie mi chodziło. Spojrzenia okiem fachowca. ;) Dzięki, Kay! <tuli> Wniosek z tego taki, że jutro przy okazji wyprawy do miasta nawiedzam wszelkie możliwe sklepy o szumnej nazwie "dla artystów" (lol :PP ), i szukam papieru pod akwarele (kiedyś miałam zryw na takie poszukiwania, w papierniczych nie mieli, a w artystycznym mieli sprowadzać na niewiadomokiedy ^^" )

A poza tym to nie są niepotrzebne komplexy, tylko nieróbstwo, bo jak nietrudno zauważyć, przez całe wakacje nie narysowałam NIC. ^^"

Dzięki za komentarz, Kay, postaram się nie zawieść. ;)

Ari - 2012-10-09, 20:57

ciesząc się jak Radykalna Edka xD nie przypuszczałem że dane mi będzie zobaczyć - malunek ze starszego anime stworzony przez kogoś z forum <tuli> dziękuję Nen za ta prackę - wielka radość dal tej części mego serca w którym jest komora z M&A - Cowboy Bebop to jedno z najwspanialszych tytułów z jakimi miałem styczność

Sama akwarela rzeczywiście :P chyba nie potrzebnie zajmująca ciemniejszymi kolorami większa część nieszczęsnej "drukarkowej kartki" xD ale postawa Spajka łowczo-epicka i wyrazista

hinania - 2012-10-13, 19:41

Gdy coś się dzieje, czas pędzi jak opętany. Ale gdy się nic nie dzieje to też czas mija nie wiadomo kiedy. Aż nie chce mi się wierzyć, że ostatnio komentowałam tu prace prawie rok temu! Kiedy to zleciało? <blink> Siostra, popraw się. (Ty, Hinia, też się popraw).
No to co by tu siostrzyczce napisać ...
Nen napisał/a:
brakuje tylko Naruto do kompletu, ale mam już dla niego też cytat :)
Czekam, czekam, CZEKAM! <cute2>
Bardzo ładne rysunki Sakury i Itachiego oraz Sasuke. Ale powtórzę: najbardziej lubię Twoje kolorowe rysunki. Przy nich to mi szczena dopiero opada i zaczynają oczy świecić o tak ---> <cute2>
Cytat dla Sasuke dobrany idealnie. Ciekawi mnie co dla Narusia przygotowałaś xD

I najnowsza pracka - widzę kolorki *____* Jak mi niewiele potrzeba do szczęścia. Po prostu widzieć kolorowo xD Nie znam postaci ani anime. Ale rysunek wyborny. Oczy są takim przykuwającym punktem. Ślicznie to wyszło.

Po dłuższej przerwie ciężko przychodzi pisanie ładnych postów ^^" Gomen, że tak króciutko, siostra. Następnym razem się bardziej postaram, tylko daj szybko okazję sie wykazać xD
Ściskam <tuli>

Nen Yim - 2012-10-14, 11:16

Dzięki za kolejne komentarze :)
Ari napisał/a:
ciesząc się jak Radykalna Edka xD
Kto to jest? Bo ja znam tylko Koszmarnego Karolka. xD
Cytat:
nie przypuszczałem że dane mi będzie zobaczyć - malunek ze starszego anime
- mało anime oglądałam, w porównaniu do niektórych forumowych wyjadaczy, ale z tych, z którymi się zaznajomiłam, "Cowboy Bebop" zajmuje bardzo sentymentalne miejsce. :) Dzięki niemu się dowiedziałam, że w mojej własnej grupie przez 3 lata mojej nieświadomości rosła mi fanka anime. :D

Hinia napisał/a:
Gdy coś się dzieje, czas pędzi jak opętany. Ale gdy się nic nie dzieje to też czas mija nie wiadomo kiedy.
Też mnie to zawsze zastanawia... ^^"
Cytat:
Aż nie chce mi się wierzyć, że ostatnio komentowałam tu prace prawie rok temu!
A bo temat leżał odłogiem....
Cytat:
Siostra, popraw się.
Dobrze, Nee-sama... ^^
Cytat:
Ciekawi mnie co dla Narusia przygotowałaś xD
<ogarnia ją rosnące przerażenie> Kurde, zgubił mi się gdzieś ten cytat. :/ Ale jak sie zabiorę za Narutka, na pewno się przypomni... ;) Ostatecznie przeczytam jeszcze raz (po raz enty) "Zdrajcę", i może skojarzę, o który mi chodziło.
Cytat:
Oczy są takim przykuwającym punktem.
<jupi>
Cytat:
Po dłuższej przerwie ciężko przychodzi pisanie ładnych postów ^^"
I tak dziękuję! <tuli>
Ari - 2012-10-14, 20:36

Nen Yim napisał/a:
Ari napisał/a:
ciesząc się jak Radykalna Edka xD
Kto to jest? Bo ja znam tylko Koszmarnego Karolka. xD

to właśnie jedna z załogantek "Bebopa" - i choć oficjalnie nazywa się - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky IV w serii bardziej znana jako - Radykalny Ed - i tą młodą hakerkę zawsze kojarzę z beztroską i zabawnym usposobieniem xD
http://cowboybebop.wikia.com/wiki/Edward
http://www.youtube.com/watch?v=N6QyiDDci0o

Nen Yim - 2012-10-14, 21:58

A faktycznie ^^" Kojarzyłam imię Ed, Edward, i nie załapałam Edki. ^^" Shame on me. ^^" Jednak daaawno to oglądałam. :P
hinania - 2013-03-04, 21:12

Nen Yim napisał/a:
Cytat:
Siostra, popraw się.
Dobrze, Nee-sama... ^^

Nie widzę poprawy :PP
Czy chowasz gdzieś nowe rysunki? <zagląda pod łóżko, do szafek i karmnika>
Pozwalam sobie na spam, bo ... naprawdę się stęskniłam za kolorami, a na wiosnę jeszcze będzie trzeba trochę poczekać, to może chociaż tu się nimi nasycę.

To jak będzie? xD